Vai Latvijā steroīdi ir legāli, vai tos drīkst ievest?

Aizsāka UKUKKK 

Un tieši to es jau biju izdarījusi. Es nebiju nākusi šajā forumā rakstīt. Te bija nika zaglis un nika klonētāji - trakie.
Katrs pats zin, kas tie bija un moderatore.

Visu labu!
Jā, nu cerams ka te vairs nenāksi, bai bai.
Kurā vietā ostarīns ir bezrecepšu zāles? Bet tu te par kaut kādām maukām runā..nav tev pilns rublis.
Redz, pat atzīt savas kļūdas baidies. Tāpēc tevi neviens nemīl.
Tu jau labāk zini. :D
Zinu, zinu, no tevis pat pa gabalu nes
Njā, normālu tēmu cilvēks aizsāk, uzdod konkrētu jautājumu, sākās muļķīgas morāles un offtopic. Lai katrs dara ar savu ķermeni, ko vēlas. Ja zina šos nosaukumus, tad noteikti ir dzirdējis par to negatīvo iedarbību un to izvērtējis.

Cik pirms pāris gadiem zināju, stereoīdi nav aizliegto vielu sarakstā, izņemot dažus atsevišķus. Sarakstam jābūt atrodamam internetā.

Varētu attiekties likumi par recepšu zālēm vai aktīvajām vielām, bet visdrīzāk sliktākajā gadījumā tikai konfiscēs sūtījumu.
Problēma sākas tad, kad šos draņķus sāk tirgot citiem kompleksainiem pusaudžiem, aizmirstot piebilst, ka tie ļoti smagi var sabendēt veselību.
Jebkurš komplekainis pats visu var nopirkt internetā, un es nekur neteicu ka kādam iesaku to visu lietot, vnk atbildēju uz jautājumu.
Zive, tak neklonē pati citu nikus un diez vai gar tevi kāds ķepāsies.
Ministru kabineta noteikumi Nr. 416 “Zāļu izplatīšanas un kvalitātes kontroles kārtība” aizliedz fiziskai personai saņemt pasta sūtījumā anaboliskos steroīdus, testosteronus, augšanas hormonus vai to analogus.


p.s. Jā, latvijas sabiedrības kūltūras līmenis ir zemāks par zemi. visi naidīgi, rupji un neizpalīdzīgi. visgrūtāk te dzīvot ja ilgāku laiku esi pavadījis rietumeiropā kur sabiedrība ir daudz patīkamāka.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 2?
Ziņa: