bikini epilâcija

Aizsāka mm 

mm
bikini epilâcija
21.08.2005 20:37
Bija ienâkusi prâtâ stulba doma veikt bikini zonas epilâciju ar parastu, barbarisku epilatoru. Kopð tâ laika matiòi ïoti ieaug, sastruto un uzmetas pumpas.
Kâ to novçrst?
Re: bikini epilâcija
22.08.2005 08:13
Uiii...tas ir varen saapiigi:((( Vieniigais vari njemt un nodezinficeet aadinju - vari lietot pret matinju ieaugshanu keratoliitisku liidzekli 2% salicilskaabes spirta skjiiduminju - nopeerkams aptiekaas bez recepteem....nav daargs:)
Ja shaada veida proceduura vajadziiga, ieteiktu to labaak veikt profesionaalim...
Lai Tev veicas:)
khmkhm
Re: bikini epilâcija
22.08.2005 10:59
Dazjas staasta, ka ar ikdienas kjermenja skrubi var iztikt... Nekas neieaugot un neiekaistot, jaalieto katru dienu, bet nu....
Re: bikini epilâcija
22.08.2005 11:30
Tas pavisam noteikti nebuutu piemeerots juutiigai aadai...sakairinaatu veel vairaak, bet ne tik jutigas aadas iipashnieces to var lietot pavisam droshi:)
mm
Re: bikini epilâcija
22.08.2005 11:42
ievuciic
Re: bikini epilâcija
22.08.2005 12:20
Es ar te vienreiz tieði par ðo problçmu jautâju un man ieteica - pirms epilaèijas nomazgâties ar "Safgegard" vai citâm antibakteriâlâm ziepçm un pçc epilâcijas nodezinficçt âdu (es izmantoju kliòìerîðu tinktûru) un tieðâm palîdz :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 18?
Ziņa: