ïoti patîk mans ginekologs

Aizsāka sauliite 

sauliite
ïoti patîk mans ginekologs
14.06.2005 10:56
Man ïoti patik mans ginekologs-vîrietis.Ðíiet jau, ka nav precçts(gredzena nav, bet tas jau nav raadiitaajs).
Vai mçdz buut tâ, ka ginekologs iemîlas pacientç?
Ðíiet jau, ka nemçdz...:(
zâlîte
Re: ïoti patîk mans ginekologs
14.06.2005 12:06
Redziet nu, ne visi ginekologi vîrieði ir maitas :)
:o)
Re: ïoti patîk mans ginekologs
14.06.2005 12:17
sauliite
Re: ïoti patîk mans ginekologs
14.06.2005 12:24
Man gan nekad nav bijushas probleemas ne ar sievieti- ginekoloìi (vairaakaam), ne ar viirieshiem.
Bet shi ir ïoti iejuutiigs, takstisks, gudrs, ar labu humora izjuutu, izskatiigs, un protams iists profesionaalis.
Taa jau mums laikam visaam liekas,ka ginekologs izturas pret mums ikvienu iipashi..Taapeec ceriiba ir 0:(ka es patiiku vinam.
Jo visas sievietes no vinja kab.iznaak laimiigas, apgarotas.
uga-uga
Re: ïoti patîk mans ginekologs
14.06.2005 12:53
iisaak sakot vinjas iznaak aaraa apmierinaatas :D:D:D

alise
Re: ïoti patîk mans ginekologs
14.06.2005 13:41
Ta ir - vinjs vienkaarshi dara savu darbu, bet meedz buut, ka pacientes iemiilas ginekologaa. Bet vai vajag? Tu varbuut iedomaajies to kaa nemaz nav? Nezinu, es domaaju, nu nezinu, vai tur kas var sanaakt, kautgan - arrii vinji savas sievas tacju kaadreiz kautkur ir satikushi, - vai nu studiju laikos akadeemijaa, vai pienjemot uz kreesla - nezinu, patieshaam nezinu.
sauliite
Re: ïoti patîk mans ginekologs
14.06.2005 13:50
Tieshi taa-es saprotu, ka vinji dara savu darbu.Un ïoti labi dara savu darbu.

Bet kâ saprast -varbuut es viòam tomçr patiiku?:)
Pagaidâm gan nekâ savu patikðanu pret vinju neizraadu.Un nezinu arii kâ to izradiit:)Izòemot smaidu:)
sauliite
Re: ïoti patîk mans ginekologs
14.06.2005 13:52
bet vai ne vienai sievietei nav bijis liidziigi kaa man?
Varbuut variet padaliities pieredzee:)

Daþas sievietes nemiil iet pie ginekologa, bet ar mani ir otraadaak.Es nevaru sagaidit dienu, kas man ir noziimeeta viziite pie daktera...
ZUZIKS
Re: ïoti patîk mans ginekologs
14.06.2005 14:28
nu nedaudz pçc pusaudþa izklausâs...
Re: ïoti patîk mans ginekologs
14.06.2005 14:42
Tak sauliiite cenðas mûs izprovicçt;(((
Tâda diskusijaa panesâs par ginekologu-izvarotâju...
Re: ïoti patîk mans ginekologs
14.06.2005 15:04
nee, sauliitei skauzh ka man ir seksiigs un skaists ginekologs , nu vinai arii vajag - bet nu tieshaam nav zheel , lai jau vinai tiek - komplektaa ar labu seksu un veseliibu

sauliite
Re: ïoti patîk mans ginekologs
14.06.2005 16:03
man nekas neskauþ:)es nemaz nezinu kaads ir Tavs ginekologs.Neesmu Tavu diskusiju lasiijus;)
Man vienkarshi patiik mans ginekologs.
zizû
Re: ïoti patîk mans ginekologs
14.06.2005 21:41
A,kas ir tavs ginekologs?:)
alise (no izv.temas)
Re: ïoti patîk mans ginekologs
14.06.2005 23:38
sauliite, redz cik skaisti, iespçjams, buutu, ja Tu buutu bijusi manâ vietâ!
andra
Re: ïoti patîk mans ginekologs
07.07.2005 09:04
Vai gadîjumâ ðî Saulîte nav tâ Saulîte, kas ssavulaik, uzrakstîja preseç rakstu par savu ginekologu? Un vai gadîjumâ ðîs ginekologs nav ar iniciâïiem AM?
sora
Re: ïoti patîk mans ginekologs
07.07.2005 09:43
Es domâju gan ka ne, jo kâ tad viòð varçtu strâdât. Cik es zinu viòi taisni otrâdi izvçlâs draudzenes vai sievas no pilnîgi citas vides. Uz pacientçm darbojas zinâmi principi, vismaz kârtîgi profesionâli ginekologi tâ saka.
nedomaaju ka ginekologs atrada sev sievu uz gin.kreesla, autobusa shoferis - autobusaa, bet daivinga piekriteejis starp haiziiviim.........
visi ir normaali cilveecinji, arii ginekologi nav iznjeemums!!! tie arii staigaa pa ielaam, iet uz veikalu, teaatri, brauc uz aarzemeem un viss kaut ko citu dara. tas ir retums, ka aarsts ir iipashi uzmaniigs (neiet runa tikai par ginekologu) .Taadeelj esat prieciigas par to, ka jums paveicas ar taadu profesionaalu! un beidziet fantazeet!
Galu galaa ir arii aarsta eetika, kura taadas darbiibas nepieljauj!
Un ja pati spersi pirmo soli?............ Ja nu tu kljuudies? vareesi turpinaat aarsteeties pie vinja?
saule
Re: ïoti patîk mans ginekologs
07.07.2005 09:59
Ïoti labi zinu kâ tas ir, kad patîk ginekologs, bet tieði tâ - es priecâjos ka viòð ir uzmanîgs un profesionâls ârsts. Stulbi bûtu domât ka viòi skatâs uz sievieti krçslâ kâ uz sievieti.
fantaazija ir laba lieta!
Bet iistenojiet savas fantaazijas ar draugu vai viiru!
domaaju vinjsh buus prieciigs par to!
saule
Re: ïoti patîk mans ginekologs
07.07.2005 11:03
Interesanti tikai tas vîrieti vada kad viòð izvçlâs kïût par ginekologu. Tomçr gluþi normâli tas nav. Òemsim vçrâ ka izdarot izvçli viòam ir knapi 20 gadi.
zummz
Re: ïoti patîk mans ginekologs
07.07.2005 13:02
Oi oi saule, nu gan pateici. Vai normalak butu izveleties klut par urologu, citiem viriesiem loceklus petit?

Tad jau proktologi ari visi ar nelielu novirzi?

Un kirurgi, citiem pa vederu vandities?

Pec Tavas nostajas sanak, ka neviens no arstiem nav isti normals.
puis
Re: ïoti patîk mans ginekologs
07.07.2005 13:29
Nu jaa saule ar to textu izblameejaas un tuprmaak vinju var nemaz nelasiit... beernu domaashana.. tad jau man maate arii nav iisti normaala ka ir anesteziologs kurai nez kaapeec patiik iemidzinaat cilveekus.. nu kaut kas trax... nu ok bet par to ka Tev iepticies tas viirietis... jaa vinjsh jau arii ir tikai viirietis, jaa profesija ginekologs bet vinjsh jau ir arii tikai viirietis es domaaju ka tas buutu stipri diivaini tagad jums iepaziities tuvaak ja vinjsh peeta tavu peteniiti taapeec ja veelies ar vinju satikties manupraat tev vjadzeetu atrast citu aarstu un tad ar vinju salaist.. nu ja izdodas viss tad atkal vinjsh var peetiit
___
Re: ïoti patîk mans ginekologs
08.07.2005 13:02
varbuut uzaicini vinju uz kaadu prezentaaciju.........,
vai pati uzzini kur vinjsh meedz buut (restoraans, kursi, vai kaada cita vieta)
kad redzeesi to citaa gaisotnee neviss no gin.kreesla , varbuut skaidraak redzeesi attieksmi pret seviim, kopeejaas intereses un citu.......
miits vai izgaisiis vai............
jebkuraa gadijumaa velu veiksmi !

P.S. arii dakterim netraucees eetika, jo buus aarpus kabineta =]
to saulite: nomaini ginekologu:D
anastasija
Re: ïoti patîk mans ginekologs
09.07.2005 18:17
Saule, aarsti specialitaati izveelas peec 20 g , nav jau taa, ka tuuliit iestaajas augstskolaa un saprot, ka buus ginekologs ;)))
Mans pazinja ilgi domaaja, ko lai izveelas, un ginekologjiju izveeleejaas taapeec, ka ir ljoti labas iespeejas nopelniit, piepelniities, utt. Citu specialitaashu aarstiem nav tik vienkaarshi.

Rigastyle
Re: ïoti patîk mans ginekologs
09.07.2005 23:50
sauliite, bet cik tev gadinju>???
Sauliitei ir 33 gadinji. Nu neko nevaru ar sevi padarit, ja man patik mans aarsts.(pat arii tad, ja nesen neizdevaas kada nopietna proceduura pie shii aarsta).Man vinjshs patik un viss.
saule
Re: ïoti patîk mans ginekologs
11.07.2005 22:46
Varbût tomçr ir vçrts ar viòu izrunâties. Tas ir apmçram tâ - priekð kam lçnâm mocîties, ja var nocirst visas ðaubas uzreiz. (gadîjumâ ja viòð saka ka ir vienaldzîgs pret tevi). Tici man, mçs bieþi vien redzam to, ko gribam redzçt. Cik ilgi Tu pie viòa ârstçjies?
ell
Re: ïoti patîk mans ginekologs
12.07.2005 10:49
bet zini, saulît, ârsti vispâr gredzenus nevalkâ- îpaði tas attiecas uz ginekologiem un íirurgiem..tâ ka pçc gredzena nu galîgi nenoteiksi, vai ðamçjias fruktc ir precçjies vai nav....
sauliite
Re: ïoti patîk mans ginekologs
12.07.2005 13:32
Esmu diezgan kautriga un nezin vai vareeshu saòemties un izrunâties:)
Man ir diezgan labi (lai neteiktu vairaak un neizklausiitos, ka lielos) izteikta intuiicija, un likaas, ka aarsts nav vienaldzigs pret mani.
Bet domaaju, ka aarsta eetikas likums nelauj vinam izpaust kaadas juutas.
Un muïíigi jau ir- jo daþas reizes esmu pie aarsta bijusi ar viru.

Ir taa, ka man ir atkal jaaiet pie aarsta (uz parbaudi peec proceduuras), bet nevaru sanemties.Jo riktigi mulstu vinja klaatbuutnee....utml.

To, ka aarsti neneesaa gredzenus zinu un saprotu.
Un laikam jau- shis staasts ir par taadaam klusaam juutaam...kuraam nav turpinaajuma...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 21?
Ziņa: