Sirds

Aizsāka Gatis 

man drîz arî...
Re: Sirds
15.07.2005 23:02
gati, vai tie nav blçòu stâsti ?
Re: Sirds
15.07.2005 23:16
to man drîz arî... ...........pats esi viena liela bleenja:)))))))))))))
Re: Sirds
15.07.2005 23:17
Dusma.........briivdienaas braukshu kjert zivis, bet nevis no Mangaljiem, bet Vishi
Re: Sirds
23.07.2005 21:26
Tâ epopeja beidzâs ar to, ka biju uz jau èetrâm muguras masâþâm + kaut kâdas jûras ûdenzâles man lika uz muguras un tina plçvçs pluss tam visam par katru tâdu pasâkumu man noslauca 14Ls, bet IR efekts, man pazuduðas visas problçmas, ne sirds sâpo, ne elpas trûkst, íipa kurs ir 10 reizes, bet ir ìçla. Tâtad viss bija saistîts ar muguru, nevis, kâ tâ daktere man kaut kâdus trankvilizatorus lika test iekðâ it kâ viss esot no stresa, bïin ðodien es viòai ar kâdu mietu varçtu paðai stresu iedzît, lai atdod manus 5 Ls ko par vizîti noslauca un rij pate tos trankvilizatorus.........:)))))))))))))))))))) Bet tâ viss ir labi, testamentu vçl nerakstu:)))))))))
gudrinieks
Re: Sirds
24.07.2005 02:57
A muguraa ta tik un taa no stresa bija vainas, ne no kaa cita, lai ko te neteiktu!
NAV taadu muguras vainu no kuraam i kaajas miikstas, i rokas tirpst (fiziski un fizioologjiski nav iespeejams), a distononikjim (neirasteenikjim, sauc kaa gribi) daudz kas paliidz.
Tas, ka kopsh alprazolama leekme nev bijushas arii ir raadiitaajs...
Re: Sirds
24.07.2005 07:24
to gudrinieks
bija lçkmes bet ne tâadâ tik stiprâ formâ, bet pçc masâþâm vispâr nav bijuðâs, nekâdu. Es to alprazolamu ðonedçï strauji devas samazinâju un domâju vairs vispâr nedzert.
Re: Sirds
30.07.2005 20:44
Gati!
Man tieði tas pats. Tirpst kreisâ puse(roka) un sirds paliek kâ akmens..... Saucu pat âtros, jo ìîbu nost un biju mâjâs ar maziem bçrniem :(((
Tieðâm - visa vaina mugurâ. Biju pârcentusies vingorðanâ un mugurai iedevusi pârâk lielu slodzi+sçdoðs darbs+arî par daudz kafijas........
Man izrakstîja zâles asinsvadu palielinâðanai, nâk arî masieris, bet piemçram ðodien atkal slikti, tâpçc iemetu meklçtâja par sirds/sinsvadu kaitçm un atradu ðito.
Ðajâ sakarâ mani interesç tâs masâþas ar ûdenszâlçm, jo liekas, ka man viss ðitais ne'visai palîdz.....
Un zâles nekâdas tu nedzer?

Re: Sirds
30.07.2005 21:24
Principâ Magniju B6, vitamînus Dynamisan + masâþas, bet muguras masâþâm ir jâbût 10 reþu kursam. principâ pçc 3 reizes man pat kâjâs krampjus nerâva vairs, man no rîtiem ikrus krampjos râva, izrâdâs tas arî no muguras, lçkmju nav. Par tâm jûras ûdenszâlçm laba procedûra izsilda muguru, bet jâveic trîs reizes, ja nç nav jçgas, padârga viena reize ar ûdenszâlem 10 Ls maksâ + 4 Ls masâþa nu tad arî Ls sabirst. inese-s........ir tâdi sirdsdarbîbu uzlabojoði pilieni, tautâ saukti par leiðu pilieniem, sastâvs dabîgs, mâteru tinktûra, baldreâòi, utt, íipa lai nomierinâtu sirds nervu un atlaistu elpoðanu, man baigi ðitie pilieni palîdzçja, braucu uz darbu jûtu sâkâs joki, ietesu pa taisno no pudeles pa virsu minerâlûdeni un íipa palika labâk. Apmçram tâ.
arisa
Re: Sirds
31.07.2005 14:39
gatim


tev veicas, ja ar masâþâm paliek labâk, jo izklausâs pçc trauksmes un panikas lçkmçm un tâdos gadîjumos trankvilizatorus uzreiz raksta. alprazolam jeb xanax noòem to visu, bet atmest nevar arî tad,ja paliek daudz labâk. Magne B6 ir baigi labâ manta. to droði dzer, bet ðíidro un ilgi!!!
Visam esmu cauri izgâjusi un iesaku vçl palasît visu,ko tauta te par veìetatîvo distoniju (disfunkciju) sarakstîjusi. Droði,ka atradîsi sev pazîstamas lietas.

Katrâ ziòâ masâþas ir laba lieta un baigi derîgi, jo uzlabo asinsriti, bet lîdzko pârtrauksi masçties un dzert zâles, bûs vecie joki klât, tâ ka neesi tik vieglprâtîgs un labâk aizstaigâ lîdz labam neirologam un neþçlo naudiòu vizîtei,jo vçlâk var sanâkt daudz dârgâk.... Veselîbu Tev!!!!!!!!
Re: Sirds
31.07.2005 15:00
Uz nakti - baldrijaanjus/ja negribi teeju vai tinktuuru/-aptiekaa ir dragee,ko var dot pat ziidainjiem/pieaugushajiem-lielaakaas devas/.
Ir taada ANTIDEPRESIJAS pilieni,tinktuura-tieshi taa ir raxtiits uz kaarbinjas-lj.labi paliidz. + VILKAABELEs tinktuura, vai ASINSZAALES.
Noteikti +Magne6 + kaadi vitamiini sirds muskulim/BIOvitaal?/.
Re: Sirds
31.07.2005 15:16
Baldriaanji rullee, bet labaak tos dzert sajaucot ar piparmeetraam, citaadi negarshiigi.

Man kautkas liidziigs peedeejaa laikaa noveerojams, bet es arii juutu ka ir reaali stiivs sprands un sodien piemeeram saapeeja galva pakausii, bet nu es riit esju pie aarsta, lai suuta mani kur vaig...dereetu sadaktereeties un laikam mest mieru smagatleetikai
Re: Sirds
31.07.2005 15:37
...dereetu sadaktereeties un laikam mest mieru smagatleetikai
Kaadaa svara kategorijaa Tu esi? ;)
Re: Sirds
31.07.2005 18:05
1. mans svars bija 92kg kad saakaas probleemas
2. smagatleetika = ljoti plashs spektrs...taadeelj PLZ... bez shitiem
3. gribi paspiideet? Paspiidi sheit: http://body.aha.lv/forum/index.php
Re: Sirds
31.07.2005 18:26
Mateus>3. gribi paspiideet? Paspiidi sheit: http://body.aha.lv/forum/index.php

Nesapratu! -)
Re: Sirds
31.07.2005 21:17
Tur ir veerts prasiit par kategorijaam utt... es nekad neesmu meegjinaajis tikt kautkur kautkaados mega pjedestaalos, bet tur gan ir vechi ar nopietnim meerkjiem un nopietniem speeka raadiitaajiem..ko ta es... es tikai amatieris i tas pac neizdevies... jajau pat organisms bljauj ka pietiek, taatad pietiek... skumji, bet tas nav prieksh manis...
Re: Sirds
01.08.2005 15:14
Mateus..............galva tev arî var sâpçt no treðâs prognozes. Tas tâ. Man piemçram galva sâp bieþi it seviðíi uz darbadienas beigâm. Par tâm masâþam man masiere teica, ka piemçram sçdoð darbs pie datora, maz kustîbu, vajadzçtu masâþas vismaz reizi nedçïâ, lai dabûtu tos savilktos muskuïus vismaz mîkstâkâ formâ. Principâ ar sportu jânodarbojas, ja ir vçlme bût veselam. Mums tikai darbs mâjas + TV gulçt. Esot jâvingro, es savam braèkam saku ejam uz sporta zâli, ðis man "pivo sila, sport mogila" :)))))))))))))))) Viòam esot vasara:))))
sancho
Re: Sirds
01.08.2005 15:27
izskataas, ka neiroze. uzmanies, ka nepaariet fobijaaas.
Re: Sirds
01.08.2005 19:11
Gatis......
Es esmu gan datorikjis ar klasiskajaam datorikju sprandas probleemaam, gan arii sportists...un liidz shim diemzheel biju paaraak kaisliigs un biju ar mieru daudz riskeet rezultaatu deelj :(

tas taa... tad jau maniis. Shodien darba deelj netiku pie aarsta... riit meegjinaashu tikt gan pie sava gjimenes aarsta gan pie sporta aarsta stabu ielaa.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 22?
Ziņa: