Meitai domas par nâvi.

Aizsāka Roberts 

seerga
Re: Meitai domas par nâvi.
18.07.2005 11:40
Vladimir, neesat atradis iisto vietu shaadaam sarunaam... luudzu, nejauciet cilveekiem galvas ar muljkjiibaam...
Fatimas hobits
Aprobeþots tips. Neapmierinâts ne ar sevi ne ar savu laicîgo dzîvi. Nezin humoru. Pastâvîgi iet maldus ceïus. Mokoðas sâpes pavada tûpïa apvidû. Kauns griezties pie ârstiem, kâ arî tiem netic, tâpat kâ sev un apkârtçjai sabiedrîbai. Lûk,- tâda necila karmiskâ informâcija! Var arî palîdzçt, kad izdomâsi ka savai dzîvei vajag rast izeju no samilzuðâm karmiskâm problçmâm. Neesi Dieva tâ kunga noliedzçjs, jo tie arî "izbauda" savâ laicîgâ dzîvç visus "priekus". Latvieðu mentalitâtei ir raksturîgi, kad saldâ çdienâ ir otrs ciltsbrâlis, kâ arî skauþ citu lîdzcilvçku labi , gaiði un atzîti darbi Dieva tâ kunga redzçjumâ. Tâ, lûk nesimpâtiskais tipiò.
seerga
Re: Meitai domas par nâvi.
18.07.2005 13:19
Vladimir

man ir radies jautaajums tieshi Jums, kaadai ticiibai juus piederat? vai ejat bazniicaa, esat kristiits?
kristietis esmu no bernibas, kristits. esmu tuvs budismam jo trenejos ushu 4 gadus,bet realaja dzive izmantoju visu kopa! latviesiem raksturiga saubisanas,skaudiba un neiejutiba seviski pedejos 10 gados. neka sveta vairs nevienam nav sajos laikos!.un katra liktens un veiksme bus atkariga no labvelibas pret apkartejiem .nekad neveliet launu svesiem ja negribat bumeranga efektu atpakal.
a
Re: Meitai domas par nâvi.
19.07.2005 17:09
domaaju nekas sevisks, man liekas tie kam ir nosliece uz pasnaaviibaam (skiet taadas bailes sadzirdeeju) par vinaam nerunaa, bet klusiibaa censas iistenot.

Normaali jautaajumi taadaa vecumaa! Un peec tavaam domaam - kas ir naave???

Peec manaam - naave, un izpratne par naavi var laut saprast mirkla noziimiigumu un paliidz dziivot pilnveertiigaak!
45
Re: Meitai domas par nâvi.
19.07.2005 18:11
baigi juus te kulaties!

Tad jau sii teema jums visiem ir tuva!

staastins:
dziivoju normaalu dziivi, tik parastu un tik neparastu kaada ir vairumam dziive! Jutos loti laimiigs. Kadas 2 dienas domaaju, ka juutos tik laimiigs, ka kaa reklaama ar indiaani "vareetu nomirt un nebuutu zeel''. Vakaraa taa veelu devos maajaas ap 3:00, noliku autinu staavietaa un divi kvartaali jaaiet ar kaajaam. Eju, Maskacka, te no trepjutelpas iznaak kapitaali iereibis calis - taa ap 30, rokaa strokis, kaads nevar saskatiit, tad es taa iedomaajos - vai taada ir mana naave? Taa nebija mana naave - paarmijaam dazus teikumus par cigareteem un iegaades iespeejaam un gaaju taalaak, kas interesanti - par so gadiijumu nonaakot maajaas biju jau aizmirsis, laikam jau biju loti laimigs, bet atcereejos naakamajaa dienaa!


Paula
Esi gaiða un saticîga laicîgâ dzîvç. Ðajâ sakarîbâ es atïauðos arî palîdzçt sakârtot daþas veselîbas problçmas. Tâ tad arî bûs karmiskâ diagnostika, uz ko lai noraugâs kroplas genomas indivîdi ðajâ saitâ. Îsumâ paskaidroðu, jo ðo komentâru lasîs ne tikai indivîdi ar klîniskâm pazîmçm. Jau senatnç íînieðu medicîna bija ïoti augsti novçrtçta arî valdniekiem. Senâ Íîna bija viena no tâm valstîm, kur izmantoja sentçvu uzkrâtâs bagâtîbas ðajâ jomâ. Augstu tika vçrtçti „kontaktieri” jeb cilvçki, apdâvinâti ar Augstâko Spçku mûsu Radîtâja dâvanu,- lasît kodçto karmisko informâciju, to uzkrât un nodot paaudzçm. Senajâ Íînâ bija arî tâds fakts, kad tika plaði izmantotas matras (îpaða lûgðana) uz daþâdu negatîvu enerìiju strâvojumiem. Piemçram, var minçt kanalizâcijas lûkas, uz kurâm tâs tika plaði pielietotas. Vârds,- ir enerìijas nesçjs. Ja cilvçkam aplami izvçlçts vârds, dziedniecîbas praksç to iesaku daþiem pacientiem pat nomainît, tâpat kâ uzvârdu, kurus kâ negatîvu piemçru nevçlos ðeit minçt. Ja cilvçks sev laicîgâ dzîvç izvçlas vârdus, kâ jau iepriekð minçju, kuri ir spçcîgi enerìijas nesçji un cilvçka laicîgâ dzîvç iet kopsolî, tad izvçloties sev segvârdu vai palamu, kâdu ðeit saitâ ir daudz, tad tas liecina tikai par latvieðu etnosa degradâciju un paðiznîcinâðanâs ceïu. Neviens normâls cilvçks sev neizvçlçsies palamu, kura ir negatîvas enerìijas nesçja, kâ arî uzskata sevi, ka ir neredzams virtuâlâ saskarsmç,- bet tikai ne Dievam tam kungam, kurð tâdiem arî ïaus to baigo likteni izbaudît pilnu muti, jo to jau ir karmiski sapelnîjuði iepriekðçjâs laicîgâs dzîvçs.
KONKRÇTI PAULAI
Pçc karmas var pateikt sekojoðo, kad ir viens kaitçjums, kurð darbojas sirds èarkas apvidû, bet lîdz ar to ir arî apgrûtinâta elpoðana, cilvçks relatîvi âtri nogurst. Ðî enerìçtiskâ centra enerìçtiskie apakðlîmeòi arî tiek deformçti, tâpçc arî iespaido 12-pirkstu zarnas funkciju. Ja tas ir tâ, vçlies patiesi no tâ atbrîvoties, labprât palîdzçðu. Uzraksti uz manu e-mail.
Seit bij runa par gadîjumu, ka meita domâ par nâvi un tas varçtu bût rezultata no sliktas karmas? Tad tur ir kaut kas saitîts varbût ar iedzimtîbu... Viòa to nokluse acîm redzot, varbût viòa nestâsta kas viòai uz sirds kaunas to darît. To varu spriest arî pçc savas pieredzes ka dudz ko arî es vçl tagad un taja vecumâ nerunâju un nokusçju par skolu par attiecîbâm ar vienaudþiem un tada garâ un tapec arî domâ ka nesapratîs, es domaju ir taja vecumâ kaut kâdas atbilstoði jûtam un uztverei (prâtam), raksturam iedzimtas tas varbût tendences, kâ rezultatâ varbût meitene jûtas nesaprast un ir problçmas dveseliskas, saistîtas ar psihi un tas jau pat bija vienkârð jautâjums ko darît, bet tas jâskatas pçc situâcijas dievu vajag lûgt... Te bij komenti par reliìiju un nekas jau droði vien bieþi cilveks nonâk konfliktâ ar to Dieva bûtîbu jo bieþi vien pasaule reliìiju saista ka kaut ko sev nepiejamu un grûti pieòemamu... Bet pasaule jau nekas kops pastav graks un viòð pat valda zemapziòâ katram cilvçkam katrs dara kaut ko nepareizu, un tapçc arî reliìija ir nepilnîga daudzreiz diemþçl jo to jau diktç arî necilvçks bet tas kas valda pâr ðo zemi... Un lîdz ar to jûtîg cilvçki varbût tâdi kâ gadîjums par to ka meita grib mirt pârdzîvo par pasaules netaisnîbu un varbût savam kïûdâm... Bet to dievs nevçlas!!! Viòð velas lai viòa dzîvo un par spîti visam viòs grib lai dzîvo pat vislielâkie grçcinieki
seerga
Re: Meitai domas par nâvi.
19.07.2005 21:19
vaards cilveekam neko ne ljaunu ne sliktu nenes.. nu ko veel var izdomaat?
@#$%^&*
Re: Meitai domas par nâvi.
19.07.2005 21:41
... nu kas par lietaam??!!!

domaat par naavi veel nebuut nenoziimee GRIBEET NOMIRT !!!!

Kuram te karmas probleemas, a???

(jociigie ljautinji....!!!)
Beate
Re: Meitai domas par nâvi.
20.07.2005 11:50
Ap gadiem 11-15 domâju,kas ir dzîve,jçga tam kâda,kâ bûtu nomirt un tomçr nenomirt lîdz galam,ko jût piederîgie un redz mironis?Tâdas domas man bija un to kâpçc,es sapratu tikai tad,kad jau izaugu liela un ir jau paðai savi bçrni.Mani vecâki bija visnotaï puritâniski...kaut gan apmeklçju visâdas nodarbîbas un biju ïoti laba sportiste,domas par nâvi mani ilgu laiku neatstâja...
Domâju,ka vecâkiem jâpadomâ par savu attieksi starp bçrnu un sevi.Vai kaut kur par kaut ko nav pârâk stingras prasîbas,ko bçrns nevar izpildît.
Manâs bçrnu dienâs psihoterapeiti nebija modç.Tagad tos var apmeklçt visi.Varbût ir vçrts pie tâda piekâpt?
j
Re: Meitai domas par nâvi.
21.07.2005 14:12
visdrizak tas ir vienaudzu ietekmes deel un izskatas ka vinai vienkarsi atrak ir kautkads kartejais parejas vecums. es pat teiktu ka labi ka vinja interesejas par sadam leitam nevis bezjedzigi eksiste. varbut atrak kautko apjeegs. vajag daudz runaat bet nekada gadijuma neversties pie psihologa. tas ir patiesaam traumeejosi. kurs tad nav domajis par pasnavibu kaut reizi... tas ir normaali. tev ir iespeeja iemacit kko savam bernam tad dari to tiesi tagad
aapaac...
Re: Meitai domas par nâvi.
17.08.2005 01:21
Berns saskaraaas ar naavi, ar domam par dziives jeegu...un saak to arii citiigi apdomaat...es liidz 15 gadiem par to nedomaju, bet kad iestajaas apmeeram tas pusaudzu vecums viss gaaja uz pilnu klapi!!!Un labaak ir ja vecaaki zin ka vinju beerns par to domaa, jo taksh ir iespeeja parunaat par to!!!Jo ir vecaaki kuri nemaz nav tikushi liidz taadaam sarunaam un peec tam sevi shausta ar domaam kaapee tas ir taa un tas taa...
Man liekas, ka jebkuraa vecumaa, cilveekam ir tiesiibas domaat par naavi, tieshi no filozofiskaa aspekta. Kad es ar savu mammu gribeeju pafilozofeet par naavi kaa taadu, vinja ilgi neiztureeja un noveersaas, un man liekas, ka pat padomaaja, ka kaut kas nav labi ar mani. Nu tad es gaaju filozofeet ar teeti un guvu fantastisku atbalstu. Mees runaajaam kaadu stundu un mana zinjkaare bija daljeeji apmierinaata un sirds nomierinaajusies.

Religjiju tajaa sarunaa vispaar nejaucaam iekshaa jo taa vadaaas peec principa: Neskatieties manos darbos, klausieties manos vaardos!
laila
Re: Meitai domas par nâvi.
17.08.2005 12:35
laimiite!
Jûs pati nemitîgi nonâkat ar sevi pretrunâ. Jûs sakat, ka pârtraucât ticçt Dievam, bet pçc tam, ka ticat. Man ðíiet komiski tas, ka Jûs vainojat Dievu savâs personiskajâs likstâs. Neviens Jums Baznîcu neuzspieþ, tâs ir pilnîgas muïíîbas. Mûsdienâs tâ ir brîva cilvçka griba - iet vai neiet Baznîcâ.
Jûs runâjat, ka Raksti ir pilni ar pretrunâm. Es ðaubos, vai Jûs jelkad esat nodarbojusies ar Sv. Rakstu pçtniecîbu un Jûs bûtu spçjîga diskutçt par ðiem jautâjumiem. Jûsu apgalvojumi neiztur kritiku.
Jums bûtu jâsaprot, ka draudzes cilvçki ir tie paði cilvçki, kurus mçs sastopam ikdienâ - tie nav nekâdi Dieva "vietnieki". Jûsu sarûgtinâjums ir pilnîgi nevietâ. Manuprât, Jûs uz Baznîcu ejat skatîties uz citiem cilvçkiem, nevis ticîbas vadîta, tâdâ gadîjumâ Jums tur tieðâm nav ko darît.
skolotaaja
Re: Meitai domas par nâvi.
17.08.2005 13:10
Laila
Kaapeec esat tik kategoriska?
Es iemeeram uz bazniicu neeju skatiities uz citiem cilveekiem, bet tas jau nenoziimee ka man ir aizsietas acis, un es neredzu nepilniibas. Man parasti ljoti patik klausiities ko staasta maaciitaajs, bet nepatiik dziedaat veee..

Un ko juus domaajat par to, ka vakareediens jaaed no riita?
maki
Re: Meitai domas par nâvi.
17.08.2005 15:28
Man arii jau no beerniibas ir domas par naavi....
laila
Re: Meitai domas par nâvi.
17.08.2005 15:54
skolotaaja!
Es neesmu kategoriska, tomçr mani kaitina, ka cilvçki ar putâm uz lûpâm aizstâv kaut kâdas - pat ne savas idejas. Ja neesmu kompetenta, es parasti atturos no viedokïa.
Protams, katrs var novçrtçt nepilnîbas draudzçs, tomçr tâdas mçs redzam ikvienâ vietâ, draudzes nav izòçmums. Visur, kur ir cilvçki, tur ir arî daþâdas nepilnîbas, kuras cenðamies novçrst.
Par Sv. Vakarçdienu. Domâju, ka tas nav piesaistîts noteiktam laikam, to mçdz svinçt daþâdos laikos. Arî Jaunâ Derîba neizsakâs ðajâ jautâjumâ. Sv. Vakarçdiens ir ïoti svarîgs katra kristieða dzîvç, jo caur to katrs no jauna piedzîvo Lieldienu notikumu caur savu ticîbu.
liksis
Re: postmodernisms
21.02.2006 16:16
man ir bailes no pashas dziives un tapeec domaaju par naavi
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 21?
Ziņa: