alholisma aarsteeshana

Aizsāka gliemeziits 

Labdien,

Iesakiet, luudzu, kaadu patiesi labu narkologu&psihologu viirietim (45 gadi) ar nopietnaam alkoholisma probleemaam.
Buushu prieciiga par jebkuru citu informaaciju par to, kur un kaa aarsteeties no shiis slimiibas.
Varbuut kaads var padaliities ar pieredzi no savas dziives shajaa jautaajumaa.

Ljoti, ljoti ceru uz atsauciibu, jo probleema ir ljoti nopietna un, diemzheel, par alkoholisma slimiibu ir pieejama paaraak maza informaacija un paaraak maz reklaamas.

...
Re: alholisma aarsteeshana
19.06.2005 15:42
Skutje visur reklamee Jaroslavu Loginovu (ka tik nekljuudos uzvaardaa). pameklee mekleetaajaa, buus i adrese, i telefons
kokopops
Re: alholisma aarsteeshana
19.06.2005 16:03
uz trako maaju jaabrauc.tur pie miixtajaam sienaam liek taadus trakos
mazdakteris
Re: alholisma aarsteeshana
19.06.2005 16:11
Apþçliò. Skaties iepriekðçjos rakstos (Arhîvâ) Daudz par to kaiti bija runâts.Manas domas nav mainîjuðâs.Slimîba nav ârstâ\ejama.Izklausâs cietsirdîgi.Vienîgâs zâles ir ðo cilvçku norakstît.Pamest,aiziet,izraut no sirds.Tas daþreiz palîdz viòam saprast un beigt ðo paðnâvîbas gâjienu.Vîòi ir JÂNORAKSTA un jâapraud,kâ miruðie.
Re: alholisma aarsteeshana
19.06.2005 16:29
pilnîgi piekrîtu mazdakterim
labâkajâ gadîjumâ var iegût nedzeroðu alkoholiíi, kas bieþi ir vçl sliktâk
no alkoholiíiem ir jâmûk, vai jâiemâcâs sadzîvot
Re: alholisma aarsteeshana
19.06.2005 17:38
Nu man ir paziistami divi viiri kas dzeera un izaarsteejaas no taa bet tas lai vinji vareetu pilniigi mieriigi un adekvaati reagheet uz dziives situaacijam kas saistiitas ar alkoholu vajadzeeja gadus 10. Un zinot to ka taadi rezultaati ir retums jaasaka ka labaak tureeties no taadiem cilvjiem pa gabalu ja negrib sachakareet savu dziivi. Domaaju ka taada lieta kaa "nedzeroshais alkoholikjis" ko piemineeja otto ir diezgan biezhi sastopama lieta. Jo cilveekaa alkohola lietoshanas vietaa izveidojas tukshums kursh neaizpildiits kuru katru briidi draud aizpildiities ar alkoholismu. Tas veel nebuutu nekas ja nenjemtu veeraa to ka alkoholisms visbiezhaak attiistaas cilveekiem kuriem saakotneeji shis tukshums iekshaa ir bijis.
Izlasi manu atbildi Ritai par kodçðanu
Zhanete
Re: alholisma aarsteeshana
20.06.2005 13:35
Pilniigi piekriitu kungiem-gan mazdakterim,gan ku!,gan otto..
Tikko pabeidzu skjirshanaas procesu (fizisku,ne oficiaalu) ar alkoholikji.Nomociijos vairaakus gadus,ir izmeegjinaati VISI Latvijaa pieejamie alkohola aarsteeshanas panjeemieni-Minesota,kodeeshana,psihologs,ampulas shuushana utt
Nevienam nenoveelu uzsaakt alkoholikju glaabshanas bezjeedziigo kampanju-rezultaatu NEBUUS...
Tagad man pashai jaasaak aarsteet sava sabeigtaa veseliiba-gariigi esmu pilniigs vraks...un kam tas bija vajadziigs...????
Kaa juus varat buut tik sadistiski??? Nevar cilveeku izmest meeslainee, tikai taapeec, ka vinjsh ir slims!!! Vinjam ir jaapaliidz no taa visa izkjepuroties. Tikai nav ideju kaa - jo mans gadiijums ir patieshaam smags... :((

lolle
Re: alholisma aarsteeshana
20.06.2005 22:01
es piekriitu ku!
mana maate ir alkoholikje, vinjai nekas nespeeja paliidzeet...pat tik drastiskas lietas kaa cietums, kur vinjai paaris meeneshus uztureejaas, tad vinjas piedziivotaajs vinju gandriiz liidz naavai piekaava un vinja tika entaas reizes opereeta...taatad paaris meeneshus vinja pavadiija slimniicaa kaa rezultaataa vinja tika pie maaxliigaas veedera izejas...kad tika no slimniicas aaraa, dzeera atkal...peec tam bija atkal OP, kur tika zarnas saliktas kopaa un nebija vairs jaastaigaa ar maisinju pie saaniem, saaka atkal dzert...un dzer veel joprojaam...un pats trakaakais ir tas, ka vinjai nekas nekaish...aarsti toreiz briidinaaja, ja saaks atkal dzert, tad ar to arii vinjas nieciigaa dziive beigsies, bet nee...sveika, vesela un piedzeerusies vinja veel joprojaam tenteree apkaart...
(tie bija tikai paaris ieskati vinjas alkoholiskajaa dziivee)
dr
gliemeziitim
20.06.2005 22:41
Kaa Tu vari buut tik stulba lai veel sho visu attaisnotu?!!!
Lai ko arii nesaciitu teorija, mana stingra paarlieciiba, ka alkoholisms ir izlaidiiba nevis lsimiiba. bet ja Tevi nomaac kaadas psihologjiskas daba sprobleemas vari protams turpinaat sevi mociit it kaa ceelas idejas vaardaa. Taas ir Tavas tiesiibas. Bet tad nejautaa padomu situaacijaa, kuraa reaalu padomu neveelies dzirdeet.
Piepe
Re: alholisma aarsteeshana
21.06.2005 00:45
Tad, kas tad iisti ir tas alkaholisms ? Izlaidiiba, psihologjiska vaajiiba, diagnoze ?
Par alkoholikji nekljuust vienaa dienaa, ne arii vienaa gadaa, taapeec var teikt, ka taa ir slimiiba, kas rodas no izlaidiigas dziives. Vinju psihologjijaa ir katu kas pashnaavniecisks, tieksme uz pashizniicinaashanos, deformeeta, degradeejusies psihe un nekaadas veeleeshanaas aarsteeties...
Vispaarzinaams ir tas, ka ar zheelastiibu vinjiem nevar paliidzeet...
Var meegjinaat paliidzeet vinju tuviniekiem, jeb liidzatkariigajiem, iesakot apmekleet psihologa/narkologa konsultaacijas...
Paareejais ir pasha alkoholikja zinjaa...
Informaacija un iespeejas visiem vienaadi pieejamas....
no pieredzes arii:

paziistu kaada alkoholikja maati, kas SVEETI ticeeja, ka jaapaliidz, jo, kaa nekaa pashas deels... Rezultaataa deels dzeera veel mezhoniigaak, vinju neapstaadinaaja pat personiigaa drauga naave (pagjiru rezultaataa apstaajaas sirds), nepaliidzeeja arii alkohola lietoshanas rezultaataa ieguutaa galvas trauma ar asinsizpluudumu un sarezhgjiitu operaacijas veikshanu, nepaliidzeeja pat tas, ka tika piedziivota atkaartota trauma un iestaajusies kliiniskaa naave...
Tas pats alkoholikjis neskaitaamas reizes alkohola deliirijaa bija speejiigs uz visaadaam vardarbiibas izpausmeem, taa ka var droshi apgalvot, ka shie slimnieki ir biistami visai sabiedriibai...

Ja alkoholikjis gribees aarsteeties, var teikt, ka buus labs gandriiz jebkursh narkologs, kam ir pieredze...

Uz briinumiem gan nav ko cereet !!!
Narkologs, psihologs - skaisti jau teikts. Bet vinji pienjem tikai cilveekus, kas ir skaidraa.
Probleema ir taada, ka shis cilveeks vairs NEVAR nedzert! Liidz ko deva ir laukaa, atkal jaaskrien ieraut. Ja nedabuut, tad rokas triic, saakas histeerija, trakoshana un bez maz vai pa sienaam raaposhana. Liidziigi kaa narkomaaniem. Un ar shaadu cilveeku neviens narkologs, psihologs nestraadaas un nerunaas, jo tas vienkaarshi nav iespeejams.
Bet man bail, kas sekos taalaak...

Mazdakteris
Re: alholisma aarsteeshana
21.06.2005 11:53
Bçdz projâm.
Re: alholisma aarsteeshana
21.06.2005 12:11
Meitençm vajadzçtu aizliegt lasît "Purva bridçju"
karda
Re: alholisma aarsteeshana
21.06.2005 13:00
gliemeziiti

es tev arii iesaku kravaat pekeliites un laisties kaameer vari...protams, ka zheel cilveeka, bet neez vai tu speesi paliidzeet....pati sevi novediisi liidz alkoholismam...varbuut, ja pametiisi vinju, vinjsh atjeegsies (uzsveru varbuut)...bet nevajag savu dziivi bojaat deelj vinja.


otto.
skolaa Purva brideejs ir kaa obligaataa literatuura...
Un Purva bridçjs meitenes iedvesmo uz lielo varonîbu glâbt tâdus cilvçkus - nu paldies - ir pietiekoði daudz citu varoòdarbu, ko meitençm paveikt!!!
Man bija pusis alkoholiíis - sabeidzu sev jau 18 gadu vecumâ mazliet nervus, iespaidus par dzîvi, vîrieðiem, mîlestîbu un kur nu vçl sexu!
NEKAD ar ðiem cilvçkiem, lai cik viòiem bûtu iespçjams nedzert, nebûs normâlu attiecîbu un dzîves - aizmirstiet par to!!!
Saudzçjiet sevi un no tâdiem cilvçkiem turieties pa gabalu..
...
Re: alholisma aarsteeshana
21.06.2005 14:30
Gliemeziitis laikam taa arii nav sapratis, ka ar varu alkoholikji neviens neaarstees. taadeelj jau jaabuut skaidraa, lai apliecinaatu, ka PATS grib aarsteeties. A konkreetais cilveeks GRIB DZERT, a gliemeziitis grib to aizliegt. Gliemeziit, ne Tev lemt ko cits dariis un ko ne...
Re: alholisma aarsteeshana
21.06.2005 17:21
Purva bridçjs VÇLJOPROJÂM ir obligâtajâ literatûrâ???
Idiotisms!

Nu nav brînums, ja meitenes tiek audzinâtas mazohistiskâ garâ, tad tâdi alkaði dzer un dzîvo zaïi!:(
go
Re: alholisma aarsteeshana
21.06.2005 21:55
vispâr mâkslâ, tostarp arî literatûrâ, mâkslinieciskâ îstenîba nav (nedrîkst!) jâidenficç ar pastâvoðo realitâti, tâ kâ Purva bridçjs kâ obligâtâ literatûra nevar bût nekâdâ ziòâ idiotisms!
Purva bridçjs neiedvesmo glâbt tâdus cilvçkus, bet vienkârði mîlçt. Manuprât!
Re: alholisma aarsteeshana
21.06.2005 22:29
go,
piekrîtu, tikai ir ne visos vecumos tas ir saprotams!
Un Amerika tam ir visspilgtâkais piemçrs, ka bçrni parodç to, ko izlasa komiksos vai redz kino vai popâ! Sâkot ar bulîmiskâm Bârbiju parodijâm lîdz beidzot, kad skolnieks paòem koltu un apðauj visus klasesbiedrus ....
Re: alholisma aarsteeshana
21.06.2005 23:04
kâdreiz lasîju , ka lielâkâ krievu sievieðu nelaime ir - viòâm no bçrnîbas lasa divas pasakas
- pelnruðíîte - jâsçþ mazai, melnai, jâstrâdâ, klusiòâm jâraud un jâgaida feja ar princi
- sarkanais ziediòð - jâprecas ar briesmoni un jâmîl, jâmîl , jâmîl un viòð pârvçrtîsies par princi
Re: alholisma aarsteeshana
21.06.2005 23:41
otto,

tikai neviens nav pamanîjis, ka Princis Pelnruðíîti iemîlçja ballç, kad viòai bija mugurâ skaista kleita, kristâla kurpes kâjâs un safrizçti mati, un NEVIS kad viòa pa pelniem ar melnu muti uríçjâs ....

Tâ, kâ borçts ir demogoìisks viedoklis, vismaz par Pelnruðíîti!
Par Sarkano Ziediòu man pagaidâm versiju nav, bet varbût kâdam citam ir?
Re: alholisma aarsteeshana
21.06.2005 23:46
bet feja atnâca, kamçr vçl pelnus uz galvas bçra
Santa
Re: alholisma aarsteeshana
22.06.2005 00:25
par Sarkano ziediòu - "neskati vîru no cepures" - var izrâdîties gan princis, gan alkoholiíis
go
Re: alholisma aarsteeshana
22.06.2005 21:47
Skaidra lieta, ka nekas cits kâ vienîgi paða alkoholiía pieòemts lçmums nebûs tas pamats, kas var vçrst ko par labu ârstçðanâs uzsâkðanai, tâpat skaidrs arî tas, ka ir pilnîgi normâli vçlçties tuvam cilvçkam "glâbt" alkoholiíi, it seviðíi, ja saskarsmes pieredzes ar dzçrâju nav, un esmu gandrîz pârliecinâta, ka lîdz manis izteiktai pirmajai atziòai "glâbçjam" diemþçl jâiziet savs lîdzatkarîbas ceïð...nezinu, varbût tâs paðas mîlestîbas dçï... vai arî MK.
Var palîdzçt, ja cilvçks saprot sava problçmu un ir gatavs pieòemt palîdzîbu. Vari ieskatîties www.aa.org.lv Ja neatzîst savu atkarîbu, vai arî nepieòem palîdzîbu, var mçìinât 28 dienas padzîvot «minesotas programmâ« vai arî padzert vel kâdus daþus gadus. Þçl tikai, ka parasti cilvçki, kas ir gatavi piòemt palîdzîbu ir kïuvuði par bomþikiem, kas nevienam vairs nav vajadzîgi. Paðam man baigi paveicâs. Biju kïuvis par alkoholiíi, bet nekâdu palîdzîbu nepieòçmu, domâju ka varu visu pats, vajadzîgs tikai raksturs. Tâ padzçru vel kâdus8 gadus lîdz bij nodzerts viss, ne tikai nauda. Tad arî biju nevienam nevajadzîgs. Toreiz uzradâs mani vecâki un nez uz ko cerçdami, pret manu gribu, ielika mani Minesotas programmâ. Tad arî sâku kaut ko apjçgt.P.S. drîz bûs 2 gadi kâ dzîvoju skaidrâ.
zia
Re: alholisma aarsteeshana
28.06.2005 20:12
Tas tak labi, ka vîrs iedzer. Mans nedzer VISPÂR, vai tas ir normâli? Man jâiemet pa kluso...

Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 3?
Ziņa: