Kaaju îkðíu kauliòi

Aizsāka ilgone 

ilgone
Kaaju îkðíu kauliòi
11.08.2003 16:21
Vai iespçjams veikt kaâdu operâciju to likvidçðanai, jo tie ir izteikti lieli un traucç. Man ir 30 gadi. Paldies
ineshuks
Re: Kaaju îkðíu kauliòi
11.08.2003 18:25
Janokonsulteejas pie ortopeeda, varbuut uzreiz nemaz nevajag operaaciju ;)
otto
Re: Kaaju îkðíu kauliòi
11.08.2003 21:56
varbût vajag vienkarði çrtâkus apavus ?
ilgone
Re: Kaaju îkðíu kauliòi
12.08.2003 09:13
Ðíiet, ðeit jautâjumus uzdod ârstiem. Vai tieðâm Jûs esat ârsts?
ineshuks
Re: Kaaju îkðíu kauliòi
12.08.2003 12:09
Otto saka, ka ir. Kjirurgs. Bet piekriitu, ka 30 gadi vareetu buut par aatru tik radikaalaam metodeem (katrs gadfiijums, protams ir individuaals), bet taa pavisam konkreeti neklaatienee tik un taa deriigs padoms diezi vai sanaaks. Ineshuks, arii aarsts.
Endija
Re: Kaaju îkðíu kauliòi
12.08.2003 12:26
Varbût ir kâds ieteikums, ko darît, lai nerastos ðâdi kauliòi?
ineshuks
Re: Kaaju îkðíu kauliòi
12.08.2003 12:39
Tikai viens- eerti apavi. Mani miiljaakie apavi- augstpapeezhu kurpes- sheit nekaadi nederees. Un jaaraugaas, vai nav plakanaa peeda, tad jaalieto supinatori (speciaali ieliktniishi) ;)
Baibs
Re: Kaaju îkðíu kauliòi
12.08.2003 18:33
Zinu gan, ka shaadus kaulinjus ir opereejushi (kalushi nost) arii pavisam jaunai meitenei (nu gadi ap 23), jo bija ljoti smags gadiijums. (Ja kas - peec operaacijas ir pagaajushi laikam ne ta 1, ne ta 2 gadi un viss pasaakums recidivee t.i. kaulinji lien aaraa atkal).
Man gan liekas, ka shaadu kaulinju veidoshanaas tomer ir ar gjeneetisku predispoziiciju t.i. nosliece uz sho patalogjiju iedzimst.
No supinatoriem jaalieto tie, kas it kaa atbiida iikshkji no paareejiem pirkstiem nost un pacelj peedas garenisko velvi. Apaviem jaabuut ar nesaspiestu purngalu (attaa jaunmodiigaas spicpurnu kurpiites un ieshljuucenes).
Endija
Re: Kaaju îkðíu kauliòi
13.08.2003 00:06
Mjâ, Baibs, man arî tâ ðíiet. Nav manâ dzimtâ un nebûs man arî tie kauliòi.
otto
Re: Kaaju îkðíu kauliòi
13.08.2003 21:30
un ja kâds domâ, ka pçc operâcijas atkal varçs valkât ðaurus apavus, viòð maldâs
katrs esam savâdâks, vienam kaulu un locîtavu sistçma ir izturîgâka pret ârçjo iedarbîbu, citam mazâk
çrtus apavus un plikâm kâjâm pçc iespçjas vairâk, bet ja pat staigâjot ar kailu kâju îkðía deformâcija ir ïoti izteikta - jâdomâ ka vajag opçrçt, bet pçc tam ir ïoti jâpiedomâ ko vilkt kâjâs, lai tas viss nav jâatkarto
Endija
Re: Kaaju îkðíu kauliòi
13.08.2003 23:25
Diemþçl tiem apaviem , kas ir çrti, visbieþâk ir viena slikta îpaðiba- tie nav diez ko izskatîgi.
ineshuks
Re: Kaaju îkðíu kauliòi
14.08.2003 12:55
Te nu diemzheel naaksies izveeleeties- smuki vai kaajai draudziigi :)
Endija
Re: Kaaju îkðíu kauliòi
14.08.2003 13:47
Nezinu, nezinu, Ineðuk. Nu, kad bûðu pensijâ, tad varbût òemðos ar to draudzçðanos, bet, kas zina.
ineshuks
Re: Kaaju îkðíu kauliòi
14.08.2003 20:32
Es jau nesaku, ka arii pati taa daru ;) Man jau arii stiliigas spiceniites labaak patiik ;) Bet vai taa pat domaa manas peedinjas- diezvai ;(
otto
Re: Kaaju îkðíu kauliòi
15.08.2003 13:39
man gan ðíiet ka paðreiz modes piedâvâjums ir ïoti plaðs, var vilkt gan ðauras gan platas, gan bez papçþa, gan ar , bet ja kâdam ðíiet ka vajag "spicenes" uz priekðu, tikai - par visu dzîvç ir jâmaksâ
Endija
Re: Kaaju îkðíu kauliòi
15.08.2003 23:19
...par visu maksâju es dârgi, pat par to, kas bja lçts...?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 3?
Ziņa: