panikas leekme:/

Aizsāka beediigaa 

beediigaa
panikas leekme:/
18.08.2005 20:49
es ar te ar taam mociijos...

sen nebija nekas bijis. visaadi ir gadiijies pa sho laiku, bet nekas nav bijis un te peekshnji..
shodien man bija jaataisa elektroencefalogramma... un uznaaca panikas leekme, visu no galvas noraavu nost, likaas - tuuliit pagjiibsu.. :/ es jau biju briidinaajusi maasinju un dakteri, ka man ar to probleemas, ka man ir taas panikas leekmes, ka es baidos, lai arii saapiigi tas nav. un viss taa labi un jauki bija, beigaas mani bezmaz trieca no kabineta aaraa, kad man slikti palika..:( kaut kaads aarpraats vispaar. ko man dariit, man taa paarbaude ir jaauztaisa. bet tagad veel vairaak ir bailes:(
pilniigi kaut kaads staavoklis taads afekta gandriiz vai bija. nevareeju nekaadi nomierinaaties, tik teicu - njemiet man visu nost, kameer pati noraavu. riktiigi izraudaajos peec tam:( nu zinu, liels cilveeks, bet aarpraats...
skara
Re: panikas leekme:/
18.08.2005 20:56
Ja lçkme sâkas, tad to vairs neapturçsi. Vai Tev Xanax tablete nepalîdzçtu, ja pirms tam iedzertu? Nekreòíçjies, gan jau uztaisîsi to grammu, nesaspringsti tik ïoti un mçìini iepriekðçjo lçkmi nesaistît konkrçti ar ðo procedûru.
beediigaa
Re: panikas leekme:/
18.08.2005 21:00
es nezinu, nekad xanax neesmu lietojusi un vispaar savas panikas leekmes aarsteeju pamaz un veelaak vispaar uz homeopaatiju paargaaju. bet shitaa man nebija bijis sen. un arii, kad bija agraak taas panikas, tad ne tik traki:(
bet trakaakais jau bija tie dakteresuzbrukumi. es saprotu, ka izteereeju vinjas un maasinjas laiku, bet vai taapeec vajadzeeja breekt uz mani? tu tachu esi aarsts, ja cilveekam slikti, vajadzeeja paliidzeet, nevis mest laukaa no kabineta, kaa taadu peedeejo meeslu. es tachu galu galaa ne mazu naudu maksaaju par to paarbaudi:/ ai, labi jau, ka naudu dabuuju atpakalj... uzbreeca man, lai ejot anuleet cheku...
ridaika
Re: panikas leekme:/
18.08.2005 21:17
stulba situaacija. nakamreiz kad ej, ta paistam izrunajies ar dakteri, lai iespricee kadu anksiolitiki - piemeram diazepamu.
vispar jau ljoti neetiska riciba no arsta un masas puses.
beediigaa
Re: panikas leekme:/
18.08.2005 21:39
un kaa ir, ja es tagad pirms paarbaudes iedzershu kaadas nomierinoshas zaales, vai tas neietekmees paarbaudes rezultaatus? man ir vienas zaales, kuras dakteris izrakstiija, ja eju poteeties, jo no poteem arii ir bijis, ka vienkaarshi nogjiibstu. tad es pirms tam iedzeru taas zaales. bet taas ir vispaar diezgan stipras un viss taa kaa vienalga paliek bez maz. smiekli par visu naak:)

besii, ka es tik vaarga:/

heh, jaa, daktere visu laiku laipna un jauka, maasinja taapat, kaa man saaka naakt virsuu, taa kljuva kaa fuurijas. draugs bija liidzi un arii noshokeejaas par vinju iztureeshanos. teica, ka lai tur vairs neeju...
LA
Re: panikas leekme:/
19.08.2005 14:21
Jaa,tev vajadziigs pirms tam xanax!!!
...
Re: panikas leekme:/
19.08.2005 14:26
Tik jaauzjautaa aarstam, vai trankvilizatori (xanax) neietekmees izmekleejuma rezultaatus.
beediigaa
Re: panikas leekme:/
19.08.2005 14:49
par to jau es arii domaaju, ka tas vareetu ietekmeet rezultaatus...
Re: panikas leekme:/
20.08.2005 00:52
Es panikas leekmes aarsteeju panikotaajam kaartiigi sasitot seju. Leeti un efektiivi.
skara
Re: panikas leekme:/
20.08.2005 08:57
Varu iedomâties nabaga pacientiòus... :-(((. Arî bçrni staigâ pçc tam dîvainâ izskatâ. Tas ir ïoti humâni...un galvenais noòem stresu sitçjam.
...
Re: panikas leekme:/
20.08.2005 16:17
ku! nav aarsts, sekojoshi vinjam nav pacientinju ;-)
lila
Re: panikas leekme:/
20.08.2005 17:23
Varbût ku! ir kaktu dakteris!
beediigaa
Re: panikas leekme:/
20.08.2005 20:25
nu tas nebija smiekliigi..
skara
Re: panikas leekme:/
20.08.2005 21:56
Tas tieðâm nav smieklîgi. Turies! Kâ jau jebkurâ forumâ vari atrast uzmundrinoðus padomus, bet reizçm padomi ir noþçlojami.
beediigaa
Re: panikas leekme:/
20.08.2005 23:22
skara
nu tie, kas nav ar to saskaarushies vai pashi izjututshi uz savas aadas, tie jau nesaprot..
mya
Re: panikas leekme:/
21.08.2005 01:04
lai nu ko, bet ku! teicienus njemt veeraa ;DD.. teikt, ka paprasts, nozheelojams viirelis- to vinjhs noteikti jau buus dzirdeejis daudzreiz ;DD necils cilveecinjsh, kuram jaapliecinaas te, nu vismaz par kakinjaam parunaat ;DDD wiihaa ;))
Re: panikas leekme:/
21.08.2005 01:46
Sakiet ko gribat bet ar sitienu sejaa var paartraukt panikas leekmi. To zin katrs padomju laika medikjis.
Dusma no cita pc
Re: panikas leekme:/
21.08.2005 10:22
Taisnîba! Vienu emociju "izsit" ar otru - stiprâku!
Piemçram - ja niez, cilvçks kasâs - pats sev nodara vieglas sâpes, kas ir stiprâka sajûta (pa virsu niezçðanai) un vâjâkâ sajûta apklust - vairs neniez.
Varbût kâds ârsts var labâk paskaidrot!?
seerga
Re: panikas leekme:/
21.08.2005 11:48
kaa nu nenies:)) niez veel trakaak!! :))
nemieriigaa
Re: panikas leekme:/
21.08.2005 11:55
Beediigaa! Es pilniibaa tevi saprotu, jo diemzheel man arii taa gadiijaas. Bija jaaiet uz vienu proceduuru, kur ar kaut kaadu aparaatu paarbauda galvu. Un man protams saakaas panikas leekme. Es arii uzleecu kaajaas, un izgaaju no kabineta. Peec tam uz mani pamatiigi kliedza gan aarsts, gan maasinja. Protams, ka man arii vajadzeeja tos rezultaatus. Bet es tur neparko neieshu un viss. Gjimenes aarste prasiija kaapeec man nav atbildes, tad naacaas pateikt ka es neieshu tur. Neatzinos, kas bija noticis. Mana gjimenes aarste uzskata, ka man pashai ar to visu jaatiek galaa un zaales nav veelams lietot.
beediigaa
Re: panikas leekme:/
21.08.2005 13:51
nemieriigaa
nu tad es ne viena taada psihaa:DDD bet vispaar, gan jau risinaajums tam ir. es domaaju iet un pakonsulteeties pie speciaalista, ko man shaadaa situaacijaa dariit, jo man tieshaam taa paarbaude ir ljooooti svariiga. un to taa nevar atstaat. jaatiek vien buus galaa ar sevi. un es ljoti tici un ceru, ka man tas izdosies. :)
...
Re: panikas leekme:/
21.08.2005 21:13
Ar sishanu paartrauc histeerijas leekmi. Tas nav viens un tas pats.
rrrrru
Re: panikas leekme:/
21.08.2005 23:12
pirm tam ierauj sotaku ;)
hei
Re: panikas leekme:/
23.08.2005 17:45
arii ir bijis liidziigi. To proceduuru taa arii neuztaisiiju. Bet aarsteejos pien psihoterapeita. Gjimenes centraa. Iesaku.

par aarstu vispaar nav , ko teikt,.

Un tas KU! vispaabaa- peedeejais idiots:), lai vinjam kâjas siltas:)))))
Re: panikas leekme:/
23.08.2005 18:09
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 25?
Ziņa: