ðíirðanâs....

Aizsāka Þaneta 

Þaneta
ðíirðanâs....
30.05.2005 09:58
Nu esmu beidzot saòçmusies sakârtot savu dzîvi...Norunâjâm ðíirties...
Mana laulîba ir sabrukusi-vîrs ir alkoholiíis..Gadiem ilgâ cîòâ esmu zaudçtâja.
Bet,ðodien it kâ atjçdzos..Man ïoti bail.Esmu jûtîga,man ir trauksmes,kas atkal situâcijas ,stresa dçï ir parâdîjusies.Jau likâs,ka esmu no tâs tikusi vaïâ,bet atkal -kâ vâks uz acîm,miegainîba un stress vienlaicîgi.Reizçm nereâlas sajûtas-gandrîz katru dienu.Dzîvoju ,strâdâju ar lielu piespieðanos,it kâ tâ nemaz nebûtu es....Gribas tik nolîst maliòâ..un pagaidît ,kamçr viss beidzas.
Mçneðiem ilgi neesmu lietojusi medikamentus,neko.Dzîvoju ârzemçs,man nav pieejams latvieðu ârsts.Ir kaut kur Xanax un Lexotanil.Neko neatceros,kâ vajadzçja lietot,bet zinu,ka kaut ko vajag.Negribas neko,ne çst,ne kur iet.Gribas,lai atkal bûtu labi...Ko un kâ lietot,lai tiktu uz pekâm?
Re: ðíirðanâs....
30.05.2005 10:52
Neko nezinu par zâïu dzerðanu. Gan jau kâds uzrakstîs. Toties labi zinu par ðíirðanos. Neuztraucies par to ka uztraucies. Laiks skrien âtri un pçc mçneða viss liksies savâdâk. Bet pçc pusgada bûs skumji. Pçc gada jutîsies brîva, pçc pusotra gada jutîsies stipra. Nebaidies no emocijâm. Tâs piedien pie ðîs lietas. Nevar bez tâm, nedomâ, ka Tev noteikti jâatgrieþâs slimîgâ stâvoklî. Arî ðíirðanos var uztvert kâ atveseïoðanâs kûri, kâ ðoka terapiju. Ja Tev bûtu gripa, tad sâpçtu galva, kauli, bûtu temperatûra. Bet Tu taèu nesatrauktos?! Vienkârði slimotu un gaidîtu, kad tas beigsies. Tâpat arî ar ðíirðanos. Nav tâda cilvçka pasaulç, kam ðis process paietu nemanâms. Turies.
akvârijs
Re: ðíirðanâs....
30.05.2005 10:58
neesmu aarste, bet varbuut va uz nakti lietot lexotanil, bet pa dienu xanax. no riitiem. Xanax man kaa reiz loti paliidzeeja pret trauksmi.
Bet varbuut tev ir depresija?
Tad nu xanax arii var liidzeet, bet citas zaales buutu piemeerotaakas,,jo xanax nav antidepresants.
Tomeer vajadzeetu noemaala aarsta konsultaaciju.
Re: ðíirðanâs....
30.05.2005 11:09
Visgrûtâkai ir novilt to robeþu, kad vajadzîgas zâles, kad var tikt galâ tâpat.
99% tâ ir reakcija uz ðíirðanos un tas ir normâli. Vajadzçtu, ja spçj, ïauties sâpçm un izsçrot. No otras puses (arî, ja spçj) ir vçrts sevi piespiest staigât, peldçt, sportot u.t.t. tîri fiziskas lietas, jo ar cilvçkiem ðados brîþos parasti grûtâk komunicçt.
Ja izðíiries par zâlçm, tad pat kriksîtis (1/4 tablete) xanax palîdzçs ïoti labi, jo vismaz man, noòem arî depresijas sajûtu. Un uz nakti kriksîti tâs otras zâles.
Labâk jau labs dakteris, bet pçc foruma radies iespaids, ka ârzemçs tâ ir vçl lielâka problçma, kâ ðeit;))
Þaneta
Re: ðíirðanâs....
30.05.2005 19:02
Nç,ðeit neatradîðu ârstu..Ir arî valodas problçma.Pat latviski grûti noformulçt savas izjûtas,kur nu vçl vietçjâ dialektâ...
Ïoti baidos bût viena un netikt ar visu galâ.Vçl arvien tikai domâju par zâlçm,nelietoju.Jo man ir tikai viena maza paciòa un baidos,kas bûs,ja paliks vçl sliktâk un zâïu nekâdu nebûs.
Peldçt un skriet nav laika,nav spçka,ir 3 darba vietas....
Ïoti gribçtu bût mâjâs,kopâ ar tuviniekiem,draudzençm..
Milzîgs paldies,ka saòemu no Jums tik sirsnîgus padomus.
Vçl jautâjums-vai ir kas homeopâtisks,kas var aizstât antidepresantus?Kaut kas,ko var atrast arî citur pasaulç-dzîvoju Tâlajos austrumos.
Re: ðíirðanâs....
30.05.2005 19:29
Atvaini, vai Tavi radi un draugi nevar, kaut ko azsuutiit Tev no homeopaatiskajiem liidzeklliem? Viena homeopåtiskå aptieka atrodas Skolas ielaa otra Bikkernieku. Vispår izkatås pëc psihologgiskas un arii fiziska paarguruma.
Re: ðíirðanâs....
30.05.2005 23:01
Kâda veida Tâlajos austrumos? Þenðeòs un eleuterokoks. Plaði zinâms, ka izlîdzina sajûtas. Uzbudinâtos nomierina, nomâktos rosina enerìiju. Noteikti ir tâs paðas nomierinoðâs zâlîtes, kas arî te. Bet nu nedomâ par zâlçm. Domâ par to, cik labi Tev bûs, piemçram, nâkoðgad ap ðo laiku! Stress ir milzîgs, bet tâ taèu ir Tava izvçle. Pârdomâta un atzîta par nepiecieðamu. Iekðçji Tu esi tam gatava. Cînies.
Þaneta
Re: ðíirðanâs....
31.05.2005 07:06
Lieta tâda,ka katru dienu jâbût cilvçkos-darbs ïoti atbildîgs.Un,kâ jau austrumos-jâsmaida no rîta lîdz vakaram...
Bet kamols kaklâ,tikko atceros,kas notiek mâjâs.Visu laiku par to domâju...
Plant
Paldies-nezinu,vai esi ârsts vai tâpat vien gudrs cilvçks,bet tavas vçstules pârlasîju vairâkkârt un tie ir tieði tie vârdi,kas vajadzîgi.
Braukðu uz íinieðu kvartâlu meklçt zâlîtes.Bez tâm neiztikðu-vakar visa apòemðanâs pajuka-darbâ sâku raudât...Nesmukums ...
Re: ðíirðanâs....
31.05.2005 10:02
Vislabâkâs zâles ir vienkârði braukt mâjâs!
Krieviem ir teiciens par to, ka mâjâs pat sienas Tevi atbalsta, vai kut kâ tâ!
Neviens vîrietis, vçljovairâk dzçrâjs un neviena pseido-zelta bedre (lasi trimda) nav tâ vçrta, lai Tu visa tâ dçï paliktu slima vai sajuktu prâtâ!

Turies un viss bûs labi!
Re: ðíirðanâs....
31.05.2005 19:13
Gribu tevi apsveikt ar lielâs alkohola un vîra atkarîbas beigâm. Tu beidzot vari pati noteikt savu dzîvi un nerçíinâties ar nodzertu, deformçtu personîbu. Tu noteikti vari lepoties par savu drosmîgo lçmumu un radikâlo rîcîbu. Tu uzdavinâji sev brîvîbu!!!
Laimi Tev brîvas sievietes statusâ!!
Þaneta
Re: ðíirðanâs....
03.06.2005 13:59
Paldies par apsveikumiem..tie bija pâragri...:((((
Esmu vâja,tizla un neuzòçmîga....Piekritu dzîvot tâlâk kopâ,mani psiholoìiski piespieda...ieþçlinâja,pamodinâja manî mâtes un laulâtâs draudzenes jûtas..
Nu vairs nav iemesla sûdzçties par likteni,kas mani saveda kopâ ar ðo cilvçku.Ja jau nav rakstura un drosmes...
Re: ðíirðanâs....
03.06.2005 16:26
Ei, nu beidz!!!! Ðkirðanâs ir process. varçtu salîdzinât ar smçíçðanas atmeðanu. Vienam izdodas ar pirmo reizi, otram katra paciòa ir pçdçjâ. Tâtad tev paðai priekð sevis par maz argumentu bija. Nekas, gan jau viòð Tev tos pagâdâs, tad mçìinâsi vçlreiz. Izturies pret ðo procesu filozofiski. Patreiz Tu ieej stadijâ, ko Lielais Mao raksturoja: jo sliktâk, jo labâk. Gan jau sasniegsi savu kritisko punktu un tad try again. Dzîvo saticîbâ ar sevi. Nâkoðais mçìinâjums bûs vieglâks. Un galu galâ pat neattapsi, kâ kïûsi atkal brîva sieviete. Vai tad Tu kâdam apsolîji: ðî gada 03.06. es izðíirðos ar ðo vîrieti? Nç taèu. Paðlaik Tu sevi traumç. Nav tâ vçrts. Krâj spçkus nâkoðajam mçìinâjumam. Bet tas bûs, tici man!
Þaneta
Re: ðíirðanâs....
03.06.2005 17:00
Oi,Plant..
Nezinu,vai esi viòð vai viòa..îstenîbâ vienalga,jo man Tavas atbildes liek ticçt,ka viss nav gluþi greizi..
Tur tâ lieta ,ka satikt ar citiem ir viegli,bet ar sevi...nezinu,vai sev tagad patîku..:((
.Esmu liela priekðniece,man vienmçr uztic svarîgâkos lçmumus,ko godprâtîgi un diplomâtiski veicu.Bet ar personîgo dzîvi-vienâs ðaubâs..
Laikam no kompleksiem man arî ir tâs trauksmes.Citi to nesaprot,jo karjera man zibenîgi iet uz augðu,mâku strâdât.Bet nekad îsti neticu,kad man saka-jâ,jûs esat to un to paveikusi perfekti..
Tâ arî man tagad jâdomâ-pateicu,ka ðíiramies un pçc nedçïas atkal mîksti kauli....
Re: ðíirðanâs....
03.06.2005 17:15
Tas ir normâli. Darbs paòem visu enerìiju un savai privâtai dzîvei nekas pâri nepaliek. Ja tas jautâjums skartu darbu, risinâjums bûtu zibenîgs. Tâ kâ tâ ir privâta lieta, tad vienkârði nepaliek spçka un enerìijas sevi piespiest uz kategorisku rîcîbu. Nu jâ, tâ viòð ir! Sanâk, ka vai nu jâpârvar sevi, vai jâïaujas dzîvei tâdai kâda viòa sanâk. Kâ pareizi? Kurð nu to tiesâs! Kam ir tâdas pilnvaras. Pati darîsi, pati baudîsi, pati sev atbildçsi. Skaidrs, ka tâda dzîve ilgi neturpinâsies, tad arî atrisinâjums atnâks. Nevajag censties dzîvot citiem, dzîvo sev. Nekompleksç, tici sev un savai zvaigznei. Saki, ka karjera attîstâs? Vai vajadzîgs vçl kâds pierâdîjums tam, ka Tavs darbs apmierina darba devçju! Tâtad viss ko un kâ dari ir pareizi. Bet neapmierinâtîba ar sevi ir baigais stimuls pilnveidoties nevis veìetçt! Turies!
Þaneta
Re: ðíirðanâs....
03.06.2005 17:21
Buèa,Plant!
P.Sunc
Re: ðíirðanâs....
03.06.2005 17:32
Tocna bucha Plantam :) Man ar jaapienjem viens priv.dz leemums, un Planta teksts - visu cienju! sajutos labaak :)
;)
Re: ðíirðanâs....
03.06.2005 21:59
Liekas,ka jauko cilvçciòu sarakstam var pievienot vçl vienu-Plants.Nu jau sarakstâ ir divi:Plants un Alstere:)
mjaa
Re: ðíirðanâs....
03.06.2005 22:33
Sçrot nav viegli....
Ja jûti, ka netiec galâ, tad no dabas lîdzekïiem - St. Jones ( asinszâle), labi palîdz ðâdos gadîjumos.
Citâdi - tad, kad neesi darbâ, laid ârâ visu, kas iekðâ., vislabâk pastaigu laikâ vai skrienot. ja iespçjas - tad izrunât par to kas sâp.....
sieviete
Re: ðíirðanâs....
04.06.2005 12:57


Dzeeeraajs - tas ir briesmiigaak nekaa , ja kraapj ( ar noteikumu, j tas notiek 1 reizi un nekad vairs ). Nav viegli ne vienaa , ne otaa gadiijumaa.
Par kaadiem pienaakumiem runaa - maate jau vienmeer buusi, BET kaadi gan sievas pienaakumi pret dzeeraaju - nu, nekaadi !
Muuc ! Topi briiva ! Kaapeec mociities ar veejdzirnavaam ?
Man teevs alkoholikis - mamma mokaas jau gadiem un bezjeedziigi.
Þaneta
Re: ðíirðanâs....
13.06.2005 18:24
Atkal esmu klât!
ðoreiz lçmums pieòemts..Viss beidzies.Vîrs dara visu,lai es justos maksimâli vainîga.Dara man negodu darba vietâ,nu jau dzer lopiski-jût,ka nav ko zaudçt.Riebîgi aprunâ mani un atriebjas.Draud man nodarît pâri.Un draud ar paðnâvîbu..Neesmu gulçjusi vairâkas naktis,nervi pagalam..Neesmu arî çdusi,no çdiena smakas paliek nelabi.Un naktî mocîjos ar briemîgâm vçdersâpçm,lîdz asaras lija.Gribçju saukt âtros,bet sapratu,ka tas no nerviem..Darbâ norâvos,neizturçju,aizgâju mâjâs-tas gadîjâs pirmo reiz un sabojâju vakaru kolçìiem,bija svarîgs projekts..
Iedzçru lexotanil,bet nepalîdz.Nâk miegs,bet aizmigt nav iespçjams..
Ko darît? Kâ to pârdzîvot?
Re: ðíirðanâs....
13.06.2005 18:36
Aizej kaut kur citur. Pavadi laiku ar kaadu draugu, pazinju, koleeghi.
Re: ðíirðanâs....
13.06.2005 18:44
...jaa, neseedi maajas 4 sienaas viena pati...shajaa gadijumaa domas jauksies un jauksies pa galvu...Ej aaraa, zvani draugiem...Ej un dari kaut ko, kaut vai vismazinjaako siikuminju, kas Tevii rada prieku. Tev NAV jaajuutaas vainiigai par kaada cilveeka dziivi...Tu dziivo tikai un vieniigi sev. Tevii nevienam nav tiesiibas radiit zheelumu, vainas izjuutu. Meegjini vinja draudus ignoreet - kad vinjsh tik tieshaam paarliecinaasies, ka esi stabila, neatkariiga un neietekmeejama, vinjam apniks shiis beernu speeliites. Saakumaa Tev varbuut pat par savu vareeshanu iztureet jaarada iluuzija gan sev, gan vinja ( pashlaik taa tik tiesham buus ilzuuija, jo apmeeram varu iedomaaties, kaa Tu juuties )....
Ja darba koleegji sakariigi, sapratiis....Par to Tev arii nav jaajuutas vainiigai - esi tachu tikai cilveeks - ar savaam domaam un savaam saapeem....
Lai Tev veicas....
Þaneta
Re: ðíirðanâs....
13.06.2005 18:56
Man ir kauns uz ielas lîst laukâ.Visur satieku pazîstamas sejas,kas uz mani raugâs vai nu ar ziòkâri vai þçlumu..Izskatos ar pçc rçga,acis iekrituðas un nevaru pasmaidît.ïoti baidos,ka vîrs var man un tad sev ko nodarît.Nedomâju,ka aiz lielas mîlestîbas.Viòð ir atkarîgs no manis.Pats sevi ne par ko neuzskata,esmu viòa stute,prâts,enerìija,draugs daudzus gadus.Un tagad ir izsists no sliedçm pilnîgi.
Esmu dzirdçjusi sakâm,ka tie,kas draud,-neizdara.Bet ko viòam vçlu,tad ne jau paðnâvîbu.ðobrîd viòð pçc dzîvotâja neizskatâs.Un uz mani ïauni skatâs-kaut ko murgo par mîïâkajiem.Tieði mana veiksme,neatkarîba viòu tâ tracina.Vai tieðâm jâbût stulbai,vârgai òergai,lai vîrietis sajustu,ka ir vîrietis?
Re: ðíirðanâs....
13.06.2005 19:00
Nu baigi sarezhghiito lietu saaki cilaat. Bet ja tu nepienjemsi leemumu un neko nedariisi tad tas arii nekad nebeigsies.
Þaneta
Re: ðíirðanâs....
13.06.2005 19:17
Nekas te nav tik sareþìîts...cilvçks degradçjies.Un es meklçju cçloni,kâpçc nevarçju viòu atturçt.Vai biju kopdzîvç par stingru,par varenu,par visgudru..kas lika manam vîrietim meklçt drosmi alkoholâ.
Kâpçc lîdz ar maniem panâkumiem zuda viòa paðcieòa un viòð tagad nodzçries.vai labâk bûtu bijis,ja es neko nebûtu sasniegusi? Vismaz man tagad bûtu vesels,spçcîgs vîrs,nevis smirdoða èupa otrâ istabâ...
Re: ðíirðanâs....
13.06.2005 19:27
Þaneta

Jopcik popcik ko tu sevi gruzii. Suuds kaut kaads tas viirietis ir. Vaina jau nav tevii. Un nav ne mazaakaas garantijas ka tik un taa nebuutu nodzeeries. Taa tieksme nodzerties ir asiniis un apstaaklji tikai to veicina. Es piemeeram nekaados apstaakljos neesmu mekleejis risinaajumu alkoholaa. Taisni otraadaak ja kaadas probleemas priekshaa tad man vajag skaidru galvu. Shmigot var tad kad viss garaam.
Re: ðíirðanâs....
13.06.2005 19:49
alkoholisms nav ârstçjams, labâkajâ gadîjumâ alkoholiíis var nedzert, bet nekad viòð nebûs vesels, tad kad to sapratîsi, tad arî izbeigsi sevi mocît
gabriela
Re: ðíirðanâs....
14.06.2005 14:01
ÐÍIRIES!!! Alkoholikjis vinjs buus muuza garumaa, un vai Tev vajadziiga taada dziive?Vai Tev visu muuzu jaaciinaas ar vienu dzeeraaju? Tev shobriid veel gruutaak, jo esi taalumaa - kur tas ir Austrumos?Varbuut Tev patieshaam dereetu atbraukt pie saveejiem, ja iespejams panjem atvalinaajumu, Tu taapat nevari shobriid normaali straadaat. un BRAUC PROM! Varbuut sanjemsies arii vinjs un apdomaasies, bet ja arii tad nav izdariiti secinaajumi -BEEDZ NO VINJA JO AATRAAK!!! Turies -mees esam ar Tevi - bet neljauj vienam neadekvaatam dzeeraajam sev dariit paari. Un vinjs tevi morali ar visaadaam jeeliibaam degradees veel ilgi - taa saucaas emocionaalaa santaaza - nogriez reizi par visaam reizeem- un Tev dziivot kluus vieglaak!Protams ar laiku.Ai, cik gruuts ir shis skjirsanaas periods - es zinu - tas saapes var gadiem vilkties liidzi - bet tici man - paaries!!!Un tad tu jutiisies laimiiga!!!Lai veicaas!!!Esi stipra!!!
Zhaneta
Re: ðíirðanâs....
15.06.2005 10:09
Esmu t'a pati,tik no cita kompjutera.
Paldies par labiem vaardiem.Juutu,ka neesmu viena.Un ,lai kaa gribeetos savu nabaga viiru aizstaaveet,neviens,NEVIENS nav man teicis,lai piedodu.Visi iesaka beegt,ko kaajas nes.
Nu jau naktis chetras neviens nav guleejis.Viiram deliirijs,briizham mani nepaziist,grib striideeties,vicina kulakus.Bija sarijies manas zaales,bet pat taas vinju nenomierinaaja.Man nav kur vinju aizsuutiit.Tikai uz Latviju.Man kauns,ka taads lops lidos uz miiljo Dzimteni,bet biljete jau kabataa.Ja alkohols un zaales vinju liidz piektdienai nenobeigs,tad vareeshu uzelpot.
Paldies visiem,kas dod tik forshus padomus.
Re: ðíirðanâs....
15.06.2005 11:10
nabaga cilvçks - apbrînoju, kâ tu vçl neesi sajukusi prâtâ - smagums, stress, depresija un nav neviens cilvçks, kas palîdz... þçl, ka nevariet abi ar vîru aiziet pie psihologa - parasti tas palîdz vismas saprast, kas notiek...
Tev vajag mçginât atslçgties - atslâbinâties, atrodi kâdu pozitîvu aizrauðanos, kas tev patîk - kâdu nodarbi, cilvçku, dzîvnieku, reliìiju un atdodies tam - domâ par pozitîvâm sajûtâm... bûtu labi, ja tu atrastu draugu, kas tevi atbalsta...
varbût citi teiks, ka tas nav pareizi - aizmukt no problçmâm - bet tev nav citas izejas, citâdâk tu noslîksi... un ja ieslîgsi depresijâ, joki mazi - tâ ir smaga slimîba, kuru jâarstç gadiem...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 11?
Ziņa: