Jâiet pie ginekologa

Aizsāka Ieva_17 

assste
Re: Jâiet pie ginekologa
04.08.2005 23:36
es pati arî bûtu priecîgâka, ja valdîtu uzskats, ka pie ginekologa jâiet reizi, teiksim, gados piecos. Bet redzu es pavisam noteikti ðajâ 2x gadâ apmeklçjumâ loìiku un pamatotîbu:

ja, piemçram, sirds iesâpas, to cilvçks uzreiz jût un parasti aði vien skrien pie ârsta. vai, ja nesâp, bet streiko, tad parasti nogurums un tamlîdzîgi simptomi ir pietiekami izteikti, lai bûtu vçlçðanâs ârstu apmeklçt.

bet ginekoloìiskâs lietas - nu, jâ, sçnîtes, infekcijas, tâs jûtamas (un redzamas). Bet... piemçram vçdera sâpes. Iemesli var bût ïoti daþâdi un it kâ ikdieniðíi ("normâli") - par daudz ieçsts, ne tas ieçsts, PMS u.t.t. Patiesîbâ tas taèu var liecinât arî par problçmâm repruduktîvajâ sistçmâ, bet, ja sâpes nav ïoti izteiktas un regulâras, tad tâs mçdz pieòemt par normu.

nu tâ - man doma skaidra, nezinu, vai to skaidri izklâstîju citiem.

paðai jâsaòemas un jâaiziet pie ginekologa - gan "íeksîða pçc", gan tâdu sûdzîbu dçï, kas tomçr netraucç dzîvot.
Orbita
Re: Jâiet pie ginekologa
05.08.2005 00:09
Ja nekas îpaðs nekaið, tad reizi pa diviem gadiem var aiziet.
lote
Re: Jâiet pie ginekologa
05.08.2005 05:20
es pie ginekologa biju beidzot 9 klasi, kad tas bija obligaati. tagad esmu treshajaa kursaa un kopsh taas reizesn eesmu bijusi. arii neredzu iipashu vajadziibu iet.
bet toreiz taa pirksta baashana bija ljoti nepatiikama. tachu nesaapeeja, tikai nepatiikami

.
Re: Jâiet pie ginekologa
05.08.2005 21:46
Nu 20 gadi jau ir, bet tomçr.

to Hei. Partneru maiòa man nav bijusi, jo kâ jau rakstîju intîmâ dzîve iesâkâs tikai pirms pâris mçneðiem. Kâda tur maiòa. Partneris viens un uzticîgs un ar vesels!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 19?
Ziņa: