kaa paartraukt gruutnieciibu bez ab

Aizsāka HELP ludzu luudzu 

Ir, ir gatava. Jau ielaizhoties ar preceetu labi zinaaja uz ko gaaja...
Re: kaa paartraukt gruutnieciibu bez ab
04.07.2005 13:12
Un tomeer tiek izniicinaats tikai potenciaalaa cilveeka aareejais apvalks, gars un dveesele muuzjam dziivi - iemiesosies citureiz.
Bridza
Nç, nu visam jau varam pieiet îsteni "hinduisitiskâ" mierâ - nositam kaimiòu, tas nekas, tas jau tikai ârçjais apvalks, viòa gars un dvçsele iemiesosies citreiz.............. Bikiò ðausmîgi, ne? Murgs, tâds pats murgs kâ mûsdienu sabiedrîbas liberâlie spriedelçjumi, ka tas vçl nav cilvçks, ir tikai kaut kâds "izejmateriâls", ar kuru var veikt ekserimentus un pçc tam izmest miskastç. Esat redzçjuði kâdi izskatâs abortâ nogalinâtie bçrni?
Kurâ mirklî tad "potenciâlais cilvçks" kïûst par cilvçku? Vai tikai ar piedzimðanu? Lîdz 4-jam mçnesim nav cilvçka, bet pçkðòi nez no kurienes uzrodas? Kristîgâ baznîca mâca, ka jau ar ieòemðanas brîdi tas IR CILVÇKS. Tas, ka viòam nav personas koda un vârda, nedod nevienam tiesîbas viòu nogalinât. Trakâkais jau ir visa ðî leksika: "nevçlama grûtniecîba", "izbeigt grûtniecîbu", "iekritu ar bçrnu" etc. Tirpas iet pâr kauliem! Nu, beigsim vienreiz mâþoties, runâsim skaidru valodu - "palîdziet, dotiet padomu kâ vislabâk nogalinât cilvçku?"
Skumji...es meegjinu pie beerninja tikt, bet citi meegjina no berninja valjaa tikt...:(((
dakðiòa
Re: kaa paartraukt gruutnieciibu bez ab
05.07.2005 09:44
tâ ir --- citâm sievietçm mçìinot tikt pie bçrna, auglis tomçr atdalâs... kaut kur lasiju, ka procentuâli ïoti daudz "grûtniecîbas" pârtrûkst 3 - 4 grûtniecîbas dienâ - vai to mçs nosauksim par abortu? pat îsti gûtniecîba tâ nav - jo sieviete jau nemaz nezin ka ir stâvoklî... tikpat labi nevçlamas grûtniecîbas paðâ sâkumâ - kad vçl nemaz nav zinâm vai tieðâm auglis jau ir aizmeties, ieejot karstâ vannâ - vai tad tas jau bûs aborts?
Un vçl - visas runâ par veselîbu - labâk taisît abortu - tas bûs veselîgâks... nu nezinu - mana mamma "izsargâjoties" no grûtniecîbas - ceïot smagumus ir krietni vien auglîgâka (5 bçrni), nekâ es ar savu hormonâlo tableðu pieredzi - par abortu man nav nâcies domât, tâpat kâ par vçlamo mazuli...
Dr. Igors Kudrjavcevs
Re: kaa paartraukt gruutnieciibu bez ab
08.07.2005 15:55
bazuka rakstîja:

> Jebkura mâkslîga grûtniecîbas pârtraukðana ir aborts.

Pilnîgi pareizi.

Pluss - lîdzdalîba laulîbas pârkapðanâ (îejaukðanâs citâ ìimenç, tâs vienotîbâ, kur "divi ir viena miesa"), tas viss liek aizdomâties par smago morâlo nastu, kuru esat uzòçmusies.
Sekas var bût jau drîz. Ar tâdâm lietâm nejoko. Dieva un dabas likumi strâdâ perfekti.
Iesaku steidzîgi griezties pçc garîgâs palîdzîbas.
Ðeit nav vajadzîga garîgâ palîdzîba, tieðâm dîvaini cilvçki. Vai rtad neredzat, kad ðî tçma iesâkta, sen jau viss izdaºîts, kas darâms!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 11?
Ziņa: