Sâp TUR, paceïot labo kâju

Aizsāka Samatha 

Samatha
Sâp TUR, paceïot labo kâju
28.06.2005 22:44
Tieði tâ.Paceïot labo kâju vai liekot soli ar labo kâju, sâp "intîmajâ zonâ".Piebilde- no ârpuses spieþot nekâdu sâpju,bet kolîdz kustîba- sâp. Protams, jau rît pieraksts pie ârsta, bet varbût ðeit ir kâds,kas varçtu izskaidrot ðâdu sâpju cçloni? Bûtu ïot pateicîga. Piebilde- aklâ zarna vçl nav izgriezta,bet tad jau sâpçtu,ja uzspiestu,ne? Paldies.
Re: Sâp TUR, paceïot labo kâju
28.06.2005 22:50
atvainojiet, gruti teikt. Ja, viena no diagnostisam metodem ir taisnas kajas pacelsana gulus stavokli.
Ja digti sap, apdomajiet un ja nolemsiet ka tas ir ta verts pazvaniet uz 03 pajautajiet ko darit. Ja dispecers normals tad paskaidros.
Veiksmi. Tikai kulturali ludzu ))))
P.S.
Bet vispar vajadzeja agrak sakt kusteties, nevis 23.00 ))) Atra palidziba ari cilveki strada ))



Ziòojums rediìçts (28-06-2005 22:52)
Samatha
Re: Sâp TUR, paceïot labo kâju
28.06.2005 23:27
Jâ, Raimond, ja turpinâs sâpçt, cereðu, ka tie 03 bûs kaut cik saprotoði (pieredze gan negatîva).

:)))
kustçjos visu dienu, bet sâpes vakarâ parâdîjâs.
Paldies Jums, Raimond.
Samatha
Re: Sâp TUR, paceïot labo kâju
29.06.2005 07:37
sâp joprojâm,ja pakustos. Iedomâjos, vakar sâku "griezt riníi ap vidukli"; bet ne jau viduklî man sâp, bet zemâk./?/
Samatha
Re: Sâp TUR, paceïot labo kâju
29.06.2005 08:00
Skaitot stundas lîdz ârstam, paðu vellu var izdomât.


Kâ ir, ja apsaldçtas olnîcas, varbut tad ir lidzîgas sâpes? Un kâ tâs ârstç, lûdzu? Ðodien sâp vçl vairâk.Pateicos.
Samatha
Re: Sâp TUR, paceïot labo kâju
29.06.2005 08:36
Salasîjos MEKLÇT,vai tieðâm man visa vçdera USG jâveic bûtu (autors - Alstere), paldies!!!
Samatha
Re: Sâp TUR, paceïot labo kâju
29.06.2005 12:36
Citâ forumâ man atbildçja-

Autors: mjaaaaa
Datums: 29-06-05 09:43

zini, man tas pats, tikai kreisajaa pusee :(( biju pie ginekologa unman teica, ka taa neesot ginekologjiska vaina !

Autors: eva
Datums: 29-06-05 10:04

man tur sâp jau 3 ned.,izstaigâju ârstus-tâ ir neiroloìija, nevis ginekoloìija.


----
Es jautâju:Tâdu variantu tieðâm nezinâju. pie tam-ârstçjos pie neirologa. Bet kâ lîdzçt, kâdas tabletes papildus lietojât? Patreiz lietoju pret krampju lçkmçm + antidepresantus.Paldies
----
Varbût varat pakomentçt,pateicos.
Samatha
Re: Sâp TUR, paceïot labo kâju
29.06.2005 12:37
Un to,kâ tikt vaïâ no sâpçm

Vai dzert pretsâpju lîdzekïus no sçijas Ibumetim, Iposma(kaut kâ t;â)?
zalis
Re: Sâp TUR, paceïot labo kâju
29.06.2005 14:24
sanita
Re: Sâp TUR, paceïot labo kâju
30.06.2005 19:41
Apsaldçts.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 5?
Ziņa: