Pulciòi skolâs.

Aizsāka Raimonds1 

Pulciòi skolâs.
17.10.2006 08:13
Bûtu interesanti uzzinât, kâdi intereðu pulciòi ir Jums zinâmajâs skolâs.
Re: Pulciòi skolâs.
17.10.2006 08:41
Basketbols, orientçðanâs, tautiskâs dejas, teâtra pulciòð, keramika, zîmçðana, koris :)
c"mon, kâ tad ir ? Vai Latvijas nâkotnei kaut kas tiek darîts?
Re: Pulciòi skolâs.
18.10.2006 16:25
kad es gâju skolâ, gâju ðauðanas pulciòâ.
Re: Pulciòi skolâs.
18.10.2006 16:36
Nav zinâmi. Labu laiku kâ skolâ vairs neeju.
Vai kâdam ir zinâma skola, kur ir elektronikas pulcinð, ja jau valsts iet uz zinâðanu ekonomiku????
Re: Pulciòi skolâs.
29.10.2006 16:54
Datorpulciòð, gleznoðanas pulciòð.
Re: Pulciòi skolâs.
29.10.2006 17:09
Raimonds vnk demagoìç jeb izliekas par nezinîti-

apm.50 skolâs Latvijâ tiek realizçta nacionâlâ programma dabaszinâtòu un jauno tehnoloìiju apguvç, tas notiek ar ES atbalstu, reâli skolâs tiek labiekârtoti kabimeti, apmâcîti skolotâji un skolçni ir uzsâkuði jaunu apmâcîbu programmu.



Edited 1 time(s). Last edit at 01.11.2006 09:19 by oga.
Re: Pulciòi skolâs.
29.10.2006 17:24
Mjâ... manai meitai jâmaksâ 10Ls, lai skola nopirktu serveri...kaut kâ nav jûtams ES atbalsts:(
Re: Pulciòi skolâs.
29.10.2006 17:43
Vai zinât, kas ir interaktîvâs tâfeles?
Ap jauno gadu daudzas skolas tâs jau saòems, sîèi un skolotâji gaida.
Vismaz mûsu skola stipri modernizçjas par ES lîdzekïiem.
Jauni logi skolai un interaktîvâ tâfele ir laba lieta, bet tas neattiecas uz intereðu pulciòiem.
Re: Pulciòi skolâs.
30.10.2006 12:11
Raimonds1
Nu tad izstâsti savu atklâsmi par tiem elektronikas pulciòiem, droði vien tie glâbs Latviju
man mana attieksme ir skaidra, un nedaudz padomâjot, jebkuram ðî saikne bûtu redzama,bet kâpçc cilvçkiem liekas, ka ar jauniem logiem, rakstîsânu Woordââââ un interaktîvu tâfeli pietiek, man gan nav skaidrs :)
Rîgai tuvâkajos rajonos tika atklâti veseli 2 tâdi, rajona pilsçtas skolâs :(
tâ kâ tâ oranþâ karte tâda neîsta iekopçjusies
Re: Pulciòi skolâs.
30.10.2006 15:22
Runa nav par jauniem logiem, bet modernu dabaszinâtòu kabinetu izveidoðanu , jaunu programmu ievieðanu un jaunu apmâcîbas sistçmu, kur kompleksi tiek mâcîti visi dabaszinâtòu priekðmeti.
Konkrçti- mans puika mâcâs fizikas- matemâtikas klasç.
Tas ir labi. Tika aptaujâtas skolu izglîtibas padomes 5 rajonos, tika atrasti 2 elektronikas pulciòi. Viens atrodas Ogrç. Tas gan ir saprotams, jo ir motivâcija - Ogrç darbojas HANZA ELEKTRONIKA, tâpçc tur nav jâskaidro, kâpçc ðâdu pulciòu vajag. Vai Jûsu skolâ ir elektronikas pulciòð?
Re: Pulciòi skolâs.
30.10.2006 16:17
Hmm? Vispaar jau vienlaik bija zobgaliiga attieksme pret elektronikjiem. Jo tur jaabuut vismaz drusku sistam uz to pusi - fanaatam lai tajaa nozaree gremdeetos. To es zinu jo pats esmu taads :)

Kaa veesta tautas pasaka, Teevam bija 3 deeli, divi gudri, treshais radioamatieris.
Re: Pulciòi skolâs.
30.10.2006 16:22
Nav.
Bet kâpçc gan vçl tâdu? Ir matemâtikas, íîmijas, fizikâ raksta projektus, ir informâtika.
Domâju, ka elektronikai vajag zinâmu materiâlo bâzi un atbilstoðus speciâlistus, vai tas vispâr bûtu nepiecieðams vispârizglîtojoðai skolai...
Pulciòð tâpat aptvers tikai ïoti ierobeþotu skolçnu skaitu
Tâtad, a klasç kâdus 3 tas interesçtu, tad pçc demokrâtijas principa - ja tas neinteresç vairumu, tad nevajag. Jâsaka - stulbs princips. Progresu nevirza vairâkums.Tad jau, ja 5 rajonos ir 2 pulciòi, tad tas ir normâli????
Re: Pulciòi skolâs.
30.10.2006 16:52
taads nu reiz ir kapitaalisms- deelj viena interesenta astrofizikas pulcinjam vadiitaaju neapmaksaas...
Re: Pulciòi skolâs.
30.10.2006 16:58
Kâpçc Tu uzsçdies tieði uz elektroniku?- varçtu nosaukt vçl pârdesmit dabas zinâtòu pulciòus, kas NAV skolâs.Bûtu labi, ja bûtu...
Es priecâjos par to, kas reâli notiek, un tas jau ir solis uz priekðu.
Puka stâsta, ka visas fizika stundas ir viens liels praktiskais darbs.
Un es priecâjos, ka ârpus stundâm viòð spçlç teâtri, iet ðaut, fotografç un raksta esejas.
Skolâ jâattîsta vispusîga personîba, kas ðaurâk specializçjas vçlâk.

Nu pasaki savu ideju- visiem Latvijâ tâpat kâ íînieðiem jânodarbojas ar elektronikas raþoðanu??
2 intereðu pulciòi 5 rajonos NAV PAREIZAIS CIPARS.

Pulciòð tâpat aptvers tikai ïoti ierobeþotu skolçnu skaitu - NAV PAREIZAIS PRINCIPS.

AK, JA BRÂÏI BERGI IR BAGÂTI, LAIKAM AIZMIRSU PIEMINÇT :)
madcynics nospïaujoties
Re: Pulciòi skolâs.
30.10.2006 17:30
...tagadiòâs pulciòus drâzîs...mânija,vai???
...maksâ kâpostu un visi ceïi vaïâ...
Aizmirsu atgâdinât, ka valdîbas prioritâte esot labâks dzîves lîmenis un augstas pievienotas vçrtîbas raþoðana.
Kâds Jums ir asociâcijas
1. Augstas pievienotas vçrtîbas raþoðana -
2. Cilvçkresursu kvalitâte -
3. Importa - eksporta bilance -
5. Ilgtermiòa attîstîba -
????
Re: Pulciòi skolâs.
30.10.2006 20:59
Starp citu, Latvijaa jaanodarbojas nevis ar elektronikas razhoshanu bet gan ar taas izstraadaashanu!!
Lotte
Re: Pulciòi skolâs.
31.10.2006 10:12
Raimonds1

Var pamçìinât Tehniskâs jaunrades centru, pie Akmens tilta. Vçl nesen tur bija daudz un daþâdi pulciòi, piem. automodelisms, arî kuìu modelisms. Tos kuìîðus pavasaros dzenâ turpat pa Zunda kanâlu, rîko sacîkstes.
Man nevajag, bet valstij gan vajadze'tu vairâk par 2 uz 5 Rîgai tuviem rajoniem
Re: Pulciòi skolâs.
31.10.2006 20:45
tad òem un nodibini! ko tu te òemies. valstij ðo un valstij to.
Re: Pulciòi skolâs.
31.10.2006 21:27
...Raimondiò, Tu varçtu uztaisît arî kâdu pulciòu...piem - jaunais pataloganatoms...:))
Ar 1 bûs par maz. Skumji, ka nesaprotam, kas un kâ. Mazs asociâciju tests:
nosauciet 3 vârdus, kas Jums asociçjas ar ðiem vârdiem:
1. Augstas pievienotas vçrtîbas raþoðana -
2. Importa- eksporta bilance -
3. Valdîbas pasâkumi dzîves lîmeòa paaugstinâðanai -
4. Cilvçku resursu attîstîba -
5. Agrîna iemaòu izkopðana -
6. Pârvaldes kvalitâtes uzlaboðana -
7. Ierçdòu kapacitâte –
8. kvalitatîva sabiedriskâ diskusija -
Re: Pulciòi skolâs.
01.11.2006 10:41
Zini, Raimond, mçs ðiten te esam veiksmîga biznesa piemçrs- eksportçjam savu raþoto uz daþendaþâdâm valstîm, un joprojâm esam lçtais darbaspçks...

un tie 3 vârdi: biïeti uz Îriju!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 9?
Ziņa: