Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??

Aizsāka tepatvien 

Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
23.09.2006 15:38
...nja...arî kustonis var iemâcîties rakstît...mâjas???..nu ja, puspiemîztâs pïûtençs, no rîta nesaíemmçtiem matiem, pirþot un atraugâjoties, izèakarçjot vakarçjâs sûdu bumbiòas no dirsas, zeíes izdauza ap durvju stenderi - lai vismaz lokâs...daudzi tâ arî nav sapratuði, ka viss sâkas ar mâjâm...lopi..
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
23.09.2006 17:14
Ai, cik ðausmîgi...:(...tâdi arî ir?
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
23.09.2006 19:00
Nezinu barbara, kâ ar tâdâm lietâm var sadzîvot. Bet nu katram savas pieïaujamâs robeþas.
Autorei
Ir tâds labs teiciens - ko Jânîtim neiemâcîja, to Jânim vairs neiemâcît.
Nezinu kâ Tu, bet es nekad nedzîvotu kopâ ar ðâdu cilvçku.
plants
var sadzîvot, jo vîrs labi pelna, nedzer, nepîpç, meitâs neiet, sab-bâ cienîts, labâ amatâ, mîl bçrnus. Vai pirdiena dçï pametîsi??
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
24.09.2006 00:12
Droshi vien, ka nepametisi. Jautajums ka gadijas, ka sagajies. Bet nu ta nav mana darishana. Katram sava dzive
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
24.09.2006 00:24
...loìisks secinâjums - Reiòa un Jûles sindroms sen izslimots, pieradums, par naudu un çrtu dzîvi var arî dvçseli un miesu pârdot :))
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
24.09.2006 00:31
Patiesîbâ jau varbût izslimots nav nekas, bet noraktas ir ilûzijas...
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
24.09.2006 00:53
"Ir tâdçï dots mums pieradums,
Lai aizvietotu laimi mums.."
Par naudu un çrtu dzîvi sev un saviem bçrniem nudien daudz ko var pieciest. Kur nu vçl tâdus sîkumus! Ja runa ietu par dzerðanu vai piekauðanu, tad bûtu cita runa..
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
24.09.2006 01:11
Tas nav sîkums. Tas liecina par ïoti daudzâm lietâm.
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
24.09.2006 11:59
...nu re...un nonâkam pie secinâjuma - daudzâm problçmas ar paðcieòu...jeb nav kâ vienîbas...jaunaudzei arî tiek klaji demonstrçts, ka ðî îpaðîba kâ tâda, ir nevajadzîga...ka vîrietis var bût lops pçc definîcijas...utt...utt...un galu galâ - paðas atïauj bût lopam....da ko tur...
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
24.09.2006 12:00
Da ko tur, madcynics, dzîve nav roþu lauks...
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
24.09.2006 12:11
...ir gan...un kâdas rozes tur ziedçs, ir mana izvçle...un mçrítiecîga darbîba...
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
24.09.2006 12:13
Tu esi malacis, madcynics, es arî teorçtiski to visu zinu...
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
24.09.2006 12:15
...bet es to pielietoju...zini, sanâk :))
...labi, man te striptîzu râda...nav laika :)
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
24.09.2006 12:16
Labi, ka man nerâda:-)))
soreiz nu gan nav taa, ka naudas, bagatibu un ertibu deel es gatavotos visu to pieciest.. bet par to pieradumu gan varbut zinama taisniba ir .. sakumaa viss likaa super forshi, tagad jau iestaajies ieradums/pieradums... un vispaar jau liekas, ka manaa vecumaa neko labaaku diez vai var gaidiit .. par pashapzinu jau ari laikam pilniga taisniba - laikam jau ir taads kartiġs iztrukums ielikts jau supulii... bet nab taa, ka es neredzeetu, kas ir labs un kas slikts .. varbut vien naiva ceriba, ka kaut ko tomeer savaa starpaa var izrunaat un vienoties ... bet varbut ari tam par to Jaaniiti un jani bija taisniba un ko es te mulkigas ceribas loloju .. hehehe, laikam jau kaa vecaakaas manas pazinas saaku domaat - labaak ar "kaut ko" nekaa pavisam vienai ... kaut gan ja nu buutu tad labais darbs un labaa alga tepat vien, iespejams vareetu arii viena ..

laikam jau atkal izklausijaas taa baigi pesimistiski .. patiesibaa jau es vinu miilu, jo ir jau ipasibas, kas mani loti saista pie vina... bet vai varetu apgalvot, ka taa ir taa istaa muusha milestiba - nez vai
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
24.09.2006 18:31
...svarîgâkais ðajâ lietâ ir tas, ja mîl TEVI...Tu vari mîlçt zaïa palikdama...:))...vai tas ko mainîs???
Ak,dieniòâs,tad nu gan nelaime!Varu pastâstît kâ man èomaks dara-viòð pa ielu ejot izpûð degunu tâ ka zaïais aizlido pâris metru sânis,nopirsties veikalâ un pçc tam laisties prom,atstâjot mani vienu(tjipa es vainîga),tâ viòam nav problçma,atraugâties...mâjâs savas lielâs un mazâs darîðanas viòð var kârtot arî ar vaïçjâm durvîm,un pçc tam vçl nobïauties,ka kâdu stundu tur nevarçs iet iekðâ!Plikam skriet pa mâju man nopakaï,uzlekt virsû un grûsties pret manu kâju kâ mazam sunîtim,nav problçmu.Es nezinu neko ko viòð manâ klâtbûtnç nevarçtu izdarît,varbût uzèurât,nezinu,bet..es to visu uztveru ar humoru,ar veselîgu humoru,varbût íerta esmu?Esmu pie tâ pieradusi,pat kopâ ierçcam,un,ja kâdreiz man viòa klâtbûtnç pasprûk gâze,es par to vismaz nejûtos neçrti....
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
24.09.2006 19:39
...nja...
nu labi, var jau pasprukt gaaze un tad par to pasmieties pataisot par joku vai ari vienkartsi atvainoties kaut paklusaam... bet nu taa, ka iet un ar skaliem purkskiem laist laukaa visu kas nu tur vederaa sakraajies (t.i.gaazes) un ne varda nebilst par atvainoshanos ??? man tas neliekas ok ..

piemeram, ja man sagriezies veders no gaazeem taa, ka nu tieshaam vairs nevar iztureet, tad vismaz paeju iesaanis un palaizhu pa veejam un vismaz meginu bez tiem lielajiem troksniem ..

man jau liekas, ka tas taa nelieklajiigi ta skali un bezkaunigi laist gaazes
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
24.09.2006 20:20
.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.06.2007 14:52 by mellene.
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
24.09.2006 20:27
...òirdzu...
madcynics - bet par ko isti tu njirdz?? tad laikam jasaprot, ka tavaa klat°butnee ir pieklaajiigi i pirst, i dirst i td ???? vvospar nekadu pieklajibas robezu nav?
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
24.09.2006 21:01
...nea, navâ...uzjautrina virskanalizâcijas temats :))
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
24.09.2006 21:34
.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.06.2007 14:52 by mellene.
nu bet kapeec cilveks nevar aiziet uz toaleti piemeram savas gaazes izlaist?? vai mirkliiti paciesties un kaadaa nomalaakaa vietaa taas palaist ??? to paaris minushu laikaa tak nekas nenotiks..
Jâ,bet kâpçc mçs visi nevarçtu bût vienâdi un visu darît korîtî,nevis katrs tâ kâ grib?Labs jautâjums...
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
25.09.2006 16:41
http://www.sap.lv/index.php?t=9465
Palasies ðeit, pie reizes pasmiesies!
Re: Tragiski ieradumi - kaa runaat, lai neaizvainotu ??
27.09.2006 22:57
Nu,jârunâ atklâti ar to cilvçku..... Jârunâ,nedrîkst uzkrât naidu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 8?
Ziņa: