sâp un pârveidojas krûts

Aizsāka aldii 

aldii
sâp un pârveidojas krûts
29.06.2005 21:13
lieta tâda, ka nu jau kâdu 3. mçnesi pastiprinâti sâp viena krûts, ne tâ kâ jûtîgas krûtis cikla laikâ.
paðlaik pie imunologa ârstçju hormonu disbalansu, jau kâdu 5. mçnesi.kad teicu par sâpçm, tad vienkârði katrâ pârbaudç pievçrsa pastiprinâtu uzmanîbu tai krûtij, "novçroja".

sâpes sâkumâ bija mazâkas, pamazâm kïuva izteiktâkas, nu tâ kâ pârgâjuðas, tikai pastiprinâts jûtîgums, nepatîkami, kad pieskarâs.
BET ðodien ieraudzîju, ka tâ krûts, kas sâpçja, ir kïuvusi lielâka par otru, it kâ "smagâka", arî krûts gals ir citâdi vçrsts kâ otrai krûtij. sabijos.

ZINU, ka jâiet pie ârsta, to arî darîðu. Pie imunologa nâkamâ vizîte pçc kâda laiciòa, pie ginekologa ieðu nâkamnedçï, bet prâts nemierîgs. :confused:

Lûdzu, lûdzu:
* pçc kâ tas izskatâs, kas tâ varçtu bût par lietu, cik nopietni
* iesakiet lûdzu kâdu labu ârstu krûðu speciâlistu.
Rema
Re: sâp un pârveidojas krûts
29.06.2005 21:18
Ârsti, kas tieði nodarbojas ar krûðu problçmâm strâdâ Rîgas centrâ Baznîcas 24, ja nekïûdos, bet var pieteikties pa telefonu: 7315687. Uz pieòemðanu jâgaida burtiski daþas dienas. Patieðâm iesaku!
aldii
Re: sâp un pârveidojas krûts
29.06.2005 21:41
Rema, paldies!

atradu, ka tâ vieta, par ko Tu saki, ir Kalnas G. ultrasonogrâfijas ârsta prakse - rît zvanîðu.

bet, vai tur nav nosûtîjums vajadzîgs vai kâda konsultâcija? neizskatîsies pçc paranoiíes, ja es tâ uz savu galvu saku, ka man usg krûtij jâtaisa?
un nez, cik tas maksât varçtu?


bet rît toè zvanîðu
bille
Re: sâp un pârveidojas krûts
29.06.2005 22:45
nu neizskatîsies gan:)))Tas taèu tik saprotami,ka uztraucies par lietâm,kuras ir svarîgas.
arisa
Re: sâp un pârveidojas krûts
30.06.2005 09:20
man arî sâpçja viena krûts. Bez ìimenes ârsta norîkojuma aizgâju uz poliklîniku un pateicu, ka gribu uztaisît USG. Tas taèu ir tikai normâli. Uztaisîju, viss bija kârtîbâ. Bija jâdzer a vitamîns un mastodynon
Rema
Re: sâp un pârveidojas krûts
30.06.2005 11:32
Dr.Kalna ir sonogrâfists, bet tur strâdâ vçl citi sonogrâfisti, kâ arî mamologi (ârsti, kas nodarbojas ar krûts problçmâm). Cik zinu, ðobrîd dr.Kalna ir ârzemçs, bet Tev nav jâmeklç tieði viòa. Runâju no pieredzes.
P.S. Nosûtîjums nav vajadzîgs.
veerotaaja
Re: sâp un pârveidojas krûts
30.06.2005 12:05
Ej aði, nekavçjies!
Tas, ja krûts galiòð iekrît it kâ uz iekðu, diemþeï nozîmç krûts audzçju.
G.
Re: sâp un pârveidojas krûts
30.06.2005 12:40
Par laimi ne vienmçr !
aldii
Re: sâp un pârveidojas krûts
30.06.2005 22:53
update:

sodien sazvaniiju man ieteikto Baznicas 24, bet tur man teica, ka krusu sonografiju ir verts veikt tikai 10-14 cikla diena, tas man bus pec 3 nedelam... Gaidu gin. viziti. Prata gan doma, mos vienkarsi rit "pa celam" aiziet pie kada no ginekologiem 1. slimnica (zinu, ka tur var tikt bez pieraksta).. nezinu.

krutis jau esmu taustiijusi - tas man (cik zinu, ari iepriekseja hormonu disbalansa del) ir samera cietas un ar tadu graudainu strukturu jau gadiem ilgi. tadas pasam gruti starp tiem "graudiniem" sataustit vai ir kas "sveðs" vai nav, bet zinu, ka tieði viena konkreta vieta palpejot sap.

ehh, nu tad jau redzçs.

varbût kâds zina, vai to krûðu usg tieðâm citâ laikâ nevar veikt?
veerotaaja
Re: sâp un pârveidojas krûts
01.07.2005 10:44
Var gan veikt arî citâ laikâ. Varbût tie rezultâti nebûs tik perfekti, bet, ja situâcija ir ti saspringta, tad labâk tomçr kaut ko darît, nevis vilkt gumiju.

Man allaþ veikts tad, kad varçja - rindas kârtîbâ diagnostikas centrâ,tâdçï tâ saku.
Man krûts usg veica VC4 neskatoties uz cikla dienâm.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 6?
Ziņa: