Trûkst enerìijas

Aizsāka aha 

aha
Trûkst enerìijas
29.06.2005 16:43
Skatos uz citiem un apbrînoju reizçm- ðíiet, cilvçkiem enerìija kûsât kûsâ. Saprotu, jau katram savs tips utt, bet it kâ seesmu nekâda flegmatiíe vai tamlîdz. esmu diezgan aktîva, bet nu nav man tik spara cik gribçtos, visu laiku kâ izpumpçjies jûties. Darbâ desmit stundas ar nestrâdâju, bet nu - trûkst "uzrâviena" un enerìijas. Kur smelties spçku un enerìiju ? Brînumlîdzekli jau nu neatklât, bet tomçr.....varbût ir ieteikumi??!
hi
Re: Trûkst enerìijas
29.06.2005 17:08
varbuut uztaisi pilnas asinsanaliizes...varbuut ev vienkaarshi truukst dzelzs...varbuut imuunaa klibo - kas nedod speeku..varbuut tu apr maz eed vai kusties vai elpo:))da jebkas
Ostaps, Ostaps B.
Re: Trûkst enerìijas
29.06.2005 22:54
pamegini atpusties. izgulies, paeed, atturies no dazaadiem kiimiskiem sadziives uzbudinaataajiem, piem. kafijas
zia
Re: Trûkst enerìijas
29.06.2005 23:19
Es arî brînos par tiem enerìiskajiem, jo pati varu stundâm nekustîgi nosçdçt un fiziska piepûle uzdzen ðermuïus. Paðai riebjas, bet es to noveïu uz savu temperamenta tipu. Nu, slinkums kâjas pakustinât. Aoskauþu enerìiskos, kaut viòu darboðanâs arî besî reizçm. Domâju, tur neko darît nevar.
aha
Re: Trûkst enerìijas
29.06.2005 23:26
Nu daþas "vainas"es zinu pati, bet tik grûti ir ko mainît. Laikam tâpçc arî rakstu ðo tçmu, cerîbâ, ka saòemðos. Nu piemçram, darbs pie kompja man gandrîz astoòas stundas un majâs pârnâkot atkal uzturçðanâs pârsvarâ telpâs, izgulçðanâs ðvaka, ðíidruma maz - nu jau daþas vainas ir izsecinâtas. Vçl kafija- dzeru 2-3 krûzîtes dienâ, man ta ka zems asinsspiediens. tâdçï no rîta tieðâm gribâs, bet reizçm jûtu- ieradums. Bet ar ko aizstât ?!
Re: Trûkst enerìijas
29.06.2005 23:56
Vai tik nebûs depresija?


Ir arî tâdi trankvilizator-veidîgie, kas sapurina cilvçku!
Aizèâpo lîdz psihiatram!
zb
Re: Trûkst enerìijas
30.06.2005 00:32
nomaini kafiju pret teeju un saac sportot. varbuut liksies aarpraatiigs ieteikums, bet saac tik kusteeties. peec veseliigas sportooshanas buus "veseliigs" nogurums un biezhi vien redzeesi ka veel ir atliku likaam energijas un dziivespara.
Re: Trûkst enerìijas
30.06.2005 09:10
Agrâk strâdâju 8- 10 h dienâ, aktîvi kustoties, un bija spçks un enerìija vçl mâcîties. Tagad sçþu 5-8 h dienâ pie datora un enerìijas un spçka vairs nav - secinâjums - vairâk kustçsies, vairâk bûs enerìijas un spçka!!! Nedrîkst iesûnot, tad jau sâksies: "ai, kam tas, negribâs, nevçlos" utt..
piipene
Re: Trûkst enerìijas
30.06.2005 10:01
Arî mana darbadiena paiet pie datora, darbs beidzas pavçlu, sportiskâm aktivitâtçm îpaði neatliek laika. Taèu es atradu sekojoðu risinâjumu - no darba uz mâjâm man paliels attâlums un to es pçc iespçjas cenðos noiet ar kâjâm nevis aizvizinâties ar tramvaju vai trolejbusu - rezultâtâ jûtos mundra, daudz labâk guïu, arî veselîba ir uzlabojusies un naudiòa par biïeti ietaupîta. :)
agx
Re: Trûkst enerìijas
30.06.2005 11:30
Vasaraa ir ljoti izdeviigi apvienot patiikamo ar lietderiigo - uz darbu jaadodas ar velosipeedu... Es taa daru jau no agra pavasara un turpinaashu liidz veelam rudenim. Varbuut kaadam liksies ka tas ir biistami utt utjp, bet nevajag jau trakot - toties energjija visai dienai, nemaz nerunaajot par to, kas notiek vakaraa braucot uz maajaam - it sevishkji ja ir silts vakars... :)
Iesaku pameegjinaat...
xxl
Re: Trûkst enerìijas
30.06.2005 12:41
Saaku dyert taadus vitamiinus ar mineraaliem un zhenshenju- reaali kaut kaads piepluudums energijas, kaut paratsi esmu no tiem, kam ``slinkums kaajas kustinaat``. Vitamiini Vitamax, ap Ls 8 uz meenesi. Dzeru otro nedeelju, domajau kaadu paaris meeneshu kuuri uztaisiit ar shiem.
...
Re: Trûkst enerìijas
30.06.2005 18:55
4 nedçïas palieto Detox kit.
Re: Trûkst enerìijas
30.06.2005 22:05
energy drink + shnjabis :) tusinjaa

a ja taa nopietni, tad Chromevital no firmas Vision
Re: Trûkst enerìijas
29.08.2005 23:03
Par Chromevital pilniibaa piekriitu!!! Patrs esu paarbaudiijis un izmeehinaajis... Kad straadaaju naktiis un jaabuut skaidrai galvai, jo darbaa atkal jaabuut ap kaadiem 10:00 chromevital ir vislabaakais liidzeklis, jo satur gan þeòðeòa ekstraktu, gan veselu juuru citu labu lietu... Viss ko waru teikt - tikai tas labaakais... Ruta rakstîja:
Lauma
Re: Trûkst enerìijas
30.08.2005 00:10
Man arî vajadzçtu tâdu Chromevital. Kur tâdu atrast? Un jautâjums vai to var lietot 15 gadîgs pusaudzis?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 24?
Ziņa: