Prostatīts.

Aizsāka prostvri 

Prostatīts.
27.04.2018 12:21
52 gadi, augums 181cm, svars 76 kg.
8.aprīlī naktī ik pēc stundas bija jāskrien uz tualeti, no rīta temperatūra virs 39o. tā 3 dienas. Tad nedēļu biju slimnīcā. Uzsējums uz mikrofloru pozitīvs, kopējais PSA 47,062. Urologs pirmais vārds - vēzis.
Jau nedēļu dzeru amoksiklav 1000mg, cistone.
Vakar atkal paaugstinājās to. Urologa konsultācija tikai pēc 20 dienām, ģimenes ārsts - dzer zāles. Pašsajūta slikta, tualetes apmeklējums sagādā problēmas. Iesakiet, ko lai daru?
Re: Prostatīts.
27.04.2018 16:02
Braukt uz slimnīcas uzņemšanas nodaļu.
Re: Prostatīts.
27.04.2018 22:13
Kurā uzņemšanas nodaļā mani uzklausīs? Nedzīvoju Rīgā, kur, iespējams, ir tāda iespēja. Tradicionālā atbilde ir ieteikums konsultēties ar ģimenes ārstu. Šodien biju, tas pats - dzer zāles. Dzeru dienā 10 tabletes, jo ir klāt arī sirds zāles.
z.
Re: Prostatīts.
27.04.2018 22:48
Ir ļoti jāgrib atveseļoties/izārstēties. Darbības, kā saprotu, sekos vēlmei. Neko citu pateikt nemācēšu.
iii
Re: Prostatīts.
27.04.2018 22:59
Alternatīvās metodes labi palīdz, ļoti īsā laikā un izārstē pilnībā.Var palasīt kko te http://vesels.latvianforum.net/f5-veseliba
Bet konkreti te http://vesels.latvianforum.net/t11-ka-attirit-organismu-izmantojot-sodu-jodu-darzenu-sulas-un-vel-ari-citus-lidzeklus
z.
Re: Prostatīts.
27.04.2018 23:02
iii, vai zini konkrētus, reālus cilvēkus (nevis izdomātus virtuālus tēlus), kas ar tavām metodēm izārstējuši, piem., no prostatas vēža...?
Te jociņu tavējos nevajag
iii
Re: Prostatīts.
27.04.2018 23:03
Par īso laiku gan var pārprast - tas varētu būt 1-2 mēneši kas priekš pilnīgas izārstēšanās ir ļoti ātri.
iii
Re: Prostatīts.
27.04.2018 23:06
Tās metodes lieto pat Gaiļezera onkologi, to gan nereklamējot skaļi lai nedabūtu pa kaklu bet ar labiem rezultātiem, jā- kopa ar ķīmijterapiju bet ir daudzi kas atsakās no ķīmijterapijas. Un es zinu ko saku par onkologiem.
z.
Re: Prostatīts.
27.04.2018 23:07
Es jautāju par rezultātiem, kur cilvēki ir izārstējušies.
Muldoņa mani neinteresē
iii
Re: Prostatīts.
27.04.2018 23:09
Ir izārstējušies, bet loģiski ka es nesaukšu uzvārdus forumā, neviens to negribētu.
z.
Re: Prostatīts.
27.04.2018 23:14
Konkrētus pers. datus neprasu. Interesē reāli izārstētie, REĀLI cilvēki, BEZ MULDĒŠANAS
iii
Re: Prostatīts.
27.04.2018 23:21
Kādai sievietei bija vēzis 4. stadijā, ķimija nedeva nekādus būtiskos rezultātus, pieslēdzot tikai daļu no tā ko es ieteicu, atveseļošanās sākās ļoti strauji, viņa to gan izdarīja pēc tam kad manis teikto ļoti līdzīgā tekstā pateica onkologs, ne visu bet daļu.
Visus cilvēkus loģiski ka es nezinu, man nav kaut kāds uzziņu dienests bet var sameklēt konkrētus cilvēkus ja grib. Tadi ir un raksta atsauksmēs gan jūtūbē gan citur un- man ir zināma personīga pieredze arī....Daudzi gan nevēlas neko teikt jo nevēlas uzbrukumus.
z.
Re: Prostatīts.
27.04.2018 23:21
Labi, jautāsu savādā.
iii, vai pazītsi personīgi kādu (vai Tavu paziņu loka ir kaut viens zināms konkrēts, reāls cilvēks), kurs ar to metodi būtu izārstēts?
Neinteresē visādi KautKadKautKurKautKasIrDzirdēts
Atbildēt, konkrētāk, lūgtu!
iii
Re: Prostatīts.
27.04.2018 23:23
Nu ir tā sieviete.
z.
Re: Prostatīts.
27.04.2018 23:24
ierakstījām vienā laikā. Aha, tātad vienu cilvēku zini, pie kam, izārstētu no 4 stadijas.
Paldies, iesākumam pietiks.
iii
Re: Prostatīts.
27.04.2018 23:25
Es taču nestāstīšu pasakas un neteikšu ka pazīstu ļoti daudzus, var tas izklausīties pieticīgi, bet- ja forumos citi saka to pašu ka ir izārstējušies tad viens konkrēts cilvēks no ļoti smagas kondīcijas ir labi.
z.
Re: Prostatīts.
27.04.2018 23:29
Nekā nezinu par Feģu no Pampāļiem, kurš, visticamāk, vispār neeksistē.
Tēma nav muldēšanas vērta, tāpēc interesēja reāli zināmie.
Viss pārējais, paša tēmas autora un viņa tuvinieku darbs.
Lai izdodās!
iii
Re: Prostatīts.
27.04.2018 23:31
Ar jebkuru cilvēku var sazināties un pat satikties ja grib, katram ir analīžu rezultāti arī, un attālumiem nav nekādas nozīmes mūsdienās.
iii
Re: Prostatīts.
27.04.2018 23:38
Otto Warburg par šo lietu saņēma Nobela prēmiju un ļoti pamatoti, vīņš visu pareizi rakstīja un onkologi to izmanto bez lieka trokšņa.Latvijā izmanto.
z.
Re: Prostatīts.
27.04.2018 23:38
Ar jebkuru cilvēku nevar sazināties. Cilvēku resursi nav vienādi.
Nepiesārņosim tēmu.
iii
Re: Prostatīts.
27.04.2018 23:42
Tā nav piesārņošana bet runa ir par to vai tam var ticēt jo likme ir visai augsta arī. Es kaut ko uzrakstīju, arī kādu uzvārdu.
z.
Re: Prostatīts.
27.04.2018 23:47
Nezinu, ko izmanto onkologi. Ir noteikti vairāki/dažādi veidi (bet, varbūt tos kombinē - nezinu), kā ārstā vēzi.

Pati esmu gājusi uz EMDR terapiju (citā jautājumā), bet metode tolaik bija jauna Latvijā. Arī Eirpoā tā metode ir zināma tikai no 1987 gada.
kura radās laikā, kad ar ļaundabīgo audzēju bija saslimusi daktere Frensina Šapiro. Atceros, viņa vienkārši ļoti gribēja izārstēties un izārstējās.
Joprojam ir dzīva un turpina strādāt.
iii
Re: Prostatīts.
28.04.2018 00:25
Es runāju par to ka lieto sārmainu ūdeni, nav svarīgi kā to iegūst. Savukārt tam ka ar psihoterapeitiskām metodēm var- tam es neticu.
z.
Re: Prostatīts.
28.04.2018 00:40
Man Tava, iii, ticība, ņemot Tavu pieredzi, arī nav noderīga.

Bez tam, Frensina Šapiro strādā smadzeņu pētniecības institūtā - tur nav bērnu smilškaste, tur tā, pa nopietno tās smadzeņu lietas tiek pētītas un atklāts tiek aizvien kas jauns... ātrākas iedarbības, efektīvāks, noturīgāka rezultāta utt
iii
Re: Prostatīts.
28.04.2018 09:24
Katram sava ticība un sava pieredze. Un manējā ir visai bagātīga. Bet nevienam nav aizliegts pamēģināt arī vēzi ārstēt ar psihoterapiju.
iii
Re: Prostatīts.
28.04.2018 09:31
Tikai es jau neko nebalstu uz ticību, bet iepriekš jau minēju uzvārdu, ir vēl daudzi citi uzvārdi ...man kaut kā nerodas ticība tukšā vietā..
z.
Re: Prostatīts.
28.04.2018 15:48
iii, Tu, cilvēks, kas NEKO nezini, kas ir psihoterapija + cik daudzveidīgs metožu arsenāls + ilggadējās praksēs gūtās pieredzes ir psihoterapeitiem, labāk paklusē.
Varu izrakstīt no psihoterapijas grāmatas citātu, kur psihoterapeite apraksta kādu arī ar ļļaundabīgo audzēju saslimušo, kuram izveseļoties izdevās pateicoties tam, ka viņš, pretēji sabiedrībā valdošajiem stereotipiem, aizgāja prom no ģimenes un nodevās savam sapnim (sirdslietai) - spēlēt, neatceros, kādu tieši mūzikas instrumentu, simfoniskā orķestrī... citiem vādriem, kardināli mainīja savu dzīvi...

Tu, iii, cik atceros no paša sākuma, te biji sadomājis risināt savas personīgās problēmas, tikai Tev nekas nesanāca.
Nav bijusi tāda vienošanās noslēgta... ;) ;) :)

Tu, iii, aizvien neesi mainījies - kāds nepārspējams muldoņa biji, tāds joprojām esi.
Jautājums, kādā sakarā Tu vāries kā putras katls?
Te NAV pļāpātuve!!!
iii
Re: Prostatīts.
28.04.2018 18:41
Piedod, zive bet es jau teicu ka ar Tevi nevēlos runāt.
z.
Re: Prostatīts.
28.04.2018 18:56
Atkal. ;) a vot nepiedošu... ;)
Tiešām, Ivar, nekļūsti smieklīgs.
z.
Re: Prostatīts.
28.04.2018 19:02
Ui, kā es neiedomājos. Ivars tak sarunājas ar tēmas autoru... ;)

Jau vakar uzrakstīju, ka nav ko piesārņot tēmu.
Pametu tēmas autoram kādu ideju, bet Ivariņš apvainojās... ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 11?
Ziņa: