DZÎVE PÇC KRÂPÐANAS. KRÂPNIEKIEM - PÂRDOMÂMAM!!!!

Aizsāka izkopçju no câïa 

izkopçju no câïa
DZÎVE PÇC KRÂPÐANAS. KRÂPNIEKIEM - PÂRDOMÂMAM!!!!
01.08.2005 14:55
Ðobrîd esmu domu krustcelçs, jo nezinu, vai spçðu sadzîvot ar, to ka vîrs mani krâpa vairâkus mçneðus. Esam precçjuðies 8 gadus, ir 3 gadîga meita, arî kopçjâ manta - dzîvoklis, maðînas, kredîts. Pagâjuði 5 mçneði. Mçìinâm dzîvot kopâ, sâkumâ likâs, ka tas viss aizmirsîsies, bet tagad, tomçr nezinu, jo man sâk izzaust visas mîlestîbas paliekas. Es pat vairs skaidri nesaprotu, kâpçc pçc ilglaicîgas paralçlâs dzîves viòð grib saglabât mûsçjâs attiecîbas?Varbût kâdai ir izdevies sadzîvot/piedot/aizmirst?
Re: DZÎVE PÇC KRÂPÐANAS. KRÂPNIEKIEM - PÂRDOMÂMAM!!!!
01.08.2005 15:16
Man ir liidziiga pieredze un iznaakums diemzheel negatiivs. Neesam mees vairs kopaa. Bet tam ir zinaams iemesls - sieva ciitiigi noliedza savu neuzticiibu neskatoties uz to ka viens no beerniem nez kaapeec izskataas peec ghimenes drauga kursh savukaart slepus naak apciemot savu beernu. Riktiigs pizdjecs. Bet varbuut ka buutu sho cuuciibu piedevis ja buutu valjsirdiigi atzinusies.
Tas it ïoti grûts lçmums. Vairâki mçneði ar mîïâko arî nav nekâdas ilglaicîgas attiecîbas. Ja vîrs vçlas saglabât gimeni, tas ir ïoti daudz. Ir ïoti grûti piedot, aizmirst un t.t. Bet .... Iespçjamas arî vairâkas ne pârâk forðas perspektîvas: nodzivot dzîvi meklçjumos (normalu vîrieðu ir daudz mazâk nekâ sieviesu, pie kam ði proporcija ar gadiem samazinâs), neatrast sev dzîvesbiedru un kïût par kâda precçta vîrieða mîïâko un visbeidzot "iegrâbties" vçl trakâk. Daudzas sievas pçc ilgi nodzivotiem kopdzives gadiem nonak pie slçdziena un mçìina to arî ieskaidrot jaunajâm - ïoti maz ir tâdu, kas nekad nepiekrâpj savu sievu, gudra sieviete vienkarsi "aiztaisa" acis, îpaði ja vîrs netaisâs nekur aiziet. Bet mîlestîba ... ar gadiem tâpat iestajas rutîna, tâpec piever acis, palutini sevi, vari pat iemilçties un uzsakt kâdu româniòu, bet vîru gan ârâ nedzen :-).
Re: DZÎVE PÇC KRÂPÐANAS. KRÂPNIEKIEM - PÂRDOMÂMAM!!!!
01.08.2005 15:43
Pieej tai lietai savâdâk - aizgâja pie cietas lai pârliecinâtos, ka tu joprojâm tâ labâka.
Nu, es meeìinâju pieiet, kâ otto saka... bet tomçr kaut kas vairs nav tâ kâ agrâk. Lîdz tam biju par viòu pilnîgi pârliecinâta un ticçju it visâ... Tagad vairs nç... varbût, ka tâ arî nevajag... Bet ticîbas nav. Kopð notikuðâ nu jau kâ 2 gadi riòíî, bet es dzîvoju nepârtrauktâ trauksmes sajûtâ- a ja nu atkal? brîþiem liekas, ka vajadzçja jau toreiz ðíirties (oficiâli precçti gan neesam) :-)
Lîmçta krûze tomçr ir lîmçta. ja vçl 1 nakts sakars OK, bet tas bija vçtrains româns pusgada garumâ lîdz pat vçlmei iet dzîvot pie tâs otras.

Un vçl kopð tâs reizes man ir ïoti þçl arî tâs "jaucçjas"- inteliìenta sieviete, arî dr, daþus gadus vecâka, vientuïa un tik izmisîgi centâs sev kâdu dabût... parasti "aizòemtus" un sanâca uz laiku... arî þçl...
Re: DZÎVE PÇC KRÂPÐANAS. KRÂPNIEKIEM - PÂRDOMÂMAM!!!!
01.08.2005 16:04
nevajag sex pievçrt tik lielu nozîmi, nav tam tik bûtiska loma mûsu dzîvç
Ja man ir jâizvçlas, kapçc dzîvoju kopâ ar sievieti, tad uzticîba (sex) tur ir stipri patâlu, krietni aiz, tâ vai viòa smçíç.
Un otrs - ja mani kâds krâpj, tad vajag padomât, ko es daru , vai nedaru , ka viòam vçl kâds vajadzîgs.
Naivi cerçt, ka var nodzîvot 50 gadus un ne reizi ðajâ laikâ nesagribçsies kâdu citu, un vai ir labâk, ja otra puse sçþ, mokâs, domâ par kâdu citu, bet paliek uzticams, nakâ ja viòð tur reizes 5-10 aiziet
Parasti viena mîïâkâ vîrietim saglabâjas uz kâdâm 10-13 reizâm.
Nu. bâc ! To tu ,otto , laikam pçc savas pieredzes... par tâm 10 13 reizçm. Arî tad ja sieva zin, ka tas tikai pliks sex uz 10 13 reizçm, tas vienalga ir sâpîgi. Toes no savas pieredzes. Un ja sievai vaig padomât, kâpçc vîrs viòu krâpj, kâpçc vîrs nevar nevar palîdzçt un pats pateikt, kas viòu neapmierina. Apkrâptâs sievas jau to vien dara kâ mokâs ar paðpârmetumiem.
nu nomierinieties!!!! atslabstiet un baudiet dzivi. +ir tacu vel citi cilveki!
Re: DZÎVE PÇC KRÂPÐANAS. KRÂPNIEKIEM - PÂRDOMÂMAM!!!!
01.08.2005 16:24
Kur es runâju, ka vîri krâpj sievas ?
Es varbût runâju par sievâm , kas krâpj vîrus.
Nu kâ var viens vîrietis pateikt, ka sex nav tik svarîgs, ja tas ir parasti pirmais, ko vîri min gan kâ krâpðanas iemeslu (pareizâk sakot - vienmuïu sexu, retu sexu utt), gan vispâr saskanîgu sex nosauc kâ vissvarîgâko faktoru saskanîgâ ìimenes dzîvç.

Besî ârâ "gudrie", kas sievai iesaka pievçrt acis - acis jâatver labi plaði, varbût saskatîs tuvâkajâ apkârtnç nevis tikai çrzeïus, bet arî kâdu normâlu vîrieti, kas kontrolç savu mazo galvu. Protams, ja sievietei nav prasîba pret vîrieti bût uzticîgam, tad acis var atstât ciet.

Vispâr te maz ko runât - tâs, kurâm paðâm uzlikti ragi, 90% gadîjumu apgalvos, ka tâdi taèu tie vîrieði ir (tâdçjâdi laikam cenzdamâs attaisnot savu kopâbûðanu ar tâdiem - brâíçtiem), bet tâs, kuras nav saskâruðâs ar vîra neuzticîbu apgalvos, ka ir arî uzticîgi vîri.
Re: DZÎVE PÇC KRÂPÐANAS. KRÂPNIEKIEM - PÂRDOMÂMAM!!!!
01.08.2005 16:51
acu "pievçrðanai" var bût ïoti daudzi iemesli.
tad vçl nesaprotu, kâ var aiziet no sievas un pçc tam atgriezties - ja aizej, tad aizej.

to otto: a kas notiek pçc 13 reizes? apnîk vai vairs nepatîk?
Re: DZÎVE PÇC KRÂPÐANAS. KRÂPNIEKIEM - PÂRDOMÂMAM!!!!
01.08.2005 16:54
Sâkâs nâkamâ pirmâ reize?!
Un kâpçc nav labâk, ja otra puse sçþ, mokâs , domâ par kâdu citu, bet paliek uzticams- ja vien viòam kaut ko nozîmç esoðâs attiecîbas.
Es to piedot nespeju..Pirmo reizi piedevu,bet pagaja ilgi gadi un atkal bija miljakaa..
virs prom iet netaisijas,mes megjinajam dzivot,laapiit..es ljoti centos to aizmirst, bet es NESPEEJU...

Aizgaaju..un tagad man ir cita gjimene,virs vel joprojam viens..bruutes naak un iet..
Tagad vinjsh nozhelo un saka, ka nevienu sievieti ta nekad nav milejis kaa mani., ka ir bijis mulkjis..Bet ko tur vairs,vilciens ir aizgajis..
Bet ja jau taa mileja,kapec nedomaja ko dara..
Pretigi.
Visi vîrieði nekrâpj, to zinu 100%.
îstas jûtas pret mîïâkajâm ir ïooooooooooti reti sastopamas, parasti tâs ir iedomas jeb prieks par procesu, kaut kas jauns,sen nebijis...
piekrîtu otto, mîïâkâs interesantas ir lîdz brîdim kamçr dabonam ðîs gultâ un tad vçl kâdu laiku...tâs varçtu bût reizes 10,15,..nu varbût vairâk..

Kad mîïâkâs apnîk vai tâs sâk diktçt savus noteikumus un uzstâdît prasîbas,labi fiksi mûkam prom ar visu sirdi un dvçseli pie sievâm un kârtçjo reizi saprotot,ka sievas tâ labâkâs un vienîgâs, ko mîlam:))

patiesîbâ mîïâkâs augstu nevrtçjam, jo tad jau tâs kïûtu par sievâm...

tâdi esam..
Re: DZÎVE PÇC KRÂPÐANAS. KRÂPNIEKIEM - PÂRDOMÂMAM!!!!
01.08.2005 17:45
nepatîk man cilvçku dâlîðana - vîri , sievas, zili, brûni, balti, rudi
Ir problçma - viens laulâtais krâpj, kâda starpîba vîrs vai sieva
Kâ diskusija - tâ vîrs maita krâpj sievu.
Nezkamddçl te nesûdzâs vîrieði, kurus sievas krâpj. Parasti diskusiju uzsâk apkrâptâ sieva
A mçs pçc apm.5 gadu kopdzîves (tiesa, bçrns vçl nebija) piekrâpâm viens otru abi. Un - miers mâjâs. Ne viòð man pârmet, ne es to daru :)
Bet nesaku, ka tas ir labâkais variants...
Es krapju savu viiru. kapec?
tapec,ka vinjsh man nesniedz sexu tik cik vajag man.nu nepietiek man 1x nedelja sex..
muzhigie stasti,ka ir noguris darba,man ir noriebushies.
Es arî krâpju savu vîru! Bet es pirmâ to nesâku.Viòð man parâdîja, kas jâdara, ja krîze attiecîbâs:((
Re: DZÎVE PÇC KRÂPÐANAS. KRÂPNIEKIEM - PÂRDOMÂMAM!!!!
01.08.2005 18:20
izrâdâs ka visas tâ dara, tikai vîri nesûdzâs
VISAS pavisam noteikti ne.
Re: DZÎVE PÇC KRÂPÐANAS. KRÂPNIEKIEM - PÂRDOMÂMAM!!!!
01.08.2005 18:27
Labi pierunâji
Gandrîz visas
es taa nedaru!neesmu dariijusi ne reizes.
a tas kas dara,parasti tapec,ka viri pirmie saaka
Nu, gandriiz visas ar buutu daudz tekt, bet daudzs gan, tas tiesa. Un ne visas taapeec, ka viiri pirmie saaka.
kaa tas naakas, ka viirieshi, kuri daudz grub seksu, apprec sievietes, kuras grib maz un otraadi?

Un veel- kraapj jau pat ne deelj seksa sievietes viirus, bet deelj taa, ka dziive srutiinaa aizmirstam viens otram veltiit maigumu un miiljumu, nedaudz iekaares...

Autors: prâtîgs vîrietis
Datums: 01-08-2005 17:41

Visi vîrieði nekrâpj, to zinu 100%.
îstas jûtas pret mîïâkajâm ir ïooooooooooti reti sastopamas, parasti tâs ir iedomas jeb prieks par procesu, kaut kas jauns,sen nebijis...
piekrîtu otto, mîïâkâs interesantas ir lîdz brîdim kamçr dabonam ðîs gultâ un tad vçl kâdu laiku...tâs varçtu bût reizes 10,15,..nu varbût vairâk..

Kad mîïâkâs apnîk vai tâs sâk diktçt savus noteikumus un uzstâdît prasîbas,labi fiksi mûkam prom ar visu sirdi un dvçseli pie sievâm un kârtçjo reizi saprotot,ka sievas tâ labâkâs un vienîgâs, ko mîlam:))

patiesîbâ mîïâkâs augstu nevrtçjam, jo tad jau tâs kïûtu par sievâm...

tâdi esam..
Es savukârt domâju,ka ðîs "prâtîga vîrieða domas" vajadzçtu iekopçt câlî,tur bûtu ko palasît gan krâptajâm sievâm,gan mîïâkajâm.
Arî mani pçc 12 kopdzîves gadiem,vîrs piekrâpa ar citu.Tas româninð ilga kâdus èetrus mçneðus.Kad tas viss beidzâs atsâkâm atkal itkâ normâlu kopdzîvi,ar prâtu centos viòam piedot uzreiz,ar sirdi piedevu tikai pçc pieciem gadiem.Visas tavas izjûtas man ir ïoti pazîstamas,jo visu jau var ðajâs attiecîbâs atjaunot tik pilnîgu uzticçðanos savam tuvâkajam cilvçkam tu neatjaunosi nekad.Diemþçl uzticîbu var zaudçt tikai vienu reizi.Tev pçc sâpîgâ pâri darîjuma ir pagâjuði tikai divi gadi,ïauj laikam visu nolikt pa vietâm,laiks dziedç visas sâpes,arî tâs skaudrâkâs....
Nu nezinu gan par tam krapshanas shausmam, esmu miljakas statusa divus gadus un ta otra nezin.Bet ka long-term miljaka varu teikt piekraptajam sievam - labas sievas nekrapj un pagale viena nedeg - pirms metat akmeni uz viru un mokat sevi ar to, ka nevarat vinjam krapshanu un neuzticibu piedot, padomajiet, kas bija tas pamata - varbut pashas, kas "viru" aizmirsat, nesamiljojat u tt. Krapshana nav attaisnojama, bet tapat nav attaisnojams, ka sieviete aizmirst par savu viru ka virieti. Starp citu -ilgstosha miljaka nav "ieraudziju, sagribeju, uzkapu, nokapu, aizgaju", bet ir vçrâ òemams blakusapstaklis, ar kuru piekraptajai - apkraptajai sievai ir jarekjinas un japiedoma, kâpçc viòð mani krâpj. Un ja nevar piedot neuzticîbu un pie sevis visu laiku par to faktu funktierç, tad ir jâiet katram uz savu pusi. Jo vîrieðiem neuzticîbas izpratne ir atðíirîga - tur kur sieviete taisa traìçdiju, viòð pat neatceras ar ko un kâ.Un piekrâpa vienreiz, piekrâps arî otroreizi un kad piekrâps otroreiz - tad treðâ jau bûs automâtiski, jo vecim jau zinâms, ka mîloðâ, bet, diemþçl, "stulbâ" sieva "vienmçr piedod" un tâdçï ir laba un mîïa. Nu kâ sunîts, kuram saimnieks iesper ar kâju, aizdzen pagaldç, tad vinjam sametas kauns un rodas þçlums, pçc stundas iedod gardumiòu, suòuks laimîgs un priecîgs, bet riòía dancis ar spçrienu turpinâs pçc kâda laiciòa.Lîdz kamçr sunîts pilnîgi paklausîgs un jau spçrienus uztver kâ normâlu parâdîbu. Tâpat arî ar tâm piekrâptajâm un mûþam piedodoðajâm sievâm.Vai nu mainaties paðas, lai jûs nekrâptu (un izsekojiet savus vîrus, lai savlaicîgi pienjemtu pretkrâpðanas mçrus) vai arî samierinaties ar to faktu, ka tiekat un tiksit krâptas.


Taisniiba tiem, kas saka, ka probleemu vajag pamekleet vispirms sevii, ja reiz taa ir noticis...Jo ja cilveeks cilveekam sniedz visu, un gimenes dziive ir sakaartota, ar visu tai piedienosho, tad kraapasana iespeejama tikai 1.gadiijumaa- nav juutu, nav stipras miilestiibas.

Paareejos gadiijumos, ir jaaskataas..

Bet ir veel arii otra patiesiiba- ja tu esi parneris, kuru kaut kas neapmierina, un taa kaut kaa deelj ir veelme skatiities uz citu pusi, tad pirms to dariit, vajag parunaat ar savu laulaato, un p[ainformeet, kas pa vainu, kas buutu jaapamaina, nevis vienpersoniski norakt jau otru, kaa neizmainaamu, un iet pa kreisi... vajag izrunaat- taa tacu ir attieciibu pamatprasme....
Klera
Re:
02.08.2005 09:25
Loti iienterisçja tas fakc, 10-15 reizes, tas bûtu pat neatkarîgi no laika perioda, kâdâ tas notiek?

Ðitas tâds interesants apgalvojums, tas iz dzîves?
Var protams ilgi par to smieties, un neticçt, bet mans vîrs ir mans vienîgais vîrietis vispâr. Man ðobrîd ir 32 gadi, reâli mçs kopâ 16 gadus. Bija jau tâ, ka kâds vîrietis iepatîkas, bet nu laikam tomçr tas cilvçks kas blakus ir ïoti dârgs!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 18?
Ziņa: