AnimalPak

Aizsāka BCAA 

BCAA
AnimalPak
15.08.2005 16:39
Esmu 18.g.v. puisis. Vçlçtos uzzinât vai sekojoðâ sporta uztura bagâtinâtâja lietoðana ikdienâ ir kaitîga vai nav. Esmu jau nedaudz to sâcis lietot, iegâdâjos to jau kâdu laiciòu atpakaï. P.S. esmu augoðs. Gribu saprast, vai ðis produkts veicinâs vai kavçs arî ðo procesu. Tâtad saite > http://www.hypershop.lv/product_info.php?manufacturers_id=94&products_id=4258

Re: AnimalPak
16.08.2005 13:48
Витамин А 6500МЕ
Провитамин А 3400МЕ
Витамин D 680МЕ
Витамин Е 300МЕ
Витамин С 1000мг
Витамин В1 76мг
Витамин В2 76мг
Витамин РР 82мг
Витамин В6 72мг
Витамин В12 6мкг
Витамин В3 76мг
Витамин М 400мкг
Селен 50мкг
Витамин Н 300мкг
Кальций (хелат) 2000мг
Фосфор (хелат) 1000мг
Магний (хелат) 1000мг
Калий (хелат) 200мг
Цинк (хелат) 150мг
Железо (хелат) 2мг
Пиколинат хрома 50мкг
Марганец (хелат) 30мг
Медь (хелат) 6мг
Йод 150мкг
Тренировочные факторы
Протоген А 200мкг
Элеутерокок 2000мг
Инозин 500мг
ПАК 200мг
Пантетеин 20мг
Дибенкозид 10мг
Бетаин 200мг
Женьшень 250мг
Сассапариль 500мг
Холиновый комплекс (холин цитрат) 1200мг
Лецитин 200мг
ПАБК 400мг
Печень серебрянки 10Х60гран
Линоленовая к-та 200мг
Олеиновая к-та 100мг
Мальтодекстрин 1000 мг
Папаин 2Х64мг
Пепсин 3Х64мг
Бычья желчь 120 мг
Панкреатин 2Х700 мг
Mycozyme 64мг
Биофлавоноиды (лимон., апельсин.) 1000 мг
Акулий хрящ 1000мг
Молозиво 25мг
Аминокислоты незаменимые

Лизин 300мг
Метионин 500мг
Лейцин 100мг
Валин 760мг
Треонин 48мг
Аргинин 2000мг
Фенилаланин 560мг
Аминокислоты заменимые
Глутамат 700мг

Re ko vins satur. Es tikai paskatijos C vitamina devu. Diennakti tai jabut ap 100 mg. Tad nu ta deva te ir 10x lielaka. C vit. lielas devas regulari lietojot kitigs nierem. Labak nelietot. Ja lietot ta gribas tad tomer to pacinu saskaldit vairakas devas. Vel, sitas te izgajis kaut kadu sertifikaciju Latvija vai Eiropa? Obligati uzzinet. Ja ne - tad nelietojiet vispar.
BCAA
Re: AnimalPak
16.08.2005 15:18
Paldies! Paintereseesos siikaak. Galvenais mani uztrauc tas, vai tik tur nav ieksaa arii kaada nenoraadiita viela, piem. kaads steroiids.
Re: AnimalPak
16.08.2005 21:35
Nav tur steroiidi.
Ir izgaajis sertifikaaciju, bet kaa paartikas piedeva.

Puisi. Tu esi jauns. Ja lieto tad lieto to tikai treninju dienaas un TIKAI tad, ja Tu treneejies ar taadu atdevi, ka piemeeram peec kaaju dienas Tev nokaapt (lejaa!!!) pa trepeem sagaadaa necieshamas mociibas. Preteejaa gadijumaa sachakareesi sevi. Tas NAV amatieriem domaats produkts, Tas ir PRO liimenis. Pashi razhotaaji to ir iekljaavushi Hardcore training vechu uzturaa, bet ne jau 18 gadiiga aktiivi dziivojosha puisha uzturaa.

Es jamo esmu izdzeeris kopsummaa 200 devas. Bet nu mani treninji nebija no vienkaarshaakajiem...
Re: AnimalPak
16.08.2005 21:42
Dr.asist. Raimonds : taa deva C vitamiinam ir pie 2 lietoshanas reizeem dienaa. Reaali vienaa devaa ir visi tie raadiitaaji pa 50% mazaak. Un es nekad nevienam neesmu ieteicis dzert vairaak kaa vienu pacinju un vismaz vasaraa jau noteikti tikai slodzes dienaas.

Iisteniibaa jau ir ljoti daudz aarsti kas maaksliigos vitamiinus neatziist. Piem mans kardiologs uzskata, ka papildus vit jaauznjem tikai rudenii un pavasarii un tikai ar dabiigiem veidiem kaa bishu maize, propoliss utm
Re: AnimalPak
16.08.2005 22:49
Nu ja tas ir partikas piedeva tad es simpanze. Abi tacu mak uz pakalejam kajam stavet, gan cilveks, gan pertikis.... )))))



Ziòojums rediìçts (16-08-2005 22:49)
Re: AnimalPak
16.08.2005 22:55
Es jau neko nesaku :)
loogjiski, ka taa vairs nav paartikas piedeva, bet kaa jau visaa pasaulee, sho te tirgo sporta bodees. Visi iespeejamie aminoskaabju kompelksi, proteiini utt arii satur vitamiinu devas un ne jau taas mazaakaas :)

Pie kam... ja to laistu caur aptiekaam, tad taa bundzha man maksaatu pie 40Ls :D ja ne daargaak :)
Re: AnimalPak
16.08.2005 23:29
varbut, varbut ...
BCAA
Re: AnimalPak
17.08.2005 12:47
taatad tomeer man nevajadzeetu vinju lietot? kaadas ir negatiivaas sekas? sastaavaa ir arginiins un glutamiins, kas it kaa stimulee augsanas hormona izdaliisanos.. vai tas straadaa arii manaa gadiijumaa?
zinu
Re: AnimalPak
17.08.2005 14:03
need puika, pasarg dievs, tu parklasies ar pumpaam un neviens tevi negribees, kad tu nomirsi tad tavs liíis nesapuus :DDDDDDDDDDDD
Re: AnimalPak
17.08.2005 15:11
Nebuus nekaadu pumpu. Un augshanas hormona izdaliishanos nekas no taa nesekmee. Taa ir laba manta, bet ne prieksh Tevis.

Glutamiins... teorija-atjauno imunitaati, realitaate suuds uz kocinja
Arginiins... ekk... nelasi tik smalki to visu....
Tev to nemaz nevajag

Gribi paaugties biki.... eed kaartiigi ik peec 3-4h, brokastiis iemaacies eest kaartiigu eedienu nevis kelogus un peec treninja iedzer kaadu gaineri (es dzeru GainFast). Neko vairaak Tev nevajag.

Treneejies katru 2.dienu, dabuun LABU programmu, ik peec 2 meeneshu treninja panjem 10dienas pilniigu atpuutu un buus oki

ak jaa... neaizmirsti par kardio
abc
Re: AnimalPak
17.08.2005 15:25
abc
Re: AnimalPak
17.08.2005 15:30
Mateus - tev ir zinaams arii kaads preperaats, kas stimulee augshanas hormona izdaliishanos? tiesaam loti vajag. pie endokrinologa iet netaisos, tas buutu pats peedeejais variants.
Re: AnimalPak
17.08.2005 21:13
Nav taadu preparaatu.
Labaakais veids kaa to dabuut gatavu ir kaartiigi chucheet :) Bet nu reaali taapat neko mega nedabuusi. Un nav Tev tas vajadziigs :) Ir jau variants paaris reizes diena zem aadas pashu somatotropiinu laist+insuliinu (bez insuliina somatotropiins vienkaarshi noaardiisies un nebuus vispaar jeegas). Bet nu ja godiigi... hehe... pashnaavniecisks gaajiens. Es nepaziistu NEVIENU kachoku, speekaviiru, fitnesistu, svarceelaaju, kursh buutu tam piekjeeries. Un neiesaku arii.

Endokrinologs Tev neviens nemaaciis taadu idiotismu. Pie kam ja somatotropiinu ievadiis no aarpuses, augs viss...ne tikai muskulji ;) kas ir interesanti, tad shajaa gadijumaa piem muskulju shuunas nevis hipertrofeejas, bet dalaas ;) un liidziigi notiek ar visu paareejo... nee nu itkaa jau kruta-ieguusi riktiigu zirga gjiimi ar milziigu zhokli, kaulus arii kaa zirgam sataisiisi :D

Beidz... nevajag Tev to... ja gribi VESELIIGU un ar minimaalu kaitiigumu trenin ju programu vari man uzraxtiit mailu, paliidzeeshu, bet reekjinies ar to, ka es nekad neieteikshu nekaadu kjiimiju utm, taa kaa ja veelies to-meklee paliidziibu citur
abc
Re: AnimalPak
17.08.2005 22:50
hmm, bet par tiem zirga kauliem nav peljama doma :)
Re: AnimalPak
18.08.2005 12:36
Tas NAV nekaads joks. Somatotropiins dos visam Tavam organismam "2.jauniibu" un viss saaks attiistiities taalaak. Pashlaik Tev vel pat ir iespeeja radiit disbalansu hipofiizes darbiibaa, ja saaktu kautko taadu dariit.

Lai gan ja godiigi... ja esi debils, tad taads arii paliksi. Vieniigi... hehe... pat ja Tu dabuutu rokaa iistos cilveekus, Tev mamma vai paps nespees iedot tik lielu kabatas naudinju, lai pat pa melnaa tirgus cenaam tu tiktu pie pietiekamas devas Somatotropiina un Insuliina :DDD
abc
Re: AnimalPak
18.08.2005 12:58
nee, ja godiigi, par to lietu es zinu pietiekami daudz nostaastu, pietiekami daudz faktu, lai ekonomisku un sevis cienoshu iemeslu deelj es somatotropiinu iegshaa sev negaaztu. Esmu intereseejies par citiem stimulatoriem, it kaa sakot ka taadi ir [piem. L-Arginiins 1200mg + L-Liziins 1200mg] vienaa peetijumaa esot uzsitis gaisaa liidz pat 750% somatotropiina - dabiigaa celjaa. =) Hipofiize pati par sevi jau ir briinums... :) Pats veel neesmu uz savas aadas meegjinaajis tos stimulatorus, jo baidos par savu veseliibu, taapeec lasu un vaacu info par sito visu.

Kaa radiit disbalansu? Ko tiesi dariit? man iisti nepielec... zinu ir peldeesana un ritenjbrauksana, tie stimuleejot, taa zinaatnieki esot apstiprinaajushi, bet ir par maz pieraadiijumu
Re: AnimalPak
18.08.2005 14:47
arginiins, liziins?? :D
mnjaa Tu tieshaam esi "ljoti izgliitots" shajaa jomaa :D

saderam ka esi kaarteejais kursh tic visam ko lasa internetaa? :D:D:D es Tev vareetu TAADUS briinum raxtus paraadiit :D

stimulatori bljin... taas ir aminoskaabes :) somatotropiins jau ir hormons...nosaciiti arii aminoskaabes :D tikai savirkneetas iipashaa kjeedee ;)
abc
Re: AnimalPak
18.08.2005 14:54
aha, tas hormons kaa nekaa no 192 aminoskaabeem sastaav. pastaati labaak par to dabiigo iespeeju stimuleet hipofiizi.
Re: AnimalPak
18.08.2005 17:49
Priekshkam to stimuleet? Tes ar taasekreeciju kaadi trauceejumi?

u vienkaarshi ik pa briidim nocheko kas ir ka un te postee itka visu zinaatu. Atziishos, ka es to nezinaaju par to skaitu :D
abc
Re: AnimalPak
18.08.2005 17:53
nee, es nav nekaads bullshita dzineejs, pasarg dies' Mateus :P man tieshaam sii lieta ir ljoti ieintereseejusi.. padomaa logiski, kam man pa tukso seit kko posteet :)
Re: AnimalPak
18.08.2005 22:01
Ne jau par to :)
es vairaak par to " tas hormons kaa nekaa no 192 aminoskaabeem sastaav " :) Lai gan man pasham liekas ka nemaz no tik daudzaam jams nesastaav, bet taa... nezinu iisteniiba :)
abc
Re: AnimalPak
18.08.2005 22:16
fakts paliek fakts. taapeec jau vinju nevar savaadaak, kaa tikai asiniis laist, jo tas ir paaraak sarezgiits elements. kungjii sabruuk, sadalaas parastaas kjeezhu aminoskaabees.
Re: AnimalPak
18.08.2005 22:45
asiniis laist??? Tu ko moshka esi iedomaajies ka jamo veenaa laizh? :D
nu davai vecais uz priekshu. Vel Sustanonu veenaa ielaid :D
Re: AnimalPak
18.08.2005 22:46
Un vispaar...kapeec Tev domas velk uz taadiem suudiem???

Esmu izmeegjinaajis to visu (iznjemot somatotropiinu). Nu nav tas nekas labs.
abc
Re: AnimalPak
18.08.2005 22:49
Ja buutu izmeegjinaajis somatotr., domaaju nenozeelotu. protams tas ir saaliiti, pinkjeriigi un nedriikst aizrauties (liidziigi kaa ar androgeenajiem prohormoniem). manaa vecumaa taadus lietot nevar, taapeec mekleeju alternatiivu. toch, juutu ka vajag tieshi to...
abc
Re: AnimalPak
18.08.2005 22:51
ja kas, vinju arii laizh asiniis ;) netici, nav mans aicinaajums tevi paarliecinaat, kaa nekaa esi pietiekami pieredzeejis.
Re: AnimalPak
18.08.2005 22:53
ar ko ko??? Ka luudzu ir androgeenie prohormoni??? androstenodiolu domaa? :D:D:D moins vecais! Tev nav ne mazaakaas sajeegas ko Tu gvelz >:/ somatotropiins ir DAUDZ biistamaaks par androgeenu grupas preparaatiem, jo viss Tavs organisms (laikam iznjemot galvaskausu) saak augt... no androgeeniem taa nenotiek. Bet tur cita fishka (tas gan neattiecas uz suuda prohormoniem, kuru farmaceetiskaa efektivitaate taa arii nav pieraadiita).

Aizmirsti visu ko Tu zini, jo Tu to zini NEPAREIZI.

Es Tevi vareetu iepaziistinaat ar lielaakajiem LV atleetiem un tad Tu vareetu no pashiem lielaakajiem dzirdeet, kaadeelj vinji nekad nav lietojushi augshanas hormonu. Tie kas to lieto ir uz pasaules estraades, bet iesaku paveerot cik gadu vecumaa videeji mirst pasaules lielaakie kachoki un no kaa... 50-60gadi un visi vai nu no audzeejiem vai ar sirdleekmeem...

Par Mjunceru vispaar nerunaasim... vinjsh mira briesmiigaa un mokoshaa naavee...
Re: AnimalPak
18.08.2005 22:54
Puisiit... uzmini kaadeelj somatotropiina injekcijas kombinee ar insuliina injekcijaam un kaadeelj tad ir liidzi jaaneesaa cukurs...
Re: AnimalPak
18.08.2005 22:55
Starp citu naave shaadas terapijas laikaa (ja gadaas) ir ljoti nepatiikama... bet taa... pakratiisies krampiishos, mosh atsleegsies utm
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 7?
Ziņa: