krampis

Aizsāka ticitici 

ticitici
krampis
08.06.2005 08:15
Zinâtâjiem,lieta sekojoða-ïoti bieþi naktîs krampis sarauj kâju,vai vçl labâk abas.Tas ir tik sâpîgi...Ko bez ârsta varçtu iesâkt?
Re: krampis
08.06.2005 09:48
Kalcija preparaatus...+ maksimaali kaljkis dieetaa ( biezpiens, piena produkti )
ticitici
hmm...
08.06.2005 09:54
Tas no personîgâs pieredzes?Par kalcija daudzumu nevar sûdzçties,jo tas tiek lietots jau diezgan ilgi...
Re: krampis
08.06.2005 10:07
Esmu mediciiciinas cilveecinjsh...nav tikai no pieredzes. Jaatziime, ka svariigi ir kaadu kalji esi izcveelejies (usies)..palasi sheit pat foruma diskusijas par kaljka uzsuukshanaas procentuaalo rezulaatu...
Krampji ir tikai naktiis?
ticitici
hmm...
08.06.2005 10:27
krampji rodas pârsvarâ naktîs,tikai daþreiz dienas laikâ.Kaïíi daþâdoju, un komplektâ ar D vitamînu,lai tas uzsûktos.
li
Re: krampis
08.06.2005 10:58
Magnijs - tiklîdz ieminçjos ârstam par krampjiem, man ieteica padzert magniju kâdu laiku. Man ïoti labi palîdzçja, es iebliezu Magne B6.
ievuciic
Re: krampis
08.06.2005 11:18
Man atkal sporta ârsts teica, ka tas ir sâïu disbalanss un kaut kâdi vadâmîbas traucçjumi. Bija jâdzer nevis kalcijs bet kâlija un nâtrija kaut kâds preperâts, bet aizmirsu nosaukumu. Medicînas cilvçciòð tev to noteikti zinâs pateikt.... to dzer arî ja ir smagas caurejas vai citi sâïu zudumi. Un man tas palîdzçja... izdzçru vienu iepakojumu (nebija dârgs zem 3 Ls) un palîdzçja. Recepti nevajadzçja, bet protams labâk konsultçties ar ârstu. LAikam panangîns saucâs, bet nu tas tâ, ja atmiòa neviï.
Re: krampis
08.06.2005 11:21
Ir taa, ka, lai uzstaadiitu diagnozi, ir jaataisa pilna asinsaiina..jaaskataas jonu limenis asiniis...uriina analiize....Sheit varam izteikt tikai mineejumus par to, kas iisti par vainu. Luudzu griezies pie sava gjimenes arsta...taa buus praatiigaak. Iemesls var buut no jonu disbalansa liidz organiska veida patologjijai...
ticitici
Re: krampis
08.06.2005 12:03
paldiesiòð jums visiem par atsaucîbu:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 18?
Ziņa: