Nevis mâte, bet mâtîte

Aizsāka cilvis 

cilvis
Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 09:07
Izlasîju, noskurinâjos, iekopçju

Lieta sekojoða- jau labu laiciòu,apm1g, satiekos ar vîrieti,kuru vçlçtos arî turpmâk redzçt un sajust blakus... problçma ðajâ visâ ir mana bçrna (3gadiòi) attiecîbas ar ðo vîrieti....viss it kâ ir labi,abi kopâ rotaïâjas,savanda mâju kâjâm gaisâ labi saprotas...tomçr mans bçrns laiku pa laikam izspçlç gâjienus,kas man paðai liek aizdomâties,kurð gan vîrietis vçlçsies ar mani saistîties,ja mans bçrns ðitâ darîsies-piemçrs-vakar vakarâ atbraucam mâjâs,kâpjam ârâ no maðînas,es tur kautko rokos pa maðînu un skatos kas jâòem,tikmçr mans draugs un sîcis òemâs savâ starpâ-sîcis kâ jau parasti nostâda savas prasîbas kâ kam jâbût,draugs piedâvâ jaunkundzei palîdzçt izkâpt no maðînas tâ un ðitâ diskutç,ka viòa pati kâpðot(ieòem galvâ savu domu un neatkâpsies),bet izkâpt ir pagrûti vçl rokas pilnas viòai ar savâm lellçm un maisiòiem,karoè ja kâps pati tad bûs uz deguna,kamçr mans vîrietis tomçr vçlas viòai palîdzçt..tâ un ðitâ un ðî òem un iesit pïauku ðim,varçja redzçt ka drauga pacietîbas mçrs bij pilns un viòð arî viòai iesita pa dibenu...nu manas izjûtas bij dalîtas-no vienas puses gribçjâs samîïot/paþçlot mazo, bet no otras puses saprotu arî vîrieti,viòð mums ir liels atbalsts un protams arî man tuvs cilvçks,bet ðie mana bçrna izgâjieni.....!..nezinu vai tâ ir tâ sauktâ 3gadnieka bçrna krîze vai kâ savâdâk...it kâ jau ðogad b/d grupiòâ ar palicis savâdâks-bçrni grupiòâ viens otru sit,sakoþ...Protams pçc ðî gadîjuma pats vîrietis jutâs neçrti,lûdza man piedoðanu,redzçju,ka noþçloja izdarîto.Ko es?-Es teicu,ka viòa un mana bçrna attiecîbas ir arî viòa darîðana,ja kautkas ðitâds notiek tad paðam jâiet un jâizrunâjas ar bçrnu,kapçc tâ darîjis un kas kâ...
Vçlçjos pajautât kâ veidojas jûsu bçrna attiecîbas ar jûsu vîrieti(ne bçrna tçvu),vai arî vîrieðiem,kâ labâk no manas puses nogludinât ðîs saspringtâs situâcijas?
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 10:49
"3gadnieka bçrna krîze " :DD
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 10:51
...normâla mâte...normâls bçrns...neredzu,par ko saspringt..
cilvis
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 10:54
Sîkais kaprizçjot iesit pa seju mâtes draugam, bet mâte nevis aprâj sîci, bet metas to aizstâvçt.
nu jau nu gan
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 11:04
Kur ta tu to izlasîji, vai tev ir vçl viens nepublicçtais sçjums?
Man jau nu arî liekas absolûti normâla un racionâla attieksme.
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 11:06
pilnîgi piekrîtu trîsgadniecei- uzbâzîgiem tçviòiem tik pa mûli!! :)
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 11:22
Ja nopietni, es nepârdzîvotu, ja kâds vîrietis (kaut arî draugs) sistu manam bçrnam pa dibenu. Dziïâkâ bûtîbâ viòð tavu bçrnu necieð. Kas bûs vçlâk?
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 11:24
pilnîgi piekrîtu trîsgadniecei- uzbâzîgiem tçviòiem tik pa mûli!! :)
==============

taa ruudiijaas teerauds... es atvainojos... taa veidojaas sievietes...
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 11:50
Paðlaik sâkas ûdensvîra laikmets, kas ir sievietes çras sâkums...varbût sievietçm vairs nebûs jâdomâ, ka jâpaliek kopâ ar vîrieti, jo, lûk, viòð tomçr ir atbalsts utt.
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 11:52
labâk amazone, nekâ sûkâtâja
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 12:25
Oga, labi rûkts:-)))
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 12:54
oga, tev gadiijumaa nav pastiprinaats sejas apmatojums ?
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 12:56
Domaaju ka iejaukties shajaa lietaa ar aizraadijumiem viirietim noteikti nevajag (ja protams tu gribi sho viirieti) bet siikais ir izspeeleejis bezkauniigu triku un vinjam ir jaaieraada kas galu galaa ir noteiceejs. Siicis vai pieaudzis cilvis. Ja siicis guus atbalstu shajaa lietaa tad peec briizha jums abiem uzkaaps uz galvas.
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 13:06
gh
bet Tev apmatojums jau ir attîstîjies?
man ir puiðeïi un kad viòi bija mazâki, es îpaði piekodinâju izvairîties no laipniem onkoïiem

ku
varbût ðis mazais incidents ir tikai aisberga redzamâ daïa
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 13:19
Ku! Bçrns arî ir personîba un ir jârespektç viòa jûtas. Ja viòa iepliíçja ðo vîrieti, tad, iespçjams, viòai ir kâda nepatika pret viòu, galu galâ tas taèu nav viòas tçtis. To vajag izrunât un nevis sist pa dibenu.
ego
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 13:25
Tava siikaa izlaidene bija pelniijusi riktiigu peerienu....es laikam liidziigaa situaacijaa vinjai mauktu tâ,ka ðî atcereetos uzreiz labas uzvediibas manieres...taa jau pienaaks diena,kad vinja tev arii iedos bietee pa riktiigo,jo liksies,ka taa ir normaali.Koroch - ja Tu neaudzini savu siiko izlaideni,tad priecaajies,ka vismaz vecis to dara!
P.S.
Derdzas taadi siikie,kam taada visatljautiiba liekas normaala...padomaajiet,kas no taadiem var izaugt?Kakjus spaardiis un acis durs aaraa utt utt
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 13:26
oga, man tik taadas puukas veel..


bet attieciibaa uz tevi, palasot dazhus komentus, tieshaam skhjiet, ka tev vareetu buut paarsvaraa v.dzimuma raksturiigaas sekundaaraas dzimumpaziimes, t.sk., manis jau ieprieksh piemineetais sejas apmatojums...

p.s. aa un veel... ceru tu saviem deeliem piekodinaaji nebuut suukaataajiem :D
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 13:32
gh
savukârt Tu vari bût gan riebîgs, gan forðs(kâ pats teici)
Kâpçc Tu pçdçjâ laikâ esi g.k. riebîgs?
Ar meitençm neveicâs vai darbâ?
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 13:34
Siiko protams jaarespektee bet arii siikajam ir jaarespektee vecaaki taa kaa atraushanaas pa dirsu shajaa gadijumaa ir normaala un likumsakariiga. Un protams ka es buutu darijis to pashu un atbalstiitu jebkuru citu kas shaadaa gadijumaa to ir darijis. Tas vienkaarshi ir normaali.
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 13:37
oga,

ar meiteneem darbaa :DD

bet patiesiibaa... kameer veel centraalaa apkure nav piesleegta, kauchkaa tachu vajag sasildiities :D
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 13:39
gh, aukstums veicina apmatojuma augðanu, pacieties...:-)))
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 13:40
Bargi ku!Un tas nav normâli.
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 13:41
gh
nu tad sasildies! bûsi laipnâks
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 13:42
oga, bet tad viòam nebûs vîrieða cienîga apmatojuma un viòam neveiksies ar meitençm.
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 13:43
strawberry,

aukstums neveicina firziera apmekleeshanu... taa tas bija jaasaprot ja ;))


bet pa teemu - ja beernu nesodiis, naakamreiz chalis sejaa sanjems jogurtu vai sulas glaazi... beerns tachu provocee, testee.. un secinaajumus izdara aatri.
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 13:48
Bet, ja bçrns vienmçr dabûs pa dibenu, viòa ðo vîrieti ienîdîs. Vienîgais ceïð- izrunât visu, kas kuram uz sirds.
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 13:58
izrunaat... ar 3 gadiigu beernu ?! :))

ja mazais shunelis teu paraadiis zobinjus un tu shamam savukaart neparaadiisi, kursh ir saimnieks, kaads sushkjis tavupraat izaugs m ?
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 14:01
acîmredzot gh ir bijuðas darîðanas pârsvarâ ar kucçniem ne bçrniem...
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 14:06
tu redzi atshkjiriibas ? :))
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 14:07
beerns nav lieta. ar 3-gadiigu var izrunaat. Un -- es zinu maaciitaaju, kas nelaulaa paari, kur vienai vai abaam puseem ir beerni no ieprieksheejaam attieciibaam, pirms nav ar beerniem izrunaajies. Cilveeki ir pateiciigi par to, jo ir lietas, kas vnk neienaak praataa. Beerns, lai arii dauzaas ar sho viirieti, varbuut patiesiibaa ljoti baidaas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 14?
Ziņa: