grutnieciba + zobarsta apmeklejums

Aizsāka Ilze 

Ilze
grutnieciba + zobarsta apmeklejums
12.08.2003 11:45
Sveiki,

Veletos uzzinat vai vieteja anestezija (taa laikam to sauc?) pie zobarsta var jebkaa kaiteet mazulim, ja sieviete ir pirmajas grutniecibas nedeljas. Interesee arii vai velak tas kaut kaa var kaitet?

Paldies jau ieprieksh,

Ilze
Sveika, es arî esmu pirmajâ grûtniecîbas mçnesî un paðreiz sanâk iet pie zobârsta. Es savai zobârstei pateicu, ka esmu stâvoklî un viòa teica, ka tâ pote, ko ðpricç, lai nesâp, nekaitç mazajam.

Tita
man jaiet nakoshnedelj pie zobarsta, jau sen pierakstijos un zinu ka shprices un tagad esmu sabijusies :) Jo taas tachi ir zaales itkaa
Parunâ ar zobârsti. Man zobârste teica, ka nedrîkstot rentgenu taisît, bet potes nekaitçjot, jo ja piemçram Tev ir jârauj kâds zobs, Tev taèu tâpat potçs, tak bez anestçzijas jau neraus :).

Tita

P.S. varbût uzraksti man uz e-mailu, bûtu interesanti parunâties, jo cik es sapratu, tad Tev arî ir tikai pirmais mçnesis :).
Labdien nakosaas maaminas
Kaut arii sameeraa reti man savaa praksee sanaak aarsteet gruutnieces, manas domas ir sekojosas: gruutnieciibas laikaa vajadzeetu veikt tikai neatliekamu zobaarstnieciibu vai veikt manipulaacijas, kas peec iespeejas mazaak vareetu kaiteet gaidaamajam mazulim.
Ja Jums interesee siikaa informaacija par teemu zobaarstnieciiba+gruutnieciiba, es meeginaatu samekleet literatuuras datus par so teemu, lai nebuutu jaavadaas peec sameeraa subjektiivas informaacijas.
Gints Kraagis, sert zobaarsts,dipl zobu proteezists
SIA 4Z zobaarstnieciibas prakse, Maizniicas iela 12-15, Riga
Taalr. 7 374338, mob. 6 545937
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 3?
Ziņa: