kuòìa èûla

Aizsāka lea 

lea
kuòìa èûla
13.08.2003 15:59
Ðodien par to uzzinâju, tâ ir 7mm liela (man nav ne jausmas, vai tas ir daudz vai nç, ârsts teica, ka priekð manis pietiekami), vçl tur esot kaut kâdas baktçrijas, kas veicina gastrîtu, èulas utt. (precîzi neatceros). Tâ kâ pie savas dakterîtes ar rezultâtiem doðos tikai nâkamajâ 1dienâ, tad vçlçjos pavaicât, vai ir arî kâdas tçjiòas vai kaut kas tamlîdzîgs, kas var palîdzçt (saprotu, ka bûs jâdzer zâles, taèu nevçlos uz tâm tâ riktîgi uzsçsties, esmu savâ laikâ tâs jau pietiekamâ daudzumâ dzçrusi), çdiens kâds, no kâ jâizvairâs?
Es
Re: kuòìa èûla
13.08.2003 17:03
Baktçrijas varçtu saukties - heliobaktçrijas.
Izvairies no iekaisumu veicinoðiem dzçrieniem - gâzçtiem, aliòu, ðampanieti, vînu.
neçd asus treknus çdienu, skâbus produktus, svaigu maizi, augïus skâbus - âbolus, citrusus. Îsâk sakot visu kas var kairinât kuòìi, bet neçst ðajâ gadîjumâ arî nav ieteicams. Mçìini iztikt no sautçtiem dârzeòiem, salâtiem ar krçjumu vai eïíliòu, nu augusts ir ideâlâkais mçnesis, kad var dzîvot uz dabas veltçm.
No zâlçm var lietot sâpju gadîjumâ almoìçlu ar anastçzi, noòems sâpes. Iesaku tukðâ dûðâ iedzert íirbju sçklu eïïu.
Èûlu var saârstçt. 7mm ir paliela, bet to var savest kârtîbâ. Galvenais nestreso, jo ðî ir viena no slimîbâm, kuru galvenokârt veicina stress.
Un zâles bûs jâdzer, ja gribi sadziedçt.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 2?
Ziņa: