MR katru mçnesi?...... kâdçï?....

Aizsāka Resssa 

Hormoni man ir OK
Man sâp tikai pirmâs divas dienas un galvenokârt muguras lejasdaïâ vai arî asas, pçkðnas sâpes olnîcu rajonâ. Ja gadâs ðíaudît, tad arî ieduras olnîcu apvidû. Pâris dienas pirms mocos ar sâpoðu galvu, bet kad sâkas, ïoti gribas mîlçties. Visu laiku esmu raudulîga. Man ir 5 dienas + 2 smçrçjas. Gribçtu tikt vaïâ. Man ir 23 un bçrnus es negribu. Esmu kopâ ar cilvçku, kas mani mîl un saka, ka viss normâli.. viòam nav iebildumu mîlçties, kamçr man ir mx. Viss esot dabîgi. BET MAN RIEBJAS MX. Kâ lai tiek vaïâ? Esmu mçìinâjusi badoties. Ðobrîd esmu nokritusies lîdz 58kg, esmu 174cm gara.
ameba, palasies un padomaa, ka liidz ar badoshanos vari gan pazaudeet mr, bet iedziivoties daudzaas citaas nepatikshanas!

http://web4health.info/en/answers/ed-other-slim-menstruation.htm


bet taa ir katras pashas izveele, ko dara ar savu dziivi.
http://web4health.info/en/answers/ed-other-slim-menstruation.htm

Question(s):

Will my menstruation come back when I recover from my eating disorder? What are the causes of missed periods?

Answer:
Anorexia and starvation can cause menstruation to stop (amenorrhoea). In order for menstruation to function normally about 22 per cent of a woman's body should consist of fat. If menstruation does not return after anorexia has been cured, the problem may be lack of iron. If menstruation does not return despite normal weight and normal iron values, a gynaecologist should be consulted.

Menstrual cycle interruption (amenorrhoea) can have many causes; in the case of anorexia it is due to the reduction of the normal production of female sex hormone precursors by the hypothalamus (the part of the brain that controls glandular secretions), causing a reduction of sex hormone levels in the blood.

This reduction is caused by weight loss and food restriction. Menstruations usually return to normal a few months after weight recovery.
The principal effects of these reductions are the perturbation of all physiological activities controlled by sex hormones.

The body stops the menstrual cycle in order to protect blood and protein reserves.

Amenorrhoea is combined with reduced sexual desire (in men it is linked with sexual impotence). This is also due to the reduction of hormone levels in the blood. This phenomenon is called sexual anorexia.

A progressive reduction of secondary sexual traits (fat and muscular mass distribution and voice timbre distribution) may also occur as a result of reduced secretion of sex hormones.

The drop in hormone levels, linked to malnutrition, causes bone and teeth demineralisation (teeth are often attacked by the acids that are present in vomit) and can result in osteoporosis (loss of bone mass).

Since the changes described are caused by malnutrition it is useless, if not detrimental, to try to resolve them by giving female hormones (the "pill", to be precise). Hormone therapy would only encourage new monthly losses that the body can not recover and, in the long-term, will only worsen the situation.


Written by: Fabio Piccini, doctor and Jungian psychotherapist, in charge of the "Centre for Eating Disorders Therapy" at "Malatesta Novello" nursing home in Cesena. Works privately in Rimini and Chiavari. E-mail: piccini@anoressia-bulimia.it and Gunborg Palme, certified psychologist and certified psychotherapist, teacher and tutor in psychotherapy.
First version: 28 Oct 2003. Latest revision: 13 Jul 2005.


vel info:
http://web4health.info/eu/faq
ieskatos garâmejot
Re: MR katru mçnesi?...... kâdçï?....
26.08.2005 13:16
ameba, sameklç labu ginekologu!
pârçjâm - tâpat. nav jâcieð sâoes un jâpanes ilgstoða asiòoðana, bet jâmeklç iemesls un jâatrod piemçrotas zâles. izvçle ir, kaut vai Mirena
Lai man bûtu anoreksija vairs nav tâlu.:))
Re: MR katru mçnesi?...... kâdçï?....
26.08.2005 19:01
ameba, iesaku pamçìinât pret sâpçm tempalgînu - man palîdz
Vislabaak paliidz nevis aiziet pie viena, otra, tresaa aarsta un tad atmest ar roku: "gribu, lai man vispaar nav meeneshreizes", vai "tik un taa tie aarsti neko nesaprot, man neviens nespeej paliidzeet", bet mekleet tikmeer, kameer atrod sakariigu aarstu un izaarsteejas.
Ir izmeginati visadi arsti (citi iesaka dzemdet)
>Driizaak
Tu minçji, ka Tev ir trîs dienu MR, bet, droði vien, zini, ka vairumam sievieðu tomçr tâs ir vairâk nekâ tikai trîs dienas. Tas ir pavisam normâli un neprasa ârstçðanu. Bet traucç gan tas pamatîgi, seviðíi vasarâ. Tâpçc nedod padomus par to, ko pati neesi pieredzçjusi.
Labs ârsts noteikti zinâs - pat bukletos par kontracepciju ne reizi vien tika pieminçta injekciju aukðdelmâ (jau sen lietoja psrs sportistçm) - mr nav 1/2 gadu + droða dzimumdzîve....
Alstere_m
Re: MR katru mçnesi?...... kâdçï?....
27.08.2005 20:19
to mmm
Bija kaadreiz psrs laikos taada pasaules klaes vieglatleete Renaate Laace (blakus treneejaamies). Luuk vinjai veica taadas injekcijas. Nomira pavisam jauna (23 gadi?) ar olniicu veezi.
peedeejais visu izsaka.dabaa viss ir iekaartots taa kaa tam jaabuut.aptureet muusdienaas var dabiigus procesus, piemeeram meeneshreizes utt., bet pie kaa tas noved?
turklaat man meeneshreizes ir ljoti, ljoti reti un beernu man nebuus, taapeec sievietes vaimanas par to, ka vinjai ir paveicies buut augliigai (ir jau 2 beerni) ir vienkaarshi stulbas un bveernishkjiigas.galu galaa kas dziivee ir svariigaaks-aktiivs dziivesveids vai beerni?taa kaa vinja pie saviem jau ir tikusi, tad no savaam m-reizeem meegjina tikt valjaa.briizhos kad cilveeki ar hormonaalaam probleemaam priecaajas dienaas, kad taas ir! jo taa ir vieniigaa paziime, ka varbuut reiz arii vinjiembuus mazulis.......
Re: MR katru mçnesi?...... kâdçï?....
29.08.2005 10:18
Manâ jaunîbâ un vidçjos gados nebija OK. Iztikâm ar prezervatîviem un droðajâm dienâm.
Es domâju, ka OK tomçr reproduktîvo veselîbu saèakarç pamatîgi. Man visu mûþu lîdz pat menopauzei MR bija kâ pulkstenis (tâpçc arî varçja droði droðâs dienas izrçíinât), MR netraucçja dzîvot (ja nu vienîgi tamponu un "ar spârniòiem" nebija), visi 4 bçrni tika ieòemti mçneða laikâ, nav (ptu, ptu, ptu) ginekoloìisku problçmu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 18?
Ziņa: