Sveicināti! Vīrietis, 33 gadi, augums 182, svars 80kg.
Jau vairāku gadu garumā esmu pamanījis, ka zem kakla ādas (zem zoda un abās pusēs drusku zem bārdas līnijas) ik pa pāris nedēļām parādās un pazūd nelieli (apmēram zirņa lieluma) sacietējumi. Tie nav sāpīgi, uz tausti liekas, ka kustas kopā ar kakla ādu. Nedēļu vai divas ir, tad pāris dienu laikā pazūd, pēc pāris nedēļām atkal parādās - dažreiz tajās pašā vietās, dažreiz pāris centimetrus uz vienu vai otru pusi. Reizi pamēģināju ar adatu iedurt - nav strutu. Pēc internetā lasītā, šķiet ka varētu būt limfmezgli?

Nekādu veselības problēmu, atskaitot paaugstinātu svīšanu (vairogdziedzeris, iespējams?), nav. Nedzeru, uzpīpēju labi ja reizi mēnesī. Ēdu iespēju robežās veselīgi, guļu pietiekami.

Man ģimenes ārsta nav, jo slimoju ļoti reti, un negribu arī tērēt viena lieka daktera laiku, tādēļ gribēju pajautāt, pie kura doka man pa taisno labāk pierakstīties - onkologa, vai dermatologa (ja nu gadījumā tomēr vēzis, lai vismaz laicīgi var mirstamos papīrus sagatavot) vai kā?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 10?
Ziņa: