Alkohols

Aizsāka Draudzene 

Draudzene
Re: Alkohols
25.01.2005 14:25
Ineshuk!
Kapeec taada skepse? Vai tad tieshaam neko nevar dariit lietas labaa?
Tu mani apbeedinaaji :(
Re: Alkohols
25.01.2005 14:37
Vieniigais, ko, manupraat, var dariit ir parunaat ar kaadu narkologu vai psihiatru par iespeejamo riiciibu. Bet es tik un taa esmu skeptiska...
Re: Alkohols
25.01.2005 15:23
Skepse vietâ.
Nevienu nevar glâbt, ja to cilvçks pats nevçlas. Pastâstiòð nav par alkoholismu, bet lîdzîgi.
Sieviete spçka gados cieta no depresijas/veìetatîvâs disfunkcijas. Bija tik tâlu (kâ arî es tajâ laikâ), kad pastaigât nevarçja. Vienâ miestâ dzîvojâm, man lietas sâka iet uz labo pusi. Protams, ka visi ieteica arî psihoterapeitu apmeklçt (toreiz tas nebija nesamçrîgi dârgi). Atbilde: es nevaru aizbraukt. Kolçìi piedâvâja uz vizîtçm aizvest/atvest ar auto. Atbilde: tas dârgi maksâs. Piedâvâja izkârtot naudiòas no darba vietas. Atbilde: atkal negatîva. Nu cilvçks vairâk vçlçjâs bût þçlojams un nevarîgs, varbût savu daïu lîdzjûtîbas un ievçrîbas saòemt.
Rezultâts:
Es (kas sunim asti cels...) - darbs, izpriecas, sports, dzîvesprieks.
Sieviete - invalîde, kas nu jau vairs neiziet no mâjâm.
fune
to draudzene
26.01.2005 10:55
Zinu kâ Tu jûties, bet palîdzçt tieðâm parasti nav iespçjams, glâbsi - viss tikai ievilksies, novçrsîsies - nogrims vçl âtrâk. Pusgads nav ilgs laiks, no vienas puses. Izârstçties ir iespçjams.

Man zinâmâ gadîjumâ jauns vîrietis ïoti gudrs, ar labu darbu, ideâlu veselîbu, personîgâs dzîves neveiksmju rezultâtâ pçc apmçram 5 gadu ikdienas dzerðanas aizgâja no ðîs pasaules, tad viòam bija 30 g. - sirds neizturçja, veicot sekciju izrâdîjâs, ka pat , ja viòð bûtu pâtraucis - tas vairs viòa organismu neglâbtu, jo aknas jau bija tikpat kâ sairuðas.
Bij sajûta, ka pçdçja gadâ viòð vçlçjâs kaut ko mainît, bet laikam saprata, ka ir par vçlu.

Un lkaut Tu varçtu atdot visu, lai ko mainîtu - cilvçks aiziet pa savu ceïu.
Pushka!
Re: Alkohols
26.01.2005 22:30
Pasaki tai savai draudzenei, lai iet noshauties, tas atrisinaas visas probleemas!!!!!
ppp
Re: Alkohols
28.01.2005 17:21
ab
Re: Alkohols
29.01.2005 13:54
aiziet ekskursijâ uz anatomikumu un paskatîties uz alkoholiía aknâm un citiem orgâniem ....
hugo
Re: Alkohols
29.01.2005 22:41
Ja jau no drinka vaïâ netiek, lai grauþ íiplokus un lieto Carsil - aptiekâs bez receptes. Tas aknai.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 19?
Ziņa: