Atmest smeekeeshanu!!!

Aizsāka bezbailiigais 

bezbailiigais
Atmest smeekeeshanu!!!
23.07.2003 10:35
Labdien!
Veershos gan pie aarstiem, gan pie cilveekiem kuri ir atmetushi smeekeeshanu,
pats centos atmest, bet bez papildus liidzekljiem tas liekas nereaali, vienu dienu nesmeekjeejot paraadaas auksti sviedri, pilniiga nespeeja koncentreeties, neliela nervozitaate, asinspiediens visu laiku pazeminaas un paaugstinaas...
Taapeec noleemu iegaadaaties NIKOTINA PLAKSTERUS. Velos dzirdeet juusu pieredzi vai ieteikumus par nikotiina plaaksteriem.

Jau ieprieksh pateicos.
vçl vari mçìinât ar katru dienu samazinât izsmçíçto cigareðu daudzumu - tad pâriet uz visvieglâkajâm un arî pamazâm arvien mazâk. man izdevâs pârvarçt ðâdi atkarîbu. tagad esmu tikai tâ saucamais "svçtdienas" smçíçtâjs! Lai veicas!
ar plâksteriem gan nav pieredzes
ineshuks
Re: Atmest smeekeeshanu!!!
23.07.2003 19:23
Es savam draugam ar uzdaavinaaju, kad shamai taisiijaas atmest smeekjeeshanu (tas vairaak taa runu liimenii bija). Nu tad noliimeejas ar tiem plaaksteriem un turpunaaja smeekjeet kaa tvaikonis. Bet ar to negribu teikt, ka tie plaaksteri nav labi, vienkaarshi arii veelmei atmest jaabuut.
otto
Re: Atmest smeekeeshanu!!!
23.07.2003 21:53
pçc pieredzes - ïoti grûti ir atmest pilnîbâ, daudz daudz vieglâk ir ievçrojami samazinât, lîdz praktiski minimâli kaitîgam lîmenim - apm 5 cig dienâ. es sâku ar to ka nesmçíçju darbâ, sâku smçíçt tikai mierîgos apstâkïos - sçþot, pie kafijas u.t.t. mierîgi esmu samazinâjis no 1,5 paciòas dienâ lîdz 5 cigaretçm, jâ ir dienas kad arî vairâk, bet ir kad nemaz.
klasiska metode, tad kad gribas smçíçt - lçnâm izdzert glâzi sulas
ineshuks
Re: Otto
23.07.2003 23:53
Laba ideja!
Ieteikshu daargajam! Shamais tagad meegjina grauzt linseeklas. Bet, vai nav vienalga ar ko beerns speeleejas, ka tik neraud ;)
ko darît?
Re: Atmest smeekeeshanu!!!
24.07.2003 23:37
es atmetu taa, ka - ar shodienu viss, vairaak nevienu, nevienu.. milzumspeeciiga motivaacija, kapeec nee un viss... vairs jau 4.gadu, ka nesmeekeeju... un pa sho briidi nevienu pashu cigareti, no atmeshanas briiza (tikai 2x piipi, nevelkot plaushaas.. bet tikai 3. gadaa peec atmeshanas). un negribaas i nemaz domaat par to! Galvenais speeciiga motivaacija!
bezbailiigais
Re: Atmest smeekeeshanu!!!
25.07.2003 10:14
Kungi un daamas, es jau neesmu smeekeejis gandriiz nedeelju, liidz shim smeekeeju 6 gadus vismaz 15 cig dienaa, nopirku tos plaaksterus. Vinji paliidz, bet briizhiem shaa vai taa gribas uzsmeekeet, jaabuut tomeer gribas speekam nesmeekeet, bet vienalga vieglaak, nav vismaz auksto sviedru un rokas netriic...
plaaksteri maksaaja 9 ls 7 gab, 1 plaaksteris uz 16 h, vienaa plaaksterii 24mg nikotiina, tie bija pashi speeciigaakie, ja reekina peec mana ikdienas izsmeekeetaa, tad shie man ir par stipru, bet patiesiibaa labi, ka nopirku stipraakos, jo tie plaaksteri nevienmeer pieliip pie aadas...Instrukcijaa rakstiits, ka jaalieto 3 meeneshi, bet domaaju ar vienu pacinju paardziivoshu, peec nedeeljas uzrakstiishu vai neesmu atsaacis....:))
med.stud.
Re: Atmest smeekeeshanu!!!
25.07.2003 10:32
Malacis! Tev noteikti sanaaks! Kad gribas atsaakt, tad padomaa par daudzajiem nesmeekjeeshanas plusiem- veseliiba, cigareshu smaka, nauda, apzinja, ka neesi atkariigais no kaut kaada pulkjiisha u.tt.
Gus
Re: Atmest smeekeeshanu!!!
15.08.2003 22:32
Man radît motivâciju atmest palîdzçja vçstkopa alt.support.stop.smoking (angliski, var piekïût no google.lv). Nu jau nesmçíçju 7 mçneðus.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 9?
Ziņa: