nu tauta ! grrrrr :((

Aizsāka dusmiigaa 

Re: barba
09.12.2004 15:27
A Tu pazheelo, pazheelo muus. Mosh i ko dariit atradiisim ;-)

Labi ka Tev dziives meerkjis un piepildiijums ir kontroleet citu aiznjemtiibas pakaapi :-)
Re: nu tauta ! grrrrr :((
09.12.2004 15:30
to Barba
laikam jau grûti pielec, ka ir cilvçki, kas savu darba dienu pavada STRÂDAJOT ar datoru. Un pa brîdim "ieskriet" forumâ darbam netraucç.
Re: nu tauta ! grrrrr :((
09.12.2004 15:31
Es pilniigi atsakos shodien iet rakt graavjus!:-)
Un lai visaadas Barbas man iepuush!:P
Njaa, bet kontrole laba, mosh veel vareetu grafikus kraasainus sataisiit ar to, cik kursh ko straadaa vai nestraadaa!:)
Re: nu tauta ! grrrrr :((
09.12.2004 15:42
Nju... Ja uzskatît, ka cilvçki forumos tusç tikai darbâ.... Tad kâ reizi otrâdâk sanâk. Mçs tad darbâ esam no agra rîta lîdz tumðai naktij. Pie tâdas "noslodzes" labi vien ir, ka kâdu brîdi aci forumâ iemetam. A to apdarîtu visus iespçjamos darbus, un kas tad atliktu tautas modrai acij? Vai tik pati Barba nav ierçdne? Diez kâ viòa tiek forumâ darba laikâ. Un kâdâ nolûkâ??
dusmiigaa ;))
Re: nu tauta ! grrrrr :((
09.12.2004 15:45
viss, peedeejais coments, vairaak neizpzrovoceesiet ;)))
pats smiekliigaakais, ka es jau sen to lasu un smaidu, kameer juus te besiijaties.... ;)) taisniiba bija, nu bija, ;)) ne jau tajaa, ka kaads nevareetu te kaut ko... bet tajaa, kaadi ir tie jaut.- visaadi, paaraak 'bazhiigi' ;)), paaraak dumji... ;)))
to: Ril - vai tu maz zini vaarda 'hipohondrikjis' noziimi??? ;))) man nu tas neatbilst galiigi, es kaa reiz preteeja ;)))) un protams, ka neesmu speciaalists visaas jomaas :))) kaa jau mees visi ;)) bet sho to zinu gan ;)))
respect Dusmai, Alsterei, /, ineshuks, pat griezh un rauj ;)))
lai jums visiem jauka diena! :))
peace! ;)))
stulbums:(
Re: nu tauta ! grrrrr :((
09.12.2004 19:25
viena otru mçìina pârtrumpot gudrîbâ.Nevar saprast-bçrnu dârzs vai veco ïauþu pansionâts?
moka
Re: nu tauta ! grrrrr :((
09.12.2004 20:28
Stulbene!
Rils
Re: nu tauta ! grrrrr :((
09.12.2004 21:22
to dusmiigaa

zinu lietojamo vârdu nozîmi, bet vai tas tev atbilst vai nç es sçþot pie datora neredzu, tomçr tavas pirmâs piezîmes liecina par nepiecieðamîbu emocionâli izlâdçties, bet tu nepareizi to dari apvainojot citus cilvçkus, pat visu tautu, un tâda prasta bïauðana lauku pensionâres lîmenî neko labu neliecina. Vçlâk izlâdçjusi emocijas kïuvi pielaidîgâka, taèu turpmâk iesaku labâk vienatnç piepûst balonus un tad tos nikni, metodiski ar skaïu troksni iznîcinât un nevienu netraucçsi un neapvainosi.
???
Re: nu tauta ! grrrrr :((
09.12.2004 21:24
Tas gan ir jauks padoms un daudziem noderîgs:)
Sandra
Re: nu tauta ! grrrrr :((
09.12.2004 21:31
Esmu viilusies gan Dusmaa, gan Alsteree, gan Plantaa.... bijaat manas simpaatijas, bet tagad.... piedodiet, bet vairs nee.... prasta izrunaassanaas, cinisms un ignorance.... lloti nepatiikami, lloti!

Un tu Dusmiigaa pati sevi laikam nedz dzirdi nedz veertee? Liekas, ka neredzi ballkki savaa acii....
lauíe
Re: nu tauta ! grrrrr :((
10.12.2004 01:01
dusmiga,kad tev pedejo reizi sekss bijis?izskatas,ka neesi sen dabujuse.Ja tev kauchkas te nepatiik,tad shljuc ka taaljaak un netrauce cilvekiem tuset.
Ari hipohondrija ir slimiba,par to nav jakaunas.
/
Re: nu tauta ! grrrrr :((
10.12.2004 09:42
lauíe, lauíe !

Tu toè laikam esi neaudzinâta lauíe :(
Re: nu tauta ! grrrrr :((
10.12.2004 09:43
Eu cilvçki, atslâbstiet!!!
Ðodien piektdiena taèu un veselas 2 brîvdienas priekðâ. Un Ziemasvçtki nâk...tas taèu jauki.
griezh un rauj..
Re: nu tauta ! grrrrr :((
10.12.2004 09:54
To foruma dalibniekiem:
PEACE.... :DDDD
Piekdiena ir klat, spoguljojuties veikalu logos, s,maidiet un gadajiettuviniekiem davanas Ziemas svetkos...
UN SAUDZEJIET VESELIBU... :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 14?
Ziņa: