Atkal liekais apmatojums...

Aizsāka Izmisusî.... 

saule11
Re: Atkal liekais apmatojums...
29.12.2005 17:29
Izmisuðai!

Vçl jau ir tâda lieta, kâ iedzimtîba. To manâ gadîjumâ piesauca gan endokrinologs, gan ginekologs, kad hormonu analîzes izrâdîjâs itin normâlas. Arî virsnierçs neko aizdomîgu neatrada. Ja mr cikls ir regulârs, tad par tableðu lietoðanu ir nopietni jâpadomâ un jâizrunâjas ar ârstu. Man pçc 2 mçneðu lietoðanas sâkâs tâdas problçmas, kas agrâk nebija manîtas. Un gods godam - uz to fonu "spalvu" problçmas kïuva mazsvarîgas. :)
Ar ðo t.s. "kosmçtisko defektu" daros visâdi - lielâkoties izmantoju epilatoru, un tagad apsveru fotoepilâcijas iespçjas. Galvenais ir nekrist izmisumâ un tik tieðâm "sakârtot domas". Joga, meditâcija ...
Man pat reizçm ðíiet - jo vairâk panikoju par tâm spalvâm, jo labâk tâs aug. :)))
:))
Re: Atkal liekais apmatojums...
29.12.2005 17:38
Ja nav liekas naudas,iegâdâ vismaz epilatoru.Ir daþâdâs cenâs,bet praktiski viens no otra neatðíiras.
Sâpîga ir tâ epilâcija,bet rezultâts labs - gluda,smuka âdiòa.un neataug tik daudz un biezas spalvas,kâ pçc skûðanas.
dansiga
Re: Atkal liekais apmatojums...
29.12.2005 17:47
(taa klusinjaam) Nu vispaar jau ir atshkjiriiba tiem epilatoriem ... Bet ja naudinjas nav - dabiski var lietot arii visleetaako...
:))
Re: Atkal liekais apmatojums...
29.12.2005 17:51
Ir jau ir atðíirîba.
Man bijuði tikai 2 epilatori,pirmais bija Philips,diezgan âtri nobruka,sâka spalviòas griezt,nevis skût.:) Tagad ir nenosakâmas izcelsmes,bet iet kâ zvçrs jau gadu.
Tâ kâ ne vienmçr firma garantç kvalitâti.
Kikinja
Re: Atkal liekais apmatojums...
29.12.2005 18:00
Loggiski, ka vaksacija.
pilnîgas muïíibas! Vakar biju aizgâjusi uz kâju vaksâciju... Shodien tâdas sajûtas it kâ kâjâs bûtu sadurtas þiletes :'( Vienubrîd domâju, ka izsperðu tai sievietei- plçsçjai acis. Ïoti grûti un sâpîgi... Apzinos, ka pçdçjo reizi uz vaksâciju biju pirms gandrîz 4 mçneðiem, bet, ja mamma strâdâ tikai par apkopçju un naudiòa jâizdala uz 3 dvçselçm, tad nevar bût nekâdas runas par to, ka meita varçtu no rîta lîdz vakaram pucçties skaistumkopðanas salonos. Tâ lûk!
zâlîte
Re: Atkal liekais apmatojums...
30.12.2005 11:33
Un kâpçc meita pati nestrâdâ ? m?
sieviete
Re: Atkal liekais apmatojums...
30.12.2005 11:43
òem aizòçmumu un veic lâzerepilâciju.painteresçjies kosmçtiskajos salonos cik kurai daïai maksâ!
Re: Atkal liekais apmatojums...
30.12.2005 12:04
tad jaameklee iespeeja pashai kaut vai kaut kaada naudinja briivajaa laikaa nopelniit!!!
un jaameklee labaakais meistars, pie kura kvalitaate atbilst cenai - es, piemeeram, bikini zonu (visu) vaxeeju par 5ls LOTI LABI un kvalitatiivi, neskatoties un to, ka meistare straadaa labaa salonaa.
Zâlîtei, sievietei un plûmei,

Nu jau ðî meitiòa ir sâkusi strâdât, tâ kâ varat mani apsveikt! Ha! Bet ir jau itin viegli runât par lietâm, ko paði nemaz nesaprotam... Ar to strâdâðanu ir tâ visai pagrûti, jo vçl jâmâcâs un kaut kâ ðogad jâbeidz skoliòa. Un gribâs taèu arî tikt augstskolâ. Bet varbût jûs, mani mîïie gudrîði, varçtu man pateikt, kâ lai es, dzîvojot kojâs, varu pateikt katru dienu savai istabas biedrenei: "VÂCIES ÂRÂ UZ 1/2 STUNDU, LAI VARU IZRAUSTÎT BÂRDU". Izklausâs jau varbût visai smieklîgi, bet patiesîbâ tas ir murgs visa mûþa garumâ. Îstenîbâ gan es nesaprotu kâpçc lasu visas ðîs muïíîbas... Nav man nekâda iedzimtîba! Neviens no maniem pusmiljona radiniekiem nemocâs ar kaut ko tik ðausminoðu! Un ar hormonâlo lîmeni viss ir absolûtâ kârtîbâ! TAD ES TIEÐÂM NESAPROTU KUR MANÎ IR PROBLÇMA? Jâ, jâ ir tâ olnîcu policistoze vai kâ viòu tur sauc, bet ja pârçjais viss ir pilnîgi normâli, tad es neko nesaprotu....

P.S. Lai neviens necenðas man iestâstît, ka cilvçkus radîjis Dievs, muïíîbas, mçs esam cçluðies no pçtiíiem- tagad es to pilnîgi noteikti varu apgalvot.
Carmena
Re: Atkal liekais apmatojums...
02.01.2006 17:02
Nomierinies Izmisusi2!
Tas ir no PCO un nekadi merkakji tev rados nav :).
Ne tu vieniga ar shadam probleemaam, bet izeju jau vienmer var atrast.
Ja godigi, tad cinja ar shim lietaam tikai ar kosmetiskiem panjemieniem - sorry, ar hormoniem neko nepanaksi - nu ok, mazinaat atrumu var, bet tad ir citas blakus paradibas.

Aizej pie endokrinologa - gnekologa, tas tev visu izstastis.

Ieteikums - uz sejas ar fotoepilaciju (efekts ilgaks un ada maigaka, bet ja probelmas ar hormoniem, tad naksies to darit atkartoti un regulari (ik 2 meneshi) plus efektis tikai tad, ja matinji tumshi :)
Izmaksas - apm. 10 lati (atkarigs no platibas :) un impulsu skaita)
Var lazeri - efekts varetu but lielaks!

Sho pashu metodi vari ari paduseem (vaxacija...brr..parak traka tadai jutigai zonai)
Izmaksas apm. 30 - 60 LVL (platiba, impulsu skaits)
Atkartotaam viziteem ir atlaide!

Kajas, bikini un viss parejais - vaxacija (atri un leti (ja salidzina ar foto un lazeri), bet sapigs, lai gan labaak, kaa dudinat ar epilatoru).

Iemacies sadzivot un dari kaut ko lietas labaa!
klik klik
Re: Atkal liekais apmatojums...
02.01.2006 17:11
îstenîbâ esmu par epilatoru..ar laiku pierod un viss tad taa skaisti, skaisti....:)
Pati pateici ka ir olncu policistoze. un tur ir grûti palîdzçt bez hormonâliem lîdzekïiem. Ðai sakarâ ieteiktu tomçr aiziet pie zinoða ginekaloga un arî pie bçrnu endokrinologa (neòem ïaunâ - viòam varçtu bût pieredze
mamma
Re: Atkal liekais apmatojums...
07.03.2006 09:55
Jâ, liekais apmatojums tâ ir mûsdienu "problçma"!
Pati, kâ jau liela daïa sievieðu,cenðos tikt galâ ar savu lieko apmatojumu epilçjot, vienîgi gribas atrast metodi kâ ûsiòas likvidçt-vai ar lâzeru,vai kâ citâdi,bet lai viòas pçc iespçjas ataugtu blâvâkas.
Bet pastâstîðu par savu meitiòu kurai ir tikai 3 gadi.Viòa kad piedzima visa,citviet vairâk,citviet mazâk,bet bija klâta ar melnu pûku, par kuru dakteri teica ar laiku noies.Tagad viòai ir 3 gadi un pûka pârvçrtusies par spalvu-visa mugura ir izteikti melnâs salvâs,kâjas,rokas arî ûsiòas ir tik melnas un pagaras,ka nav iespçjams neievçrot! Atceroties pçc sevis skolas laikâ kâdu repliku- ka tev ir spalvainas kâjas,vai tev aug ûsas, jau tagad esmu satraukusies par savu meitu?Domâju ka viòai paaugoties meklçðu iespçjas un lîdzekïus kâ viòai palîdzçt tikai tâpçc, ka negribu ka viòai jâsaskaras ar citu mâjieniem par viòas ârieni???
princese
Re: Atkal liekais apmatojums...
07.03.2006 15:05
arii man ir spalvainas rokas un kaajas. Es jau zinaaju, ka man ir paaraak liels apmatojums jau 1ajaa klasiitee! mans teevs ir ljoti ljoti spalvains, taapeec domaaju, ka tas ir iedzimts, jo abas ar maasu esam taadas. Vieniigais, kas mani visaa shitaa lietaa priecee ir tas, ka es gandriiz galiigi par to nesatraucos:) Spalvas likvideeju no rokaam un kaajaam ar eveline kreemu, tas ir diezgan leets, apmeeram 70sant, efekts ir apmeeram 1ned pilniigi ok, bet tik garas cik ieprieksh bijushas ataug apmeeram meenesha laikaa. man probleemu nav:) Bet skuut gan nevajag, tas ir traki, jo no viena matinja cauruminja saak aukt vismaz 3 spalvas un tas jau ir baisi...
pu
Re: Atkal liekais apmatojums...
08.03.2006 09:07
riktîgi labi palîdz fotoepilâcija,4 seansi un 5-7 gadus pilnîgi nekâ nava, pietamâtrâka un efektîgâka ietekme, ja apmatojums melnâks un biezâki matiòi ', dârgi, bet efektîvi
njaa...man arii,kad saak paraadiities pastiprinaats apmatojums pat vairaak nekaa dazam labam vecim - gribeejaas pakaarties, bet kkaa jau es atradu,kaa tikt galaa.

1) nav nepiecieshamiiba visu laiku buut gludai kaa zivij!!
2) kad ir nepiecieðams labi izskatîties un vajag sho gludumu :
....kaajas var noskuut!! vai novaxeet!
....luupu un citu sejas apmatojumu vienreiz meenesii var uzmaniigi izbalinaat!!
....rokas jau patieshaam var novaxeet!! 3vai 4LS
....bikiinii - nu to katru dienu nav jaaraada, taadeelj peec vajadziibas var noskuut vai novaxeet.
Protams ir gruuti, bet ar to ir jaatiek galaa un jaasamierinaas :))jaauztver kaa nepiecieshamiibu vairaak ruupeeties par sevu :)
Un ilgaliciigu efektu dod fotoepilaacija, laazerterapijas un gadu tikai vaxeejoties arii tev augs tiaki blondas puucinjas. Kgan taas laazerlietas patieshaam nepaliidz 100% :(
bet ja labi grib :) visu var...un viirieshi kad iemiilaas arii visu sapratiis :))
???
Re: Atkal liekais apmatojums...
08.03.2006 20:57
Ar ko tu balini uusinjas? Un vai vr kaut kaa panaakt, lai aada neizbalinaas?
jo wairaak skuusi, jo wairaak, daudzaak, biezaakas un tumshaakas spalwas augs! es domaaju, ka augshluupas spalwinjas naw jaaskuj!:/
un rokas arii, bet kaajas un bikini- buus jaasadziivo...ja saaki skuuties tad nekaaa vairs!:(
tada pate....
Re: Atkal liekais apmatojums...
09.03.2006 15:06
no pieredzes iesaku kajas neskut, labak epilet, preteja gadijumaa no viena sipolinja augs 2 matinji.... regulari epilejot, un sekojot lidzi menes fazeem, matinji augs lenaak un retaak.. veiksmi....

dazhas neiesaju klausit, man draudzenei 3 matinji uz kajinjam, kad vinja brec, kadas shausmas, neesmu kajas novaksejusi... smiekligi, tados brizos es vinjai novelu manaa vietaa buut... riebjas, reizeem, kad esam pludmalee, ka vinja mani peeta un grib pieskarties manaam kajaam, beee....
Ancçns
Re: Atkal liekais apmatojums...
09.03.2006 15:17
www.vipstyle.lv apskaties tur ir arîizcenojumi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 18?
Ziņa: