Krusteniskās saites plīsums un meniska plīsums
26.07.2019 10:22
Labdien,
Decembrī guvu traumu kuras rezultātā pārrāvu priekšējo krustenisko saiti un ieplīsa menisks.
Martā uztaisīju operāciju. Menisks tika sašuts jo bij tā meniska daļa kurai pienāk asinsvadi un ir iespējams sašūt. Operācijas slaikā tika konstatēts ka menisks ir nodilis un būs nepieciešamas potes.
Atveseļošanās noritējā visāvisumā diezgan ātri ar kājas saliekšanu man nav problēmu. Bet es vēl jo projām nevaru kāju iztaisnot, staigājot es kliboju un jūtu sāpes uz katru soli. Ir dienas kad ir labāk ir dienas kad sliktāk.
Pirms vairāk kā mēneša arī sāku staigāt uz sportazāli lai trenētu muskuļus kājai tas šķiet nedaudz palīdz. Bet kāja vēl joprojām netaisnojas ieteica man ārsts iziet fizikālās terapijas (magnētiskā un UV). nu jau ir 8 reizes izietas, neliels uzlabojums ir nav vairs sāpes tik lielas. Kādreiz izgāja cauri tādas asas sāpes ja ejot vairāk iztaisnoja bet tagad vairs tā nenotiek ir tikai paciešamas nelielas sāpes.

Kopsavilkumā ķirurgs gribēja pārliecināties vai viss ir kārtībā pēc operācijas vai nav rētaudi uztaisīju MRA tur uzrādīja ka viss ir kārtībā ir tikai vēl neliels sinovīts (iekaisums) tad nu ar tām terapijām mēģinu atbrīvoties no iekaisuma.

BET mani uztrauc tas ka es vēl jo projām nevaru iztaisnot kāju. Vai tas ir slikti? Vai nebūs tā ka man visu mūžu būs jādživo klibojot?
Ir grūti vēl būt optimistam pēc tik ilga laika.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 19?
Ziņa: