HELP -saap katru dienu!!!!

Aizsāka bitîte 

bitîte
HELP -saap katru dienu!!!!
22.08.2005 14:24
Treðo gadu mokos ar sâpçm vçderâ,vairâk kreisaa,tagad arî labajâ sânâ.Esmu izgaajusi gandriis visas iespeejamaas paarbaudes,analiizes,bet viss esot normas robeþâs.Vispaar vairs nesaprotu,pie kaa griezties.Vai ar to magnçtisko rezonansi nevar pârbaudît iekðas?Varbût man jâiet pie kâdas tantiòas,kas varçtu man noteikt diagnozi?!Varbût kâds var ieteikt kâdu,kas ir spçjîga palîdzçt!!!
...
Re: HELP -saap katru dienu!!!!
22.08.2005 14:35
Ja nav organiskas vainas, jaameklee psihes speciaalistu paliidziiba.
èakra
Re: HELP -saap katru dienu!!!!
22.08.2005 21:00
jâ, es arî piekrîti ..., ka vaina var bût galvâ... vai esi kautko lasîjusi par èakrâm? Noteikti zinu, ka bloíçta èakra rada veselîbas problçmas
Re: HELP -saap katru dienu!!!!
22.08.2005 21:12
Vienmeer, kad runa ir par saapeem veedera kreisajaa pusee, paintereseejos kaa ir ar kakaashanu. Lai vai cik tas nebuutu banaali bet shis jautaajums nereti izsliid no speciaalistu redzes loka. Vismaz man dziivee vairaakas reizes to gadijies fikseet.
Atceros vienu draudzeni jauniibaa kas cieta no regulaaraam stipraam veedera saapeem. Daktrus apstaigaaja. Ginekologu un kjirurgu protams. Un nekaa. Kad pavaicaaju cik tad biezhi kakaa izraadijaas ka reizi 5 dienaas. Dienu vai divas pirms tam saap, kad izkakaajas paliek vieglaak. Staasts no dziives.
bitîte
Re: HELP -saap katru dienu!!!!
23.08.2005 20:18
Vispaar ar galvu man viss tâkâ OK.Esmu ari bijusi uz konsultâciju pie neiropatologa-rakstnieku pol-kâ,it kâ labas dakteres Rozenb.....
Arî ar vçdera izeju viss ok.Ir izskançjusi versija vçl,ka ðîs sâpes varçtu bût no muguras.Tieðâmesaprotu.Gastroenterologs izrakstîja zâles pret kaut kâdu zarnas sindromu,bet tâs nepalîdzçja.
...
Re: HELP -saap katru dienu!!!!
23.08.2005 20:28
Neviens jau neteica, ka ar galvu kas nebuutu OK.
Man druzhkai 10 gadu sveeders sapeeja. Neticeeja, kad teicu, ka no nerviem (traka vinja nav, nervoza ar ne). Bet, kaa paarvaacas atsevishkji dziivot, taa saapes kaa ar roku nonjeema.
bitîte
Re: HELP -saap katru dienu!!!!
23.08.2005 20:43
A kâ lai to zina,vai tas ir uz nervu pamata?Mums visiem shodien ir visaadas probleemas un arî kreòíi.Vai dzert nervus nomierinoðas drapes?
...
Re: HELP -saap katru dienu!!!!
23.08.2005 21:28
Ja nav somatiskas (organiskas) kaites, tad jaadoma,a kas ir tas, kas savaa dziivee neapmierina.
bitîte
Re: HELP -saap katru dienu!!!!
23.08.2005 22:04
Vispaar ir jau brîþi,kad tieðâm nesâp!kâ to izskaidrot?Visbieþâk sâp naktîs,kad,liekas,esi pavisam mieriigs,guli,bet,-pamosties no saapeem.tad nezinu ko iedzert,lai varçtu atkal aizmigt.
...
Re: HELP -saap katru dienu!!!!
23.08.2005 22:08
Nevaru dot konkreetu padomu neredzot/nedzirdot/neaptaustot/neizjautajot.
Bet paseko pati un centies atrast likumsakariibas shiim saapeem- kad saap/kaa saap/peec kaa saap.


Nekas launs nenotiks kauz nakti padzersi Lexotanilu 1.5mg(trankvilizators).
Visticamaak ,ka saapes paaries.Izklausaas kaa uz nervu pamata.Bet ilgstoshi nenodarbojies ar pashaarsteeshanos -apmeklee gimenes aarstu.
...
Re: HELP -saap katru dienu!!!!
23.08.2005 22:10
Cilveeks tak saka, ka izmekleejies visaadi
bitîte
Re: HELP -saap katru dienu!!!!
23.08.2005 22:27
tieðâm esmu visaadi jau izmekleejusi sevi.Liekas,ka paðâ sâkumâ arî tika dzerti kaut kâdi antidepresanti,laikam CIPROLEX,ja nemaldos.Bet pie ìimenes ârsta nav jçegas iet.Viòa pati nezin,kur mani vçl nosûtît.Paldies,ka "UZKLAUSAT" manu problçmu
Re: HELP -saap katru dienu!!!!
24.08.2005 02:00
Pameeghini palietot No-spa pa paaris tableteem dienaa un paveero kas notiek. Veel var kaadu pacinju Magvit B6 apeest. Njem veeraa ka No-spa iedarbojas aatri bet Magvit B6 jaalieto ilgi lai buutu efekts. Bet vispaar peec koliita izskataas.
lila
Re: HELP -saap katru dienu!!!!
24.08.2005 23:09
Nesaprotu, ku! Man râda plkst. 23.05, bet Tev jau 02.00. Kur esi!
anu
Re: HELP -saap katru dienu!!!!
25.08.2005 09:02
Man ari vienmer sap veders, bet lejasdala. Ta labais sans, ta kreisais. Sap ta , ka paiet nevar. Nu gaju pie arstiem, izradas tas ir ovulacijas....
bitîte
Re: HELP -saap katru dienu!!!!
25.08.2005 09:41
Man tâ sâpçðana pâriet arî uz muguras pusi.Pçdçjâ laikâ pilnîgi tâdas þòaudzoðas sâpes kuòìa apvidû zem ribâm.vakar iedzçru divas no-ðpas,-vismaz normâlâk izgulçjos,nemodos no sâpçm.Varbût tâ ir sirds?To gan neesmu pârbaudijuse.
Kikene
Re: HELP -saap katru dienu!!!!
29.08.2005 20:45
PAti 2000.gadâ pçkðòi virtuvç nokritu no drausmîgâm, drausmîgâm sâpçm vçderâ. Tâ mocîjos ilgi. Analîzes, visâdi ârsti, USG u.tml. - "beztolks". Tad noveicâs un nokïuvu uz kompjûteru. Atklâja, ka vçderâ ir liels strutu bumbulis:( Un tâ, man veica pirmo operâciju.Pagâja gads un atkal manâ vçderâ bumbulis parâdîjâs. Atkal, analîzes norma, bet sâpes lîdz besim. 1,5 gadus nomocîjos:( 2004.gada janvârî man bija operâcija, nu tur atklâjâs visâdi brînumi - sapuvusi aklâ zarna, iekð tâs ieaugusi olnîca, cista un strutu bumbulis olas lielumâ...... Nu, jauki, vai ne? Tâ kâ vçdersâpes tagad îpaði pârdzîvoju. Visa ðî te rezultâtâ - esmu sabeigusi aknu un aizíuòìi:(( Tagad cînos atkal:)
bitîte
Re: HELP -saap katru dienu!!!!
30.08.2005 11:03
Klau,kikeniit,varbût arî man mçìinât uz to kompi?Kur un kâ pie tâ var pietikt?Vai vajadzîgs ìim.ârsta norîkojums?
ak
Re: HELP -saap katru dienu!!!!
30.08.2005 14:09
Kikene
Es tikai briinos, kaa tu neko nemaniiji aatraak? Kaa tas vispaar ir iespeejams, izklausaas neticami. Vai tad nebuutu jaabuut asinssaindeeshanai, kaa var buut kaut kas taads???
kameer mugura nav kaartibaa, pie aarsta nav jeegas iet.paarbaudi muguru no galvas liidz astei,jo teisaam visas slimiibas saakas no nerviem,t.i. visi nervi iziet no muguras smadzeneem uz katru tavu kermenja dalju.liidzko ir kaada nobiide, tavs kermenis attieciigi nevar veikt savas funkcijas kvalitatiivi.muguru vari paarbaudiit pie manuaalaa terapeita vai fizioterapeita.veelu veiksmi!
bitîte
Re: HELP -saap katru dienu!!!!
31.08.2005 13:36
Paldies ,Dace par ieteikumu,bet pie manuâlâ Dr. arî esmu bijusi - Rakstnieku pol-kâ,VIÒA TIEÐÂM MAN SAKA,KA TÂ ESOT TIKAI MUGURAS SAIÐU VAINA.Drusku paspaidija man vçderu un uz laiku it kâ palika labâk.Vajagot vingrot - un viss.
Bet Kikenei gan neticams variants.Man jau ar visas analîzes normâ!!Pilniigi jâsâk domât.....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 2?
Ziņa: