Nevis mâte, bet mâtîte

Aizsāka cilvis 

Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 22:31
,,,vai tad meitenei kotletes jâcep?:-)))
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 22:36
Nezinu. taapeec jautaaju.
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 22:41
Jaunîbas mulsumâ es laikam gan cepu...nu jau gan vairs nç...:-)))Tagad tikai, ja pati gribu çst:) Bet pa purnu man neviens nedod:-)))
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 22:42
Znach neljubii ;-(
P
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 22:44
nç, nu lai jau cep tâs kotletes, bet kas jâizdara, lai izpelnîtos fiziskas iepaidosanas proceduru, ka te viens teica, "profilaksei un iespeejams veertiibu sisteemas / uzvediibas paarveerteeshanai, personiibas izaugsmei un paarieshanai jaunaa kvalitaatee".
tas no zçrijas: biji kaðíîga, nepakïâvies vîrieða viedokli/vçlmçm, nu tas tev "...jâpâriet jaunâ kvalitâtç"...tâ, ðtoïi?;)
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 23:00
A kto jevo znaet?
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
13.10.2006 10:01
iesaistiðos saruna par sievetes tikumiem. nesen lasiju viena vîrieðu þurnâlâ, ka, ja vîrietis no sievietes kaut ko pieprasa, tad sievietei ir pienâkums to sniegt! (to teica viena melnâdaina zvaigzne, un, atzîðos, ka diezgan brîvi interpretçju viòas tekstu). i kotleti uzcept, i minetu uztaisît.
a ja ne, tad pa aci?
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
13.10.2006 10:29
nee, no saakuma pa pochkaam ;)

a ja nenopietni, biezhi vien tas ir vieniigais veids kaa likt sievietei apklust. tu nesaproti, ka pie noteiktas uzbudinaatiibas pakaapes viirietis apjuuk un vairs nav nav speejiigs apstraadaat tik milziigu info apjomu, kaads birst no sievietes paarpilniibas raga?! un shaadaa apjukuma (afekta) staavoklii tad arii tiek piemeeroti ieprieksh mineetie speeka (atbildes) panjeemieni... neba jau aukstasiniigi kaads kaadu fiziski ietekmee (iznjemot patologjiskus gadiijumus).
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
13.10.2006 10:47
nç, nç, nekad nesapratîðu siðanu. tas nozîmç, ka tu neesi pietiekami gudrs, lai atrisinâtu problçmas bez spçka paòçmiena. protams - sastapðanâs ar urlâm - aba dzimuma, tâ ir cita lieta, bet normâlâ situâcijâ - ne ne. kaut pagriezies un ej prom. ja iet nopakaï klabinâdama - netusç ar tâdu. jo zini, kur sâkas joki, klabinoðai mâtei tu nesitîsi, ja vien neesi deìenerçts tips, pratîsi savaldîties. tâtad- tas nav neiespçjami.
vienîgi - ir eksemplâri, kurâm vajag dûri, paðas sit, un sagaida pretî to paðu. tad jau gan - kâ priekðspçli to var izmantot :)
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
13.10.2006 10:48
gh
Tavas draudzenes laikam pârsvarâ ar humanitâru izglîtîbu, ja tik daiïrunîgas :)
P
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
13.10.2006 11:15
tâtad vîrieðiem jâuzmanâs no tarkðíoðâm sievietçm, jo vîrieða nervi var neizturçt,kâ rezultâtâ viòs var apstulbt un no ðî dîvainâ dvçseles stâvokïa iedot sievietei bietç...

k-kâ tâ, ja?
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
13.10.2006 11:16
double,

pasliideet var jebkursh, ar urlaam tam nav nekaada sakara. un tici man, ja homo sapiens maatiites buutu izmeeru zinjaa lielaakas par teevinjiem, vechi tik ar nozilinaatiem feisiem vien staigaatu.

oga,
izraadaas sievietes tendence uz logoreju ir atkariiga no ieguutaas izgliitiibas ? :))
a ka ar tevi pashu? peec darbadienas sterilaa un klusaa videe, neparauj kaa no sluuzhaam m ? :)
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
13.10.2006 11:27
es neatbalstu kauðanos kâ tâdu. zinu, ka savaldîties var, galvenais gribçt. ja tu nevari izturçt dauzrunâjoðu cilvçku - netusç ar viòu. vai arî tev gribas izlâdçties uz kâdu, kurð nevar sevis aizstâvçt? kaut gan, ja òem vçrâ Tavus fiziskos dotumus, tâdu nav mazums, ja? es daudz runâju, draugs maz, ja vinam apnîk - viòs man nesit! gh, kas tev tas par barbarismu. acîmredzot tu esi bijis ar sievietçm, kurâm ir pieòemama siðana.
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
13.10.2006 11:29
vispâr jau 1 palîdzîba histçrijas gadîjumâ ir pïauka - neatkarîgi no dzimuma.
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
13.10.2006 11:31
histçrija - ir ârkârtas gadîjums, bet - pïâpîgums ir konstants ieradums. un, ja pïauku, tad ne tâ, ka þoklis lauzts.
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
13.10.2006 11:34
Nu, lûk,- kad 2metrîgajam 100kgramîgajam gh uznâk histçrija- maigâ bûtne ar humanitâto izglîtîbu ieðíiebj pïauku un ðis ðai pa poèkâm...
Super!
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
13.10.2006 11:34
nç, histçrija ir kas cits kas prosta klaigâðana.
P
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
13.10.2006 11:41
man ir viena paziòa, kas ïoti daudz runâ. pçc gh klasifikâcijas, varçru bût no tâdâm "tarkðíoðâm" sievietçm. cilvçks ir ïoti extraverts, runîgs, vienmçr grib bût uzmanîbas centrâ, un jâsaka, tâ arî ir...ilustrçjoði,apmçram tâ: ja neviens cits nerunâ, kaut vai daþas sekundes, klusuma pauzes arî nebûs, jo viòa runâs...da par jebko. ...bet nevaru iedomâties, ka viòai kâds varçtu iekrâmçt par ilgu vârîðanos....
nu cilvçks vienkârði tâds ir. kâdam nepatîk, nu tad nav ko draudzçties. un tomçr TAS nav iemesls fiziskai iespaidoðanai.
madcynics uzjautrinoties
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
13.10.2006 11:44
...sist vajag...vçlams maz, bet stipri...un abpusçji...ðî ar avîzîti ðim - BââC...ðis ar lauznîti ðai - èiks...abi laimîgi...:))
...kas par tematiòu...
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
13.10.2006 11:47
kamoon oga :(( es pat kakjiitim acis nevareetu izdurt, kur nu veel sievietei iesist...

bet double, neba par vienkaarshu runaashanu / tarkhsjeeshanu...

konflikta gadiijumaa, pie noteiktiem apstaakljiem, abu uzbudinaatiibas pakaapes, kas kaa liikne gjeometriskaa progresijaa or katlinjsh uz pliits saak burbuljot arvien vairaak, pienaak briidis, kad sieviete viirieti var novest liidz taadaam staavoklim, taadaam dusmaam, ka tu duures sazhnjaudzis esi gatavs no visa speeka bliezt pa wc durviim... or da jebko kas pagadaas pa rokaam...

taapat piem esmu absoluuti mieriigi (kaa Tu savaa 10:47 komentaa rakstiiji) staaveejis histeeriskas, breecoshas, nazi vicinoshas sievietes priekshaa... shag vpravo, shag vljevo i...
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
13.10.2006 11:57
gh
ja Tu sevi ðâdi pasniedz, tas ievçrojami uzlabo Tavu tçlu meiteòu acîs :)
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
13.10.2006 12:07
par kaíîti labs :)
nu, jâ - iesist gribas, bet tas nav jâdara. es nezinu vai gribçtu kauties ar savu draugu - òemot talkâ avîzîti un lauznîti...
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
13.10.2006 12:10
mde oga... izstaas ka peec shiis diskusijas man vaicees taisiit rebrendingu :D


bet ja taa globaali padomaa, ko shii diskusija pieraada ? to, ko es jums censhos apskaidrot (© Ainârs Ðlesers)... sieviete 5 minuutes ir speejiiga mieramiku trenuuzenees un miikstaas chiibaas paarveerst par teoristu un sievieshu siteeju (tb uzdodt veelamo / iedomaato par esosho).

palasi sievieshu komentaarus, kaa kautriigu un romantisku dziivnieku aizsardziibas biedriibas valdes locekli 20 minuutees pataisiija par barbaru un sievieshu siteeju :(
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
13.10.2006 12:21
gh
un manam tçlam Tu piekâri bezmaz pautus, un tâ bârda jau esot pats par sevi...:(
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
13.10.2006 12:55
tas bija sen un taa vairs nav taisniiba ;)
madcynics uzjautrinoties
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
13.10.2006 12:56
...gh 200% taisnîba...
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
13.10.2006 14:31
200% taisnîbas nemçdz bût...pie tam es navaru saprast, par ko viòð tur vispâr vâvuïo...
P
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
13.10.2006 16:13
Haa-haa!

gh- kautrîgais, romantiskais dzîvnieku aizardzîbas biedrîbas aktîvists....;DDD

uíi kuíi, mazais mîïumiòð...ka tik ne tâ. Bet mute ta' kâ laidara vârti!
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
13.10.2006 16:49
...tas ir tik burvîgs brîdis, kad plçsoòa ievelk nadziòus un sâk murrât....
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
13.10.2006 17:07
kurð ir plçsoòa? gh?
:DD
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 16?
Ziņa: