Jautâjums ginekologiem

Aizsāka Esta 

Esta
Jautâjums ginekologiem
23.08.2005 10:08
Ko tas îsti var nozîmçt? Ðodien ir 16.cikla diena, cikls parasti 28-30 dienas. 12.cikla dienâ biju uz USG, nekas man tur nenobriestot, neviens folikuls neesot dominçjoðais, tâ ka ovulâcija nenotikðot ðajâ ciklâ. Savukârt 11.cikla dienâ taisîju olvadu caurlaidîbas pârbaudi, viss o.k., pat nekâdas sâpes nejutu, tikvien bij kâ izbîlis - kas nu bûs? Doks teica, ka tas labi, znaèit, neesot nekâdu saaugumu, tâpçc arî nesâp. Ovulâcijas testi 13., 14., 15.cikla dienâ - negatîvi! Bïâviens, tad no kurienes ðitâs sâpes kreisajâ olnîcâ..... Agrâk domâju - re, tâ laikam ovulâcija, jo biju lasîjusi, ka tâ ir ovulâcijas pazîme, tâpat kâ rakturîgie izdalîjumi. Tagad izrâdâs - nekâ, nekâda man tur ovulâcija nenotiek. ...Un tas viss bez kâdâm stimulçðanâm, bez nekâdas med.iejaukðanâs. Bail padomât, kâdas bûs organisma reakijas pçc Clostelbegyt lietoðanas, ko man nâkamajâ ciklâ ârsts izrakstîja. Jâ, es viòam teicu par ðîm sâpçm starp citu, viòð tikai paraustîja plecus var teikt...:(
Re: Jautâjums ginekologiem
23.08.2005 10:35
Pieljauju ka USG rezultaats nav preciizs + ovulaacija var buut veelaak.
lilllll
Re: Jautâjums ginekologiem
23.08.2005 13:12
Pamegini pamerit bazalo temperaturu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 24?
Ziņa: