Jautâjums ginekologiem

Aizsāka Lola 

Lola
Jautâjums ginekologiem
26.04.2005 00:25
Sveiki!
Varbût kâds varçtu padalîties pieredzç vai ko ieteikt....

Vai ir iespçjams kaut kâda veidâ aizkavçt mçneðreizes un ja jâ, tad uz cik ilgu laiku?

Paldies!
Danais
Re: Jautâjums ginekologiem
26.04.2005 13:15
Taa uz sitienu- nee. Bet jau laiciigi- ar OK.
agate
Re: Jautâjums ginekologiem
03.05.2005 10:00
Er tableteem Jeanine - OK, taas lietojo bez 7 dienu paartraukuma, nepaartaukti.un cik ilgi veelies, lai taas nav-tik ilgi netaisi paartraukumu.Lasi par shiem jaut.www.atceries.lv
Vai es varetu agrâk nodarboties ar seksu, pçc dzemdîbas, pçc k.operacijas neka ieteica ârsti (4-6). Man liekas ka vîram ïoti gruti bus izturet ðo laiku. Viòð jau smejas ko man gulet pie saviem vecakiem ðo laiku. Jo tas ir redzams jau tagad pçc 1,5 ned. Ka pareizi darit, lai nenodarît pâri veselîbai, lai nebutu sapîgi. Ko jus varat ieteikt.

...
Re: Jautâjums ginekologiem
23.08.2005 15:50
Stulbs viirs, tas ir viss ko varu teikt. Pie tam- vaginaals kontakst nav vieniigais veids ka alikvideet spriedzi. ir petings, minets.
Guleet pie vecaakiem- forshi vecis izdomaajis. Shis pie vecaakiem sitiis duuriitee, kameer babsis auklee kopeejie beernu. Super saakums jaunajai gjimeniitei.
Nodarbinaat veci vairaak vajag, lai mazaa galvinja paar lielo nevalda.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 13?
Ziņa: