Pirmâ reize...

Aizsāka ilzhux 

Pirmâ reize...
11.02.2005 23:58
Me ir 20...un nevainîga...ir ok?!...vai mûsdienu sabiedrîbai to nesaprast?...lûdzu, padalieties ieteikumos...

zâlîte
Re: Pirmâ reize...
12.02.2005 10:00
Mûsdienu sabiedrîba - paðs jçdziens. Tas sevî ietver visu cilvçku kopumu, kas paðlaik dzîvo uz ðîs zemîtes un tas ir îsts kokteilis - bagâti un nabagi, izglîtoti un analfabçti, precçti un vientuïi, vecîði un jaunieði, ticîgi un neticîgi, dzçrâji un narkomâni, mûíenes un prostitûtas u.t.t.
Katrs no augstâk minçtajiem sabiedrîbas pârstâvjiem uz dzîvi skatîsies nedaudz pa savam.
Un te nu jautâjums - vai ir iespçjams un vai vajag visus uztvert par padomdevçjiem ?
Nepastâv tâda lieta kâ - kopçjs sabiedrîbas vçrtçjums / spriedums.
Es arî esmu sabiedrîbas daïiòa un par nevainîbu domâju tâ :
- tas nav nekâds kauna traips uz pieres, kuru visi redz un par ko bûtu jâkaunas
- nevainîbu nav jâzaudç ar pirmo pretîmnâcçju un vçl jo mazâk -"sabiedrîbas vârdâ" !
- ðai jautâjumâ, vairâk jâdraudzçjas paðam ar savu galvu, nevis jâietekmçjas un jâvadas no draudzeòu stâstiòiem
- nepastâv nekâds konkrçts vecums, kad obligâti bûtu jâzaudç jaunavîba.
Mazdakteris
Re: Pirmâ reize...
12.02.2005 10:41
Piekrîtu zâlîtei. Tas vairo vîrieðu cieòu pret tâdâm meitençm un uzliek no viòa lielâku atbildîbas sajûtu. Tu esi pastâvîga,pareizi audzinâta.Tev bûs gudri un tikli bçrni. Tu mazâk slimosi ar cilvçces lâsta slimîbâm ( AIDS, "C" hepatîts u.c.) Priecâjies un meklç savu sirds draugu. Nevienam nav jâzin,ka tu esi godîga un tîra. Tâdus ðodien nemîl.
es
Re: Pirmâ reize...
12.02.2005 10:43
jaa es izjustu lielaaku pienaakuma atbildiibu uzsaakot attieciibas ar nevainiigu meiteni
man tâda doma ienâca prâtâ
Re: Pirmâ reize...
12.02.2005 20:08
nez kâdâ vecumâ nevainîba jau liecina par neveselîgu dzîvesveidu?
zâlîte
Re: Pirmâ reize...
12.02.2005 20:49
Ko vispâr nozîmç - neveselîgs dzîvesveids ?
Vispârçji ar to saprot - smçíçðanu, dzerðanu, pârmçrîgu un nesabalansçtu çðanu ( aptaukoðanos ), mazkustîgumu.
Nevainîba nav dzîvesveids ( izòemot atseviðíu indivîdu izvçli - celibâtu, ko var izvelçties un praktizçt arî pçc nevainîbas zaudçðanas ) tas ir stâvoklis.
Normâls, fizioloìisks stâvoklis, kas neliecina ne par slimîbu, ne neveselîgu dzîvesveidu.
Re: Pirmâ reize...
12.02.2005 20:58
Vai tiesam tai nieka plevitei ir nozime? Kada sarpiba.
Varu teiktk ka ta butu tiri psihologiska problema. Tas adresets sievietem ))))

P.S.

Nu protams ka virietim, varu pateikt - ir jau, kaut kur dzili iekseji, but tam pirmam )))))
zâlîte
Re: Pirmâ reize...
12.02.2005 21:11
Dr.asist.Raimonds
Es aizstâvu sievietes, tâpçc ka nedaudz pârzinu sievieðu psiholoìiju un zinu iespçjamâs sekas, kas piemeklç akli sekojot izdomâtiem un uzspiestiem sabiedrîbas standartiem :)
man tâda doma ienâca prâtâ
Re: zâlîtei
13.02.2005 08:28
par neveselîgu dzîvesveidu -- biju domâjusi sex trûkumu. Vai tad lai íermenis normâli funkcionçtu, tam nav jâpilda visas no dabas paredzçtâs funkcijas -sex ieskaitot. Bçrnu dzemdçðanu arî.
zâlîte
Re: Pirmâ reize...
13.02.2005 10:05
es nesaprotu, par kâdu sex trûkumu ir runa ? Kam tas pietrûkst ?
Vçlme pçc sex ir ïoti individuâla, personiska lieta. Vienam to gribas jau 15 gados un 3 x dienâ, otrs varbût tikai 18 gados sâk par to domât, treðais pirmo reizi to izdara 25 gados.
Un kâ var pateikt, kuram kas ir pietrûcis un kurð ko ir nokavçjis ?
Ðîs sfçra prasa pilnîgu brîvprâtîbu, kur katrs vadâs pçc savâm vçlmçm. Citiem no mals, tur nav ko jaukties.
zâlîte
Re: Pirmâ reize...
13.02.2005 10:28
Daþai labai sievietei bçrnu dzemdçðanu vajadzçtu aizliegt ar likumu. Paskataties, kas notiek ar bçrniem dzçraju, narkomânu, klaidoòu "ìimençs" ?
Bçrns nav domâts organisma funkciju uzlaboðanai.
kva
Re: Pirmâ reize...
13.02.2005 11:16
Ja nevainîba tevi dzen kompleksos, tad protams ka tâ ir jâizbeidz un citu viedokïi, kas mçìinâs ieskaidrot ka viss ir ok, nelîdzçs.
mazdakteris
Re: Pirmâ reize...
13.02.2005 13:12
Vîrieðiem spermas stâze var izsaukt prostatas iekaisumu.Seviðíi ja tas apvienojas ar mazskustîgu dzîves veidu.Ja sporto un organisms nav iedz îts "vainas apziòâ" -apsmiekls no neizglîtotu puiðu puses,celibâts,nosodîjums ìimenç- daba pati parûpçjas par spriedzes mazinâðanu.Nakts polûcijas noòem spriedzi un stâzi.Tas jâuzòem kâ normâla fizioloìiska parâdîba.Tas nekâdi nav saistîts ar netiklîbu vai velna kârdinâðanu. Acîm redzot sievietçm darbojas lîdzîgi mehânismi.Piekrîtu Zâlîtei.Katrs cilvçks ir unikâls un individuâls.Katram Dievs ir paredzçjis savu uzdevumu.Javadâs no savâm izjûtâm,jâreíinâs ar sabierdisko domu tik tâl lai tas nenonçktu konflikta situâcijâ.Veiksmi un Dieva svçtîbu.
Re: Pirmâ reize...
13.02.2005 13:31
ja kaut ko nekustina, tas atrofçjas - roka, kâja, smadzenes, arî viss pârçjais



Ziòojums rediìçts (13-02-2005 13:44)
zâlîte
Re: Pirmâ reize...
13.02.2005 13:41
neko nesapratu, otto - ja kauko neustina ???
Re: Pirmâ reize...
13.02.2005 13:43
atvainojos :) bet arî labi sanâca - kauko neustina

izlaboju jau
Re: Pirmâ reize...
14.02.2005 13:15
...jauku visiem Valentîndienu=)!
mjaa
Re: Pirmâ reize...
15.02.2005 16:03
vai tieshaam taa ir, ka meiteneem pirmajaa reizee dzimumakts sagaadaa saapes? un paarpleestaa pleeviite lielu shmuci sataisa?
Re: Pirmâ reize...
15.02.2005 16:49
to mjaa
Kâ kurai. Bet nekâdas ðausmu lietas garajâ mûþâ nav gadîjies dzirdçt. Pati nejutu absolûti neko (orgasmu gan), ðmuce arî nekâda. Bet saka, ka sportistçm tâ esot.
ivuks
Re: Pirmâ reize...
15.02.2005 17:48
to mjaa

nee ne vienmeeer, es ari nejutu neko nepatikamu un arii nekada shmuce nebija... Viss bija ljoti patikami un uzbudinoshi...
zâlîte
Re: Pirmâ reize...
15.02.2005 21:36
mjaa
Tâ ir socioloìiskâ aptauja ?
Atbilde - cik cilvçku - tik izjûtu, sajûtu, iespaidu, pârdzîvojumu...
Vai arî esi ieciklçjies uz atseviðíâm "detaïâm" ?
mjaa
Re: Pirmâ reize...
16.02.2005 09:21
nee, neuzko neiecikleejos. vienkaarshi nedaudz bailes no pirmaas reizes. bailes, ka tas varbuut nebuus tik skaisti ka izteelojos.
zâlîte
Re: Pirmâ reize...
16.02.2005 09:46
Ieteiktu vairâk uzmanîbas pievçrst tam, lai tas nenotiktu ar neîsto cilvçku, nepiemçrotos apstâkïos, steigâ, un, lai neplânoti nepaliktu stâvoklî.
mjaa
Re: Pirmâ reize...
16.02.2005 09:50
tas notiks ar iisto cilveeku, kursh miil un ciena mani. un protams gribeetos, lai mums abiem tas patiktu. vinjam ir paliela pieredze, bet man pirmaa reize. vinjsh zina to.
nu vienkaarshi satraukums.
zâlîte
Re: Pirmâ reize...
16.02.2005 09:51
Nu tad tas bûs patîkams satraukums :)
peka
Re: Pirmâ reize...
16.02.2005 19:53
zini, es nevainiibu zaudeeju 24 gados un padomaajot par manu situaaciju, tomeer drusku nozeeleejo ka tik veelu, jo man bija probleemas ar to. galvenokaart jau ka viirietis nevareeja tik manii iekshaa, jo man viss bija diezgan shaurs. ilgi meeginaajam un staipiijaam liidz es vareeju atdoties pilniibaa. es domaaju, ka tas bija tikai tapeec ka taads vecums un organisms jau ir nostiprinaajies un izaudzis
fija
Re: Pirmâ reize...
17.02.2005 11:21
haha,autore tu tak neesi tâda vienîgâ.man piem.ir veseli 28 gadi un es to neesmu darîjusi. ar ko varçju ar to negribçju, bet ko gribçju, tam es biju pie kâjas, tâ kâ viss ir relatîvs un jâdzîvo tâ kâ ir. man pie kâjas ko citi par mani domâ, neviens arî îpaði nelien manâ dzîvç iekðâ, pat draudzenes ne, mçs par to nerunâjam.èatâ saèatoju ar 1 meièu kura atzinâs ka savos 33 pat to nav nodarîjusi.lûk,uz mûsu fonâ tu vienkârði nobâli tâ kâ dzîvo
un nestreso par niekeim.:)))))
44
Re: Pirmâ reize...
17.02.2005 12:10
iedomaajoties vien 28 gadi nevainiiga.. brrrr.... visa apetiite veejaa.. 33 gadi veel trakaak :(
zâlîte
Re: Pirmâ reize...
17.02.2005 12:32
44
Patiesîbâ tavas apetîtes esîba vai neesîba nevienu neuztrauc. Tâ ir dziïi tava problçma.
dw
Re: Pirmâ reize...
17.02.2005 12:58
Domâju,ka ir cilvçki, un varbût pat ne tik maz, kuriem dzîvç vispâr nav seksuâlo attiecîbu visa mûþa garumâ,pie tam ar reliìiju nesaistîtu apstâkïu dçï.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 1?
Ziņa: