NÂK MIEGS!!!

Aizsāka beata 

NÂK MIEGS!!!
06.06.2005 12:36
Îsti nesaprotu, kâpçc man visu laiku nâk miegs.. Darbâ, skolâ.. visur.. Guïu normâli - vidçji 6,7 h, bet vienalga varçtu gulçt vçl un vçl!!! Katra diena man ir kâ cîòa, lai gan agrâk tâdu prob. nebija, esmu cîrulis, kam vienmçr paticis no rîtiem agri celties ..
ievuciic
Re: NÂK MIEGS!!!
06.06.2005 12:41
kâ ar saldumiem? Man ðitâda reakcija ir tad, ja rîta pusç saçdos saldumus par daudz :)
Re: NÂK MIEGS!!!
06.06.2005 12:47
Paçdu normâlas brokastis (kellogi, actimel u.tml.)
saldumus uzçdu tikai pa dienu, reizçm vairâk, reizçm mazâk..
ðodien laikam jâskrien pçc kafijas..
bet nesaprotu, no kurienes tâda miegainîba!!! ?
Iva
Re: NÂK MIEGS!!!
06.06.2005 15:36
Pavasara nogurums?
Re: NÂK MIEGS!!!
06.06.2005 16:55
Ir taads viirusa izraisiits ( herpes grupa ) hroniskaa noguruma sindroms - tas ir nespeeks vai tieshaam miegs, nespeeja koncentreeties...?
Re: NÂK MIEGS!!!
07.06.2005 00:18
vispaar jau normaali jaaizguljaas...
ej aatraak guleet, lai sanaak paguleet 8. vai 9. h...
Re: NÂK MIEGS!!!
07.06.2005 12:46
To hmm!!!!
Ko nozîmç herpes grupa??? Man ir gan miegs, gan nespçja koncentrçties un pat nespçks.. Turklât aukstumpumas visu laiku metas plaði pa seju..
Re: NÂK MIEGS!!!
07.06.2005 13:00
Beata!

Herpes viirusiem ir dazhaadas grupas, pie kuraam pieder dazhaadi viirusi ( citomegalo viiruss, Ebsteina Barra viiruss u.c.) un viens no tiem ( ja nemaldos, tad 8. herpess grupa ) ir viiruss kas tieshi taa arii saucaas - hroniskaa noguruma viiruss. To diagnosticeet var njemot asins paraugu un speciaali to nosakot...domaaju, ka Latvijaa tas veel ir maksas pakalpojums, bet tad vismaz zinaatu iemeslu...Par taa aarsteshanu lai spriezh kaads kuram ir pieredze...domaaju, ka aarsteejams. Katraa gadijumaa nedriiksti seedeet rokas kleepii salikusi, jo tas ir LJOTI liels trauceeklis dziivee - patiesiibaa, sajuuta, ka nevis dziivo, bet meegjini izdziivot....Gruti, zinu. Varbuut saakumaa griezies pie gjimenes aarsta, lai paskataas kopeejo asinsainu - varbuut Tev arii aneemija, kas dod shaadu simptomaatiku....izej vispaareejaas apskates un tad domaajiet ar aarstu, ko dariit taalaak.
Re: NÂK MIEGS!!!
07.06.2005 14:23
Bet vai pumpâm ar to ir saikne?
Zibe
Re: NÂK MIEGS!!!
07.06.2005 21:04
Par to herpes vîrusu - kâ varçtu pârbaudîties bez ìimenes ârsta nosûtîjuma un cik tas varçtu maksât. Man tâds hroniskais nogurums ir jau vairâkus gadus.
Re: NÂK MIEGS!!!
08.06.2005 10:23
Ja esi Rîgâ, aizej uz jebkuru klîniku vai medicînas centru, kur nodod analîzes un pieraksties pie kâda cita ìimenes ârsta, tas nekas, ka nav Tavs. Ieteikt varu Veselîbas centru 4 Barona ielâ UTT. Par asins ainu parasti ir kâdi 5- 10 ls, nezinu, cik ir tieði pârbaude uz herpes vîrusu, vçl ieðu pati!!!
Re: NÂK MIEGS!!!
08.06.2005 11:19
Beaat.....ja runaa par herpes simplex viirusu, kuram tieshs sakars ar " aukstumpumpaam", tad ir saistiiba ar pumpaam, jaa...
Bet Tavaa gadijumaa pumpaam buut nevajadzeetu, nee:) Pavisam cits viiruss:) Ne visi herpes grupas viirusi dod izsitumus
Santa
Re: NÂK MIEGS!!!
08.06.2005 11:51
Pie visâdâm nervu pârslodzçm, depresijâm arî organisms ieslçdz saglabâðanas - saudzçðanas reþîmu. Daþreiz pats nevar saprast, no kâ tas miegs. Tâ ir vçl viena versija. Jebkurâ gadîjumâ vitamîni noderçs un fiziska slodze arî.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 20?
Ziņa: