vçla grûtniecîba

Aizsāka saule 

saule
vçla grûtniecîba
22.08.2005 00:35
Man ir sekojoða problçma: par grûtniecîbas iestâðanos... lieta tâda, ka man ir 28gadi, bet puisim tikai 22. Man ir jâsâk domât par iespçjamo grûtniecîbu (kas man bûs pirmâ). Kad bûtu pçdçjais vecums, kad man par to bûtu jâsâk domât? Proti, ja es plânotu bçrniòu vçlâk, vai tas radîtu problçmas? Teiksim, ap 33-35 gadiem...
Re: vçla grûtniecîba
22.08.2005 02:28
Peedeejais vecums buus tad kad buus peedeejaa ovulaacija bet nafigs vajag gaidiit peedeejo vecumu. Varbuut labaak orienteeties peec labaakaa vecuma kursh ir 24...25 gadi. Protams ka peec shii vecuma probleemas pieaug.
Tuuliit saaks oponeet veelaas gruutnieciibas fani bet es esmu dabisku kaartiibu piekriteejs un man nav skaidrs kaapeec jaagaida 35 gadi ja sieviete augliiga kljuust ap 13...14. Visi tachu saprot ka cilveeks arvien tikai noveco.
zâlîte
Re: vçla grûtniecîba
22.08.2005 06:56
Kâ viòa var orientçties uz 24 - 25 gadiem, ja ir jau 28 gadus veca?
Re: vçla grûtniecîba
22.08.2005 08:42
Nju principaa statistiski probleemas saak fikseet no 30 gadu vecuma - pieaug risks Dauna sindromam u.t.t. Katrs gadijuma protams ir individuaals, katram beerninjsh ir gaidiits savaa vecumaa...Kaa Dievinsjh buus leemis, taa buus:) Jauki, ka plaanojat....:) Laimiigi:)
Re: vçla grûtniecîba
22.08.2005 10:31
Mana oma dzemdçja pirmoreiz 40 gadu vecumâ un 2 x 43 gadu vecumâ. Abi bçrni ir beiguði universitâti, pie tam mammas brâlis ir fizikas doktors. Tâ kâ es uzskatu, ka man viss vçl priekðâ un arî domâju, ka ar dzemdîbâm nesteigðos. Jâuztraucas tiem , kas sâk pîpçt un dzert no padsmitgadu vecuma. Bçrnam jâbût mîlestîbâ dzimuðam.



madara
Re: vçla grûtniecîba
22.08.2005 11:32
Mani maaminja dzemdeeja, kad vinjai bija 40 ... saka, ka meiteens esot sanacis taa neko:)
Re: vçla grûtniecîba
22.08.2005 11:54
Dzemdçju 21 gadus jauna, sanâca tâ neko.
25, sk augstâk.
27, sk. augstâk.
36, sk. augstâk.
Visi veseli, laimîgi, gudri. Ptu, ptu, ptu.
lauma
Re: vçla grûtniecîba
22.08.2005 16:13
Manuprât, otro un treðo bçrnu var kaut vai 40 gados, ja veselîba ir daudzmaz ok, bet pirmo gan vajadzçtu lîdz 30. Bet tâs ir tikai manas domas :)
Re: vçla grûtniecîba
22.08.2005 16:16
Es vçl padomâju , mamma saka, ka otreiz gan vispirms izbaudîtu dzîvi un tad tikai bçrnus. Es viòai piedzimu 22 gados. Un laikam tomçr mana omîte bijusi gudrâka par mammu.



madara
Mika
Re: vçla grûtniecîba
22.08.2005 16:36
Man ir ïoti lîdzîga situâcija.
Man 32 gadi. Un ap 30 es biju izdomâjusi, ka laikam jau dieviòð nav lçmis ìimeni t.i. nevis bija problçmas ar bçrna ieòemðanu, bet nebija îstâs otrâs pusîtes.
Tagad ir otra pusîte, bet ir samulsums par bçrnu...
Mans jautâjums vai ar izmeklçðanâm var konstatçt novirzes no normas nu kaut vai to paðu pieminçto Dauna sindromu vai tomçr ir liela iepçja, ka tikai bçrniòam piedzimstot konstatç slimîbu.....
zuze
Re: vçla grûtniecîba
22.08.2005 16:43
saule, man akurât bija tava situâcija pirms 5 gadiem, bet puisis vçl nebij bçbim gatavs, kad saprata, ka ir, konstatçjâm, ka ir problçmas... tagad nu jau bûs 8 mçneði, kâ piedomâjam par bçbi, bet èiks vie sanâk, gan jau bûs, bet ne tik âtri tas notiek kâ gribçtos....aprunâjies ar savu mîïumu tâ maigi, jo gadi tomçr tikðí uz priekðu, labâk plâno tagad..... runâju no pieredzes (mums ar 6 gadu strapîba)
Es(a)
Re: vçla grûtniecîba
22.08.2005 20:51
ne vienmeer, kad veeleesies tanii vecumaa beernu tas izdosies tik viegli un laimiigi kaa tas vareetu buut ap 28 - 30.....ir jau labi visu izplaanot, tikai taa plaanoshana muusu vietaa jau ir izdariita un mums tiekdota iluuzija par to visu.................
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 1?
Ziņa: