Nevis mâte, bet mâtîte

Aizsāka cilvis 

Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 14:08
gh, ar bçrnu ir jârunâ tikko viòð piedzimst...patiesîbâ var arî âtrâk.
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 14:09
Joo, runaashana ar 3 gadiigajiem ir riktiigi produktiiva lieta. Un tad mees briinamies kaapeec tie dalbajobi tagad taadaa daudzumaa savairojushies.
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 14:10
Arii ar 3 gadiigu var sarunaat, ja RUNAA
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 14:24
Man gan ir cita versija par to dalbajobismu. Vismaz manaa apkaartnee uz skolu neejoshie un klainjojoshie dalbajobi ir taadi (divi braalji, par kuriem konkreeti zinu), kuri beerniibaa tika kaartiigi sisti par visiem greekiem. Tagad sit citus dalbajobus, a peecaak droshi vien sitiis nost vecaas tantes. Taa jau ir pasaulee sen zinaama sheema.
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 14:30
Runcene

Vot nevajag jau arii paar meeru.
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 14:33
Ku! kâ var sajust mçru? Kas sit, tas sit. Bjot, kto ljubit...
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 14:42
vçl domâju par to vîrieti- cik gan stiprs var bût 3gadîga bçrna rociòas sitiens.
un kâda reakcija no vîrieða -sveða!
Manuprât tas vîrietis nav labs.
Ja sievietei kâdreiz nervi neizturçs un viòa atïausies kâdu izlçcienu, acîmredzot dabûs to paðu...
Man tâdi nepatîk.
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 14:46
oga,

tevi viirietis ir sitis ?
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 14:51
Nekad! bet viòam gan es gan lûpu pârsitu, gan pirkstu pârkodu
par to viòð atïâvâs pateikt- mazais muïíîtis!
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 14:57
zheel... man shkjiet, ka 1reiz katrai der... taa teikt profilaksei un iespeejams veertiibu sisteemas / uzvediibas paarveerteeshanai, personiibas izaugsmei un paarieshanai jaunaa kvalitaatee.
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 14:59
gh-Tu esi iesitis meitenei?
plants no cita PC
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 15:03
Ar mazu bçrnu var daudz ko sarunât. Ir teiciens, ka lîdz 3 gadiem mçs audzinam bçrnus, pçc trim gadiem bçrni audzina mûs.
Ðajâ konkrçtajâ situâcijâ, pçc manâm domâ, vîrietis rîkojâs nepareizi, jo ar sitienu atbildçja. Tâds attiecîbu uzturçðanas modelis. Nâkoðreiz, kad viòð izdomâs bçrnu iedunkât par kâdu pârkâpumu, bçrns arî sitîs pretî. Un ieskaidrojiet, ka viòð to nedrîkst darît. Nesaku, ka esmu pret bçrnu pçrðanu. Daþs labs stipri cieð no þagaru trûkuma. Vispâr ïoti grûti audzinât nesavus bçrnus.
Bçrna, kâ personîbas, pârvçrtçðana nevienmçr dod vçlamo rezultâtu. Aizejiet brîvdienâs piemçram uz SKY veikalu. Tur apgrozâs mâmiòas ar advancçti audzinâtâm atvasçm. Aiz katra stenda pa histçrijai. Reklâmu nedzird, bçrnu kliegðana, sarkstoðâs mâmiòas un tçtuki ar sakostiem zobiem. Domâjat, ka mazajiem kâ trûkst, nekâ. Vienam neïauj no ratiem izkâpt, otram pârkrâmçt plauktus, treðam neliek mutç, kas sakârojies.
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 15:03
nemeloshu...
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 15:16
nu vienkârði nevaru noturçties nepalielijusies ar saviem puikâm.Es tieðâm ar viòiem daudz biju kopâ- bija periods "mâjas sieviete" un neticami- 4 gados jau lasîja, uz skolu ejot uzdâvinâju "Bçrnu enciklopçdiju"
Un lasîja nevis tâpçc, ka tâds bija mçríis, bet tâpçc, ka mums bija interesanti.
To es stâstu tâpçc, ka zinu- bçrni daudz ko saprot un ar viòiem ir jârunâ.



Edited 2 time(s). Last edit at 12.10.2006 16:47 by oga.
strawberry.
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 18:41
Plant, bçrni necieð no þagaru trûkuma, bet no mîlestîbas trûkuma. Un mîlestîba izpauþas ieinteresçtîbâ, bçrnu domu uzklausîðanâ un vçl daudzâs citâs lietâs. Tie, kas veikalos brçc, tiem arî mîlestîbas ir par maz. Un viòi vçlas kompensçt to ar kaut ko citu. Nu, tieði tâpat kâ vecâki.
#1 no FF
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 18:49
Varbût ne tik daudz no mîlestîbas, kâ no uzmanîbas un pacietîbas trûkuma.

Atrâk taèu ir sîcim nopirkt kâdu naðíi vai krâmu, lai liek mierâ, vai iegâzt, ja ar pirkumiem nepietiek. Nesavam bçrnam retais bûs gatavs veltît savu laiku. Daudzi pat savam nç.
Ir taèu jâstrâdâ, jâpelna, kaut kur jâskrien, lai skaitîtos kustîbâ, citâdi, ja apstâsies, nâksies pamanît kâda putra jau ievârîta, t.i. anyway slikti...

Nu ir sîcis íçpîga un laikietilpîga padarîðana, maybe, pirms radîðanas derçja padomât?
evva
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 19:00
Nuuuu... Un vai agrâk bçrnus vienkârði neatstâja lauka malâ, kamçr vecâki strâdâja? Un pavisam maziòus ganos dzina. Tâpat nevinam nebija laika nekâdu diþo mîlestîbu izrâdît. Un lielais vairums kara/ pçckara paaudzes ir ne reizi vien tâ pa dibenu dabûjuði, ka vçl tagad ar aizgrâbtîbu mazbçrniem stâsta. Mûsdienâs ir moderni runât par mîlestîbas trûkumu - viss rodas no mîlestîbas trûkuma. Bet mîlestîba vai nu ir vai nav, nezin, vai tik viegli viòu nesajust, lai cik liela aizòemtîba. Man jau nu ticamâk liekas, ka tas vienkârði ir mûsdienu stress, kas arî bçrnus jau pavisam maziòus rauj gabalos. Mûsdienâs viens otru ar savu mîlestîbu moka nost. Tâ mîlestîba tâda drusku psihopâtiska un sarasutîta kïuvusi. To, ka katram otrajam psiholoìiskas problçmas jau mçs te varam labi palasîties, un tâs viss aiziet pa íçdîti.
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 19:05
PIEKRÎTU OGAI!!
Ar bçrniem ir jârunâ!
Ar vîrieti arî.
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 19:06
Par to pçrðanu , iespçjams, stâsta, lai attaisnotu paði savu kauðanos. Es domâju, ka pasaule tomçr nestâv uz vietas, viss mainâs, cilvçku vairs nevar iebâzt aplokâ, bet ko darît ar brîvîbu, retam kam ir skaidrs. Gribas ar vecâm metodçm, bet tâs diez ko vairs neder...
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 19:43
Str., visu cienju, man tikai jaaparaxtaas apakshaa, izraadaas, ka esi ljoti praatiiga meitene.
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 19:47
Runcene, man tava atzinîba jâieraksta skurstenî:-)))
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 19:51
Runcene, tas varbût ir no tava lauciòa (psihes), man reizçm ðíiet, ka tos gudros vârdus nerakstu es pati, bet tie nâk no kaut kurienes, uzrakstu , izlasu un domâju, cik interesanta doma:-)))
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 19:59
Es nealxtu tagad to zinaatniski formuleet... man tas driizaak no savas dziives veerojumiem, gan jau Tev taapat :)
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 20:01
Man arî no citâm matçrijâm:-)))



Edited 1 time(s). Last edit at 12.10.2006 20:01 by strawberry.
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 20:04
Nus, taas vienalga kljuust par dalju no Tavas dziives pieredzes... Tur ne vienmeer var smalki sadaliit. Vnk juuti, ka taas lietas laikam ir taa, un viss. Vai tie ir citi cilveeki, citas mateerijas, graamata, filma pat varbuut, a beigaas jau ir apvienojies vienaa.
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 20:05
Str, atziniibas ir daudz biezhaak, Tu tik taas v upor ne videsh...



Edited 1 time(s). Last edit at 12.10.2006 20:06 by ,,,.
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 20:29
Zapetaja, a ti jumora sovsem ne poòemaeð :-)))
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 20:48
Estj ljudi ot kotorih ne ponimaju...
P
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 22:08
interesanti, kas meitenei jaizdara, lai dabutu bietç no puiða?... es, protams, nerunâju par klasiskiem "bjot, znaèit ïubit" variantiem.
Re: Nevis mâte, bet mâtîte
12.10.2006 22:10
Negarshiigas kotletes jaauzcep?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 15?
Ziņa: