kakla problēma

Aizsāka akmenz 

kakla problēma
04.08.2019 14:47
Sveiki!
Pirms mēneša parādījās problēma ar kaklu, sausums, pēc tam klepus, bet nebija tāda sajūta, ka vīruss, iesnas arī bija tādas ne tekoša deguna stilā, bet vairāk uz bakteriālo pusi ar zaļu krāsu utt. Vienvārdsakot nebija akūta saslimšana, bet arī simptomi mazinājās ļoti lēni, 2 nedēļu garumā. Ar kaklu es domāju dziļo kaklu aiz balsenes, mandeles un viss redzamais no ārpuses ir normālas krāsas un nesāpēja un tagad arī ir kārtībā. ACC palīdzēja atklepoties un likās, ka būšu vesels, bet tas viss palika tādā līmenī, ka tomēr pamostos ar nedaudz aizsmakušu kaklu un pa reizei klepoju dienas laikā vai uz vakaru, principā sajūta, ka zem balsenes (ādamābola) tomēr krājas neliels krēpu daudzums vislaik. Nu jau mēnesis pagājis un bez izmaiņām, meģinu sūkāt kkādus trahistan un septolete, bet neko daudz nepalīdz. ACC nedzeru vairs, bet nu toreiz 10 dienas padzēru..

Laikam lieta hronizējas? Kā domājat, ir vērts domāt par antibiotikām? Es vienkārši vairos no to izmantosānas, bet šoreiz kaut kā nepāriet līdz galam.
Re: kakla problēma
05.08.2019 19:16
Ir vērts domāt par aiziešanu pie LORa. Izklausās pēc skābes atviļņa, ko " uzplēsis" klepus.
Re: kakla problēma
05.08.2019 20:37
Patiesības labad jāsaka, ka atvilnis tiešām ir.. it kā iedzeru reizēm vakarā omeoprazolu, bet varbūt nepietiek, padzeršu divreiz dienā.. sanāk, ka klepus to tā kā izprovocēja?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 25?
Ziņa: