olnîcas cistas operâcija

Aizsāka Meisija 

Lûdzu pastâstiet kaut ko par ðo operâciju - cik ilgi jâpaliek slimnîcâ utt. Kad noteikti jâoperç un kad vçl var gaidît. Esmu apaïîga, bûðot tas Rîgâ jâdara. Kur labâk un kurð skaitâs labs speciâlists, cik tas maksâs?
paldies.

Ieva36
Re: olnîcas cistas operâcija
22.08.2005 16:08
Ja to dara ar lapraskopiju tad itkâ nav tik traki, ceturtajâ dienâ jau raksta laukâ. Var to darît Linezerâ, var ar Gaiïezerâ. Man bija Gaiïezerâ pie dakteres Katlapas - naudu neòçma. Linezerâ krutâki apstâïi - ja nauda ir, tad var tur.
lauma
Re: olnîcas cistas operâcija
22.08.2005 16:10
Vislabâk Linezerâ gin.nodaïâ pie Dr.Vîtola vai Dr.Gasiòa.
Cistu izloba laparaskopijas operâcijâ - 3 caurumi vçderâ :). Parasti jau otrâ, treðâ dienâ pçc operâcijas var iet mâjâs.
Cik maksâ, nezinu, bet ja nav polises (kaut vai Zaïâs slimokases), tad bûs padârgi, domâjams, ka pâri 100 Ls.
Kad vajadzîga operâcija un kad nç noteiks tikai ârsts, tâ kâ iesaku aizbraukt uz Linezeru, turpat ârsta apskatîsies USG un tad arî izlems.
Linezerâ ir vislabâkie ginekologi, lai veicas!
Nç, man laporoskopiski nevarot, vçderiòð par resnu. Tad droði vien ilgâk slimnîcâ.

Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 25?
Ziņa: