Kas îsti ir ðizofrçnija?

Aizsāka Zanis 

jautaajums
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
25.10.2005 14:38
To Ridaika...
Es nevienu nevainoju!!!
Daru savu un ciinos kaa varu...
Tava attieksme ir saprotama, jo aciimredzot esi aarste, bet viss nav taa kaa rakstiits juusu graamataas un priekshraksos, aiz taa staav cilveeki, vinju dziives un arii vinju psihe! Un juus esat un uznjeemushies atbildiibu par sho cilveeku aarsteeshanu, nevis kjeksiitim, aaa, pabija slimniicaa, rakstam aaraa un gan jau viss buus OK, bet triis reizes peec kaartas un katru reizi rezultaats graujoshaaks...ir viela paardomaam manupraat, Ridaka! Nosodiit viegli un par "miilosho meitu" nosaukt arii...taapeec arii ir taas situaacijas, aizdomaajaties vienreiz, kam juus esat un ko juus darat...nedomaaju, ka es taada "miiloshaa meite" esmu vieniigaa...
ridaika
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
25.10.2005 15:22
ârsts es neesmu.

un tikai izsaku savas domas - balsoties uz pieredzes, kas iegûta strâdâjot ar psihiski xlimiem cilvekiem un viòu ìimençm
jautaajums
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
25.10.2005 15:32
Nu es neteiktu, ka tu buutu labs speciaalists, ja uzreiz pasteidzies nokomenteet ar zinaamu sarkasma devu - "miiloshaa meita"...padomaa pirms saki + ja straadaa ar taadiem slimniekiem un vinju gjimeneem...
Hmmm...man te ieshaavaas viena doma praataa...ja es pie tevis atnaaktu ar savu beedu, tad man aciis tiktu iespljauts - "miiloshaa meita", ko?
ridaika
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
25.10.2005 15:48
pçc vârdiem par faðistiem es diez vai vispâr ar tevi runâtu, drîzâk jau ar slimu mâti.

un vispâr nemot vçrâ cik impulsîvi un kategoriski uztver ðo diskusiju - Tev paðai lîdz kaklam problçmas un jâsâk ir ar sevi
jautaajums
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
25.10.2005 15:54
Kur tik mees neesam griezushies utt...un ar taadiem runaataajiem runaajushi, kas tik nav straadaajis ar manu maati...
Un bezizejas un bezpaliidziibas sajuuta nomoka+ja veel kaads panjem un iespljauj sejaa...
ms mb
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
22.11.2005 20:17
atbilde interesentei:
ðizotipiski traucçjumi nozîmç, ka ir vairâkas ðizofrçnijas pazîmes, bet ne visas, tâpçc diagnozi ðizofrçnija uzstâdît nevar. man nav halucinâciju, es nedzirdu balsis un nerunâju pati ar sevi, bet viss pârçjais ir gan.
ieintereseta
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
06.12.2005 12:01
ðizofrenijas slimniecei-tiesi par sadam izpausmem interesejos-1 cilveks it ka forss,otram izlauzas kaut kadi agresivi impulsi-verbali.ka tas ir Tev un kur varetu iegut sikaku info par to,ka ar to dzivot?vai psihiatrs iesaka zales vai konsultacijas?paldies
strawberry
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
06.12.2005 14:57
ðizofrçnijas slimniece Viena persona dzîvo pareizu dzîvi, kâ cilvçkam pieklâjas; otrai lauþas uz âru vardarbîgi apspiestie instinkti.

Man domaat,tas ir katram cilveekam-2 in 1
Shizofreeniju kaa taadu ir ljoti gruuti diagnosticeet. Domaaju, ka profesore Andreezinja ir perfekta speciaaliste shai jautaajumaa.
Profesors X
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
06.12.2005 16:08
Skaidrs ir viens, ka psihiatrija gluþi ar tukðâm lietâm nenodarbojas. Mûsdienâs tâ ir attîstîjusies pietiekami labi un arî metodes cenðas preziçt. Taèu, ja paraugâs uz to no filosofiskâ viedokïa, tad ðizofrçnija nav nekas cits, kâ citâdi domâjoðs un jûtoðs cilvçks. Jâatgâdina, ka arî psihiatriskâs slimnîcas gluþi jau vçl Senajâ Grieíijâ neradâs. Tâs ir pavisam jauns veidojums - ap 18.gs. Un tas viss rodas tâpçc, ka valstij vajag kârtîgus pilsoòus - kas ir strâdîgi, godîgi utt. Tas arî veidojas, izejot no jaunlaiku zinâtòu uzplaukuma, kas sâka pçtît cilvçku, dabu utt., radot priekðstatu par kâdu tîro sugu. Citâdie tika izolçti vai pat iznîcinâti, piemçram, Hitlres iznîcinâja ebrejus, homuseksuâlistus, psihiski slimos...
ðizofrçnijas slimniece
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
06.12.2005 17:56
Te var izlasît apmçram to ko rakstîja Profesors X:

www.e-mistika.lv/?&txt=112



Ieintereseta , tâ apmçram arî ar mani ir bijis kâ tu saki. Kâ ar to dzîvot? Tu par sevi vai kâdu tuvinieku? Domâju, pamazâm ir jâatrod, kas ar tevi bçrnîbâ noticis; vislabâk ar psihoterapeita palîdzîbu. Ar laiku izdodas sevi sakârtot un dzîvot kâ viens cilvçks nevis divi. Tas nozîmç ka savas dusmas un citas emocijas ir jâpieòem kâ dabîgas - gan paðam cilvçkam tas jâsaprot, gan arî tuviniekiem. Dusmas ir reakcija uz draudoðu, apspiedoðu situâciju.

Psihiatrs bieþâk iesaka zâles un tas jau ir tas bçdîgâkais. Tâpçc labâk izvçlçties psihoterapiju.
Profesors X
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
06.12.2005 18:52
Es ne par sevi, ne par tuveniekiem. Tâs ir vispârîgas pârdomas par to, kas notiek ap mums. No filosofiem par to rakasta Miðels Fuko. Latviski tas visplaðkâ ir iztirzâts viòa grâmatâ "Uzraudzît un sodît", kurâ aprakstîts par cietumu veidoðanos. Grâmta iznâkusi sçrijâ "Cilvçks un sabiedrîba".

Par zâlçm. Tas ir vienkârðâkais veids, kâ risinât problçmas. Tas bûtu apmçram tâpat kâ, ja tev pirkstâ ir skabarga, tad jânocçrt pirksts. Sâkums jau vienmçr ir sociâls. Garîgâ veselîba ir atkarîga no konteksta (lîdzcilvçkiem), kurâ indivîds aug.

Kâ ar to sadzîvot? Skaidrot un runât par to, kas ir Cilvçks ar lielo burtu. Tas nemainâs vienas dienas laikâ, jo tâ ir visas sabiedrîbas sistçma, kura visuzskatâmâk izpauþas caur daþâdajâm normâm, stereotipiem utt.
Pajolis
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
08.12.2005 09:15
Iesaku noskatîties filmu:"Brîniðíais prâts"..............un viss bûs skaidrs!!!
ridaika
Re: Kas îsti ir ðizofrçnija?
08.12.2005 10:35
brîniðíîgo prâtu jâskatâs nevis paðiem klientiem bet gan viòu radiniekiem :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 2?
Ziņa: