mastopaatija

Aizsāka a.r. 

ieva26
Re: mastopaatija
20.12.2004 22:53
nu mazdakteris- taadu uudeni noleeja ;P neko par kaut ko
jaa, panikaa nav jaakriit, jaa, kontrolei jaabuut, jaa, pie speciaalista jaaiet, jaa, ar struteneem nepietiek, jaa zinam, ka biezha saslimshana! :PPP

Savukaart mastopaatijas iemesls ljoti biezhi ir vienkaarshi pamatiigs stress ar no taa izrietoshajaam sekaam.
un reizeem tie 'speciaalisti' gjimenes aarsti nedz 'speciaalistu' ieteiks, nedz pa 'kanaaliem' mekleesies ;P Uztaisiet pashas USG un ja kas, ejiet pie onkologa. Laba aarste- dr. Baltinja
kursh saka, ka tikai ar struteneem? es gan taas neesmu meegjinaajusi un kaadam ieteikusi, no savas pieredzes varu ieteikt A,E vitamiinu, Seleenu, Naktssvechu ellju, to pashu Mastodynon, kaut gan nav diez kaada efektivitaate noveerota, u.c. preparaati. Mieriigu un nestresainu dziivesveidu, savest kaartiibaa menstruaalo ciklu, ginekologjiskaas probleemas, ja taadas ir

veiksmi! :)
tâpat vien
Re: mastopaatija
21.12.2004 13:45
Ja gribat griezt, ejiet pie Bâltkâjas,
ja negribat - pie Baltiòas.
Nesajaukt!
ieva26
Re: mastopaatija
26.12.2004 21:36
vai tik viennoziimiigi? tik ieveerojamas riiciibu 'tendences' shiim aarsteem?vai tad Baltiòa nekad nesuuta 'griezt', Baltkâje nekad neatstaaj negrieztu?
ko tad griezt, ja ir fibrozes????
suslikene
Re: mastopaatija
27.12.2004 12:21
Man Baltk'aja vien'a kr'ut'i vienu grieza, otru atst'aja, jo piln'igi cit'a pus'e bija - tik noteica, ko ta man 'so cilv'eku bez kr'uts atstat, visu sagraizît??

Nu nedomâju, ka tik ïauni.
Þçl, ka viòai maz laika cilvçkâ iedziïînâties, kâ persoîba super, par dakteri - nav vçl viedokïâ kaut viarâk par pusgadu viòu apmeklçju...

Bet mainît citu sapratu nav jçgas - biju uz konsultâciju, teica to paði..
Re: mastopaatija
27.12.2004 22:18
Varbuut kaada zin kur straadaa ieprieksh sheit mineetaa dr. Elita Muurniece?Esmu aarsteejusies pie vinjas ar sho probleemu vel kaa pie LOC galv. aarstes. Man paliidzeeja! Ilgus gadus mastopaatija netrauceeja. Luudzu..
Labdien!
Esmu grutniecibas 5. menesi un man pirms grutniecibas tika konstateta mastopatija. Pasai 23 gadi.
Sakiet ka grutnieciba ietekme mastopatiju? Man loti aug krutis un ir loti sapigas vai nevar izveidoties kas laundabigs?
Re: mastopaatija
19.08.2005 18:18
Arî man dr. Mûrniece padsmit gadus atpakaï veiksmîgi izârstçja mastopâtiju. Viòa parasti rûpîgi izmeklçja olnîcas un dzemdi. Vai Tev tur viss kârtîbâ? Uztaisi USG!
Bet sâpe- viòa vairs nestrâdâ medicînâ!
Ija
Re: mastopaatija
19.08.2005 22:57
Es arî cînos ar ðo slimîbu. Lûdzu, iesakiet kâdu dakteri no savas pieredzes!
dakteris
Re: mastopaatija
20.08.2005 22:01
labâk homeopâtu !
ine
Re: mastopaatija
20.08.2005 22:13
Kâ mastopâtija izpauþas un kâpçc jâârstç?
taa
Re: mastopaatija
21.08.2005 09:42
Es ceru, ka dr. Elita Mûrniece neapvainosies, ja te uzrakstîðu viòas telefona numuriòu. Viòa joprojâm palîdz, kas to vçlas. Tikai varbût tagad ir citas ârstçðanas metodes. Pirms gadiem man izârstçja mastopâtiju ar daþ
âdu tabletîðu kokteili (bija jâmaina atkarîbâ no cikla dienâm). Viòai var zvanît-6394839.
betsijai
Re: mastopaatija
21.08.2005 09:45
Grûtniecîba parasti mazina mastopâtiju, bet pçc bçrniòa zîdîðanas var izzust pavisam, tikai jâbaro bçrniòð pçc iespçjas ilgâk. Pieniòa kvalitâti mastopâtija nemazina.
Ija
Re: mastopaatija
21.08.2005 19:36
Paldies, taa!
Re: mastopaatija
22.08.2005 14:19
Vai pçc menopauzes mastopâtija nepazûd vai vismaz nemazinâs?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 6?
Ziņa: