kaadi juus esat? ;)

Aizsāka ;))) 

;)))
kaadi juus esat? ;)
01.06.2005 12:41
es sheit uzturos jau pailgu laicinju, nupat iedomaajos, cik interesanti buutu ieraudziit un uzzinaat , kaadi mums te patiesiibaa ir un izskataas shii foruma daliibnieki ;)) iespeejas tachu ir- kaut vai draugiem.lv ;))
man domaat, tas buutu baigi interesanti- dazhs labs vairs taa nespreegaatu, dazhs labs paardomaatu izteicienus, utt bez gala ;)) buutu jaadomaa, ko runaa utml , ja buusi gjiimii redzeets, - tas kaut kaa uzreiz savaadaak, ja runaa un zini, ka cilveeki zin, kaads tu izskaties.. un ja kaadam atbildi un zini, kaads shamais izskatas;))
nesakiet, ka izskatam nav noziimes- tas liecina daudz ko par cilveku ;))

skaidrs, ka anoniimi baigi viegli runaat un dirsties un teikt da jebko ;))
uzburam viiziju par sevi un seezham laimiigi neredzami ;))
bet tie, kas ir taadi, kaadi ir un kuru 'nodomi' tikai pozitiiviun kuri nedirshaas- - tie tachu reaali var atljauties atklaaties ;))

ja jau mees te taa viens otram uzticam tik daudz personiiga, jautaajam padomus- buutu interesanti redzeet, kas ir kas ;))

protams, arii forshie un pozitiivie cilveeki te var ne tuvu neilgoties ljaut visiem sevi apskatiit ;) bet nu, kas zin??

skaidrs, ka tuuliit saaks birt runas kaada izskatam noziime, cik tas stulbi, ka tas pat varbuut kavees veelaak normaalu kontakteeshanos, ka anoniimi pat labaak, jo... 100 iemesli un ka tas infantili bla bla bla ;))
zâlîte
Re: kaadi juus esat? ;)
01.06.2005 12:49
Daþi no foruma jau ir redzçti un iepazîti.
Ja godîgi, gribçtos redzçt Dusmu un Plantu :)
beata
Re: kaadi juus esat? ;)
01.06.2005 12:51
Neaktuâli un domâju, ka vairumam foruma dalîbnieku - pilnîgi nevajadzîgi
Re: kaadi juus esat? ;)
01.06.2005 12:56
sheit tachu diskusijas ir par uzskatiem nevis par izskatiem, vai tad ne taa

Re: kaadi juus esat? ;)
01.06.2005 12:57
Elementâri - sûti privâtu meilu ar lûgumu bildi atsûtît:)))
Re: kaadi juus esat? ;)
01.06.2005 13:11
Godiigi sakot es neredzu iipashu vajadziibu publiceeties. Tiem ka bijusi vajadziiba mani ir redzeejushi un satikushi. Bet runaajot par draugi.lv neuzskatu sevi par tik debiilu lai tur tuseetu.
Re: kaadi juus esat? ;)
01.06.2005 13:55
Man ðíiet grâmatveþu forums rîkoja tusiòu. Tur gan situâcija savâdâka: tur visi vienâ barikâþu pusç un spicâkos padomdevçjus tâpat visa Latvija pazîst. Es domâju, ka zinâms ðarms ir anonîmai diskusijai. Sarunbiedrus izfantazçjam pçc sava prâta. Ar katru jaunu uzzinâto "tçla" niansi, tas veidols ar attîstâs. It kâ mozaîka veidotos. Arî skaisti. Kâdreiz braucot Teikas rajonâ domâju, var bût man pretî Zâlîte nâk. Vot Imantâ gan reti sanâk bût, ja nu Dusma uz shopingu kaut kur centrâ aizklîdîs. Ðodien biju pie zobârsta, var bût Pûce? Sportiska paðapzinîga sieviete- tâ bûs Alstere.
Atliek vçl lidostâ palûkoties, vai Raimonds nebrauc ciemos. Vârdu sakot, fantazçjam, kas to liedz.
Mellene
Re: kaadi juus esat? ;)
01.06.2005 14:04
Virtuâlâm sarunâm ir savs ðarms . Tieði ar to, ka sarunbiedri nav pazîstami. Es pamçìinâju satikties ar kâda cita foruma sarunbiedreni un jutos kâ piekrâpta. Sarunas arî vairs nevedas, man ir zudusi interese, jo es viòâ ieraudzîju pavisam citu cilvçku, kas nekâdi neatbilda foruma tçlam.
Man gan arî ðeit daþi ir zinâmi, bet tâ bija vienkârði atklâsme, ka daþi man pazîstami cilvçki ðeit raksta.
zâlîte
Re: kaadi juus esat? ;)
01.06.2005 14:07
Teikas rajonâ diezgan bieþi sanâk apgrozîties, tikai ar kâjâm eju reti, vairâk jau ar auto pârvietojos :)
Re: kaadi juus esat? ;)
01.06.2005 14:17
Nu tad skaties, kas brauc garâmbraucoðos autinjos. Vienâ no tiem pâris reizes nedçïâ braucu es. Ja redzi kâdu, kas principiâli velkâs ar âtrumu 50km/h tad tas ir mançjais.
zâlîte
Re: kaadi juus esat? ;)
01.06.2005 14:18
:) :)
Tâdu kas velkas ar 50 km/h ir pataloìiski daudz :)
Re: kaadi juus esat? ;)
01.06.2005 14:31
Labi, konkretizçju: kas velkâs ar âtrumu 50 km/h un krustojumus ðíçrso pie dzeltenâs gaismas.
Mellene
Re: kaadi juus esat? ;)
01.06.2005 14:36
Aaaaa, tas biji tu, Plant! Tâds veèuks zapiòâ ar baltu bârdu?-)))
Re: kaadi juus esat? ;)
01.06.2005 14:38
Mellene
Re: kaadi juus esat? ;)
01.06.2005 14:40
Zapiòâ!!!
Re: kaadi juus esat? ;)
01.06.2005 14:40
a kur zapiòð bija?
Mellene
Re: kaadi juus esat? ;)
01.06.2005 14:43
Uz Brîvîbas ielas.
Re: kaadi juus esat? ;)
01.06.2005 14:49
A ko tas zapiòð darîja uz brîvîbas ielas?
Re: kaadi juus esat? ;)
01.06.2005 15:26
Es arî gribu redzçt Plantu zapiòâ, bet es nezinu, vai gribu zinât, ka tas ir Plants!:)

Jâ, nu Dusma var atrasties faktiski jebkur un arî ðovasar viòai kâjâs bûs çrtas samata baletèîbiòas bez papçþiem, bet ar izðuvumiem.
Jâ, nu biroja kurpes man ir arî melnas, bet ar milzu âdas ðleifçm!
Dusma bûs vai nu klasiska kâ Ðanele vai arî ekscentriska kâ Sipeniece, vai arî intensîvi mîsies ar veïïuku!:)

Nu tik daudz par Dusmu!;-)
Re: kaadi juus esat? ;)
01.06.2005 15:36
Es arî gribçtu redzçt Plantu zapiòâ!
Re: kaadi juus esat? ;)
01.06.2005 15:38
Es gan labpraataak pietureetos pie pashas iedomaatajiem katra teeliem...
Anonimitaatee ir savs sharms.
ieva26
Re: kaadi juus esat? ;)
01.06.2005 18:43
man gan buutu interesanti ;) es te tik daudz laika nepavadu, lai reaalajaa dziivee fantazeetu, vai man kaads foruma daliibnieks pretii nenaak, ;) taapeec vareetu buut interesanti ;)) 2 cilveeki jau redzeeti , starp citu, tieshi draugos, jo es tur arii esmu ;) nedomaaju, ku! ka buut 'draugos' ir iipasha debilitaates paziime ;)
billygirl
Re: kaadi juus esat? ;)
01.06.2005 21:16

''ja jau mees te taa viens otram uzticam tik daudz personiiga, jautaajam padomus- buutu interesanti redzeet, kas ir kas ;)) ''

---

aha, es tapat domaju, ka butu forshi! kas ir, ka negribas?
dazi labi tikai anonimi var lekties, a kad zinatu ka vinsh izskatas varbut citus apdirst vairs nevaretu, pats domatu ko citiem teikt, un citi zinatu, kas par fruktu vis butu citadak!!!

nu i kas ka nav izskata bet uzskatu forums. ja tie uzskati tik svarigi daziem un vel te tadas vardu kaujas iet tas butu LOTI intersanti
Re: kaadi juus esat? ;)
01.06.2005 22:05
pûci gan uz ielas bûs grûti ieraudzît...
strâdâ kâ traka :)
ja nu vienîgi pusdienas pârtraukumâ - pie bçrnu pasaules.
pazîsiet mani pçc asiòainâm maiglçm rokâs un zvçrîgas sejas izteiksmes ;)))
Mellene
Re: kaadi juus esat? ;)
02.06.2005 00:10
Melleòu laikâ man noteikti bûs melna mute...:-)))
Re: kaadi juus esat? ;)
02.06.2005 17:46
Ja Plant. Sovasar es brauksu uz Latviju )))) Variet sagaidit lidosta )))) Ludzu puski ar ziediem ) Ko vel? Nu izdomajiet ))))
ineshuks - tu mani redzeji tacu ))) Mani nevajag izdomat ))))
Re: raimonds
02.06.2005 18:02
;-)

Tieshi tas, ka Tevi esmu redzeejusi un nedaudz kopaa straadaajusi, man mazliet traucee uztvert Tavus tekstus.
Jo toreiz Tu biji tik gaisiigs;-)
Re: kaadi juus esat? ;)
03.06.2005 13:37
:)))) Viss mainas )))))

Ta starp citu:
Izraku no RUNETA dzelmem. www.feldsher.ru Ipasi pan patik forums ar tam krievu NMP problemam. Cinisms dazreiz sit augstu vilni....
Re: kaadi juus esat? ;)
03.06.2005 13:43
Skatos uz saviem zimodziniem ..... Pastempeleju.... Njaaa. Ko lai tagad ar viniem iesakt? Lai jau gulj ka muzejas eksponati )))) Bus bernam ar ko paspeleties..... tikai jaskatas lai uz sienam neuzliek Arsta. pal. .... Dipl. Nr...... njaaaa )))))
esmu draugiem.lv, oho.lv, pie Kendo (no delfi foruma) lapaas publiceejusi savas fotkas. bet..es mainos, arii fakts :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 9?
Ziņa: