veselîbas apdroðinâðana

Aizsāka maasa 

maasa
veselîbas apdroðinâðana
11.08.2003 10:21
Vai tiesa, ka veselîbas apdroðinâðanu var iegût tikai tad, ja darba devçjs noslçdz ar apdroðinâtâju lîgumu? Vai individuâli es nevaru apdroðinâties?
Jûs varat apdroðinaties arî individuâli, taèu, ja Jums rup Jûsu veselîba un Jûs vçlaties to savest kârtîbâ laicîgi un iztçrçjot pçc iespçjas mazâk naudas, rakstiet - geto3@inbox.lv - un saòemsiet bezmaksas konsultaciju kâ tikt gala ar savâm un savas ìimenes veselibas problçmâm.
Baibs
Re: DACE, maasa
11.08.2003 10:31
Te cilveks prasa par kotleteem, bet Tu - par kjiiseli...

Shkjiet, ka taa arii ir. Laikam tikai Slimokasee vareeja apdroshinaaties kaa fiziska persona.
maasa
Re: veselîbas apdroðinâðana
11.08.2003 10:44
Dacît, man jau nu varçji arî netçrçt savu laiku un nerakstît komentâru. Kâ jau iepriekð esmu vairâkkârt teikusi, lai tevi neuzskatîtu par krâpnieci, ir jâraksta savas licencçtâs organizâcijas nosaukumus un savs vârds un uzvârds. Un tie "Eiropâ atzîtie ârsti", kas te daþâs vietâs tika pieminçti - varbût tiem arî ir vârdi? :)

Un kur es teicu, ka man ir veselîbas problçmas? :) Pagaidâm man ir tikai jautâjumi.
Apdroðinâties fiziska persona var jebkurâ apdroðinâðanas kompânijâ, atðíirîbâ ir tikai cenâ, tâ atðíiras diezgan ievçrojami. Apdroðinot veselu kompâniju, tiek òemts vçrâ, ka visi nav slimi, bet individuâli to veicot ir jâdeklarç savs veselîbas stâvoklis, speciâlâ veidlapâ jâtbild uz daþâdiem jautâjumiem, kurus godîgi atbildot, jebkurð ir slims.
Ceru, ka palîdzçju.
Endija
Re: veselîbas apdroðinâðana
12.08.2003 12:28
Apdroðinâties ir vçrts tikai tad, ja to dara darba vieta. Tâpat ður tur mçdz bût ieteikumi ðo karti uzkârt uz nagliòas (man ir zaïâ ar maksas pakalpojumiem).
Anna
Re: veselîbas apdroðinâðana
12.08.2003 17:32
a es biju domâjusi, ka DACE piedâvâs veselîbas apdroðinâðanu :) viòas pârstâvçtâ kompânija ir taèu ïoti vispusîga.
kate
Re: veselîbas apdroðinâðana
13.08.2003 23:49
individuali piedava apdrosinaties Rigas slimo kase.
atrodas kautkur uz lacpelsa36.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 8?
Ziņa: