par hormonalajaam tableteem

Aizsāka lisa 

lisa
par hormonalajaam tableteem
14.08.2003 12:19
Gribeeju pajautaat, vai nav kaitiigi un vai vispaar - vai ir veerts lietot pretapaugloshanaas tabletes, ja ar seksu nodarbojos reizi nedeeljaa vai divaas? Bet lieta taada, ka prezervatiivi man nepatiik un nav arii 100% garantijas. Piebildiishu to, ka partneris man ir viens.
Paldies.
Sveicinâta,Lisa.
Jebkura kontracepcijas metode var atstât iespaidu uz tâs lietotâju.Ðeit neiet runa par attiecîbu regularitâti.Arî dzîvojot dzimumdzîvi reizi gadâ var iestâties nevçlama grûtniecîba.
Iesaku kontracepcijas izvçli apspreist ar savu ginekologu.
Ar cieòu dr.Gasiòð.
maasa
Re: par hormonalajaam tableteem
14.08.2003 15:17
Vai tad sekss reizi vai divas nedçïâ skaitâs reti??? :)
lisa
maasa
14.08.2003 15:58
Manupraat, tas skaitaas reti. Hmm, nezinu... Esmu piedziivojusi laikus, kad tas ir bijis biezhaak.

Paldies Dr. Gasiòam. Kontracepcijas tabletes man ieteica ginekoloìe, vienkârði nedaudz satraukumu radija tas, ka tabletiites kaartiigi katru dienu lietoju it kaa pa velti.
maasa
Re: maasa
15.08.2003 11:45
Nu, nezinu, nezinu. Manuprât, tu par daudz esi filmas saskatîjusies vai tamlîdzîgi, ka domâ, ka seksam jâbût katru dienu pa vairâkâm reizçm.
Seksa bieþums ir ïoti individuâla lieta un atkarîgs no partneru vçlmes. Vidçjais (ko uzskata par "regulâru seksu") skaitâs 2 - 3 reizes nedçïâ.
meiteens
Re: maasa
15.08.2003 12:38
patiesiibaa vinja rakstiija "reizi nedeeljaa vai divaas" (nedeeljaas!)
lisa
Re: maasa
15.08.2003 13:16
meiteenam taisniiba. Manupraat sekss 1reiz nedeeljaa nav biezhi. Ok, triisreiz - tas jau ir labaak. Nevajag jau katru dienu, un ar filmaam tam nav nekaada sakara.
maasa
Re: maasa
15.08.2003 14:34
Man vispâr nepatîk, ja nosaka kaut kâdu normu, kas ir bieþi un kas - reti attiecîbâ uz seksu. Tâpçc, ka tâ ir ïoti individuâla lieta. Un, ja kâdam pârim tieðâm sekss reizi nedçïâ ir tieði tik, cik prasâs, pie tam tâ ir abiem partneriem, ar kâdâm tiesîbâm kâds var pateikt, ka tas ir par retu? :) Nav ne bieþi, ne reti, ir tâ, kâ ir, ja vien abi partneri ir apmierinâti. Bet, ja nav, tad tas jau ir cits jautâjums.
meiteens
Re: maasa
15.08.2003 15:58
es laikam izklausos peec advokaata, bet lisa tachu jautaja, vai ir to 2 vai 4 reizju meenesii deelj lietot hormonaalaas tabletes. diskuteehsana par seksa biezjumu te ir nevietaa :) man personigi ir lidziga situacija (jo draugs ir arzemes) un to paris nedelju pa paaris meeneshiem delj, ko esam kopaa, neieshu dzert hormonaalaas. mees iztiekam ar prezrvatiiviem..
maasa
Re: maasa
15.08.2003 16:08
Piekrîtu, ka nebija sâkumâ nekas par bieþumu tekstâ minçts. Bet, manuprât, es uztvçru pareizi, ka lisa tomçr savu pieredzi vçrtç kâ pârâk retu. Un to pierâda viòas paðas tâlâkie komentâri.
Un piekrîtu arî, ka nav jâlieto regulâri tabletes, ja sekss ir tâ, ka pâris nedçïas pa pâris mçneðiem.
Bet tu taèu atzîsi, ka es neesmu teikusi, ka tabletes ir jâlieto vienmçr :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 4?
Ziņa: