Pulciòi skolâs.

Aizsāka Raimonds1 

Nelamâjies, jaunekli! Varçtu padomât, ka ideju mums pietiek, visi ir gudri, kompetenti un savâ vietâ! Ja skolnieks 12 gados ir piedalîjies tâdâ elektronikas pulciòâ, tad ir ticams, ka liela daïam no viòiem kâ augstas kvalifikâcijas strâdnieki vai inþenieri piedalîsies nacionâlâ kopprodukta radîðanâ. Protams, izskaidrot jebkuram, ka kaut kâds tur pulciòð Ludzâ vai Vaiòodç ietekmçs augstas pievienotas vçrtîbas raþoðanu kaut kad, pçc 10-15 gadiem, varçtu bu't visai grûts pasâkums, bet tâ kâ jaunâ valdîba pat deklarâcijâ ir deklarçjusi , ka vçlas labâku dzîves lîmeni un inovâcijas saskata kâ nepiecieðamu priekðnoteikumu, tad es aicinu vârdu atbilstîbu darbiem arî sabiedrîbai kontrolçt jau augstâkâ lîmenî, nevis tikai skolu jumtu un pagasta ceïu laboðanu uztvert kâ visbûtiskâkos priekðnoteikumus valsts attîstîbai.
madcynics uzjautrinoties
Re: Pulciòi skolâs.
07.11.2006 10:53
...sâc kaut ko darît, vecûksni...NJA...ðî jau ir diagnoze...
Ciniíis varçtu, piemçram, savu enerìiju veltît labâk nevis manis kritizeðanai, bet gan iesaistîties sabiedriskajâ procesâ, analizçjot un kometçjot, kâ reâli sokas ar inovâciju ievieðanu.
madcynics uzjautrinoties
Re: Pulciòi skolâs.
07.11.2006 12:25
...es to daru reâli...ar manâm iekârtâm jau strâdâ vesela kaudze rumpîðu...
...es nepïurkstu - ko darît, ko darît...es reâli pârliecinu cilvçkus par ðo iekârtu lietderîbu un veiksmîgi ievieðu dzîvç...
...ko tu dari, âzi...???
Jaunekli, nelamâjies! Tas ir labi, ka ar Tavâm iekârtâm strâdâ. Vai nav bijuðas problçmas ar darbiniekiem dçï gudrâs iZglîtîbas politikas?
madcynics uzjautrinoties
Re: Pulciòi skolâs.
07.11.2006 14:28
...KO TU DARI, ÂZI???????????????...
Jaunekli, Jums vajadzçtu iedzert tçju.
madcynics uzjautrinoties
Re: Pulciòi skolâs.
07.11.2006 14:37
...jau dzeru...un tâtad...KO TU DARI lietas labâ, ÂZI???????????????...
Tâ tçja nelîdz, òem ko stiprâku.
Tâtad, vai nav bijuðas problçmas ar darbiniekiem gudrâs izglîti'bas politikas rezultâta, ja nav, tad neko inovatîvu jau neraþo :)
Re: Pulciòi skolâs.
07.11.2006 22:16
...KO TU PATS DARI, ÂZI????
Re: Pulciòi skolâs.
08.11.2006 09:02
http://download.apollo.lv/portal/zinas/valdibas_deklaracija.doc

Te ir labas lietas: 1. Izveidosim Latviju par konkurçtspçjîgu, augsti attîstîtu valsti ar stabilu labklâjîbas sabiedrîbu 2.Pilnveidosim izglîtîbas sistçmu, orientçjot to uz zinâðanu ekonomikas attîstîbas vajadzîbâm.
3.Uzlabosim Latvijas tautsaimniecîbas konkurçtspçju lîdz ES augstâkajam lîmenim.
5. Nepârtraukti paaugstinâsim darba raþîgumu, tai skaitâ – pârejot uz augstâkas pievienotâs vçrtîbas produktu raþoðanu un samazinot neraþîgo darbu.

Es gan domâju, ka skolçnu intereðu izglîtîba tur iederas.
madcynics uzjautrinoties
Re: Pulciòi skolâs.
08.11.2006 11:17
...KO TU PATS DARI, ÂZI????
Jums noteikti ir kaut kâdas problçmas, cienîtais.
madcynics uzjautrinoties
Re: Pulciòi skolâs.
08.11.2006 12:10
...ir, noteikti ka ir...
Varbût par tçmu, kâ intereðu pulciòi, deklarâcija un valsts attîsti'ba iet kopâ un ko tur dara ciniíis?
blonds jautâjums
Re: Pulciòi skolâs.
08.11.2006 13:49
Âþi attiecas uz lopkopîbu vai dârzniecîbu?
plants no cita PC
Re: Pulciòi skolâs.
08.11.2006 14:44
blonds jautâjums
Re: Pulciòi skolâs.
08.11.2006 14:51
Re: Pulciòi skolâs.
08.11.2006 16:01
Re: Pulciòi skolâs.
08.11.2006 16:05
a mans jautâjums joprojâm atklâts - Raimonds1 -tu esi kautkâ apdalîts vai vienkârði labi izliecies?
madcynics uzjautrinoties
Re: Pulciòi skolâs.
08.11.2006 16:07
...uhû...
...man patîk skolnieku aòuks...
...pa meþu lido ûpis - uhû, uhû...
...ieskrien kokâ - BEMMMMMS...
...lido tâlâk - OHO!, OHO!
Re: Pulciòi skolâs.
08.11.2006 16:10
Re: Pulciòi skolâs.
08.11.2006 16:11
madcynics uzjautrinoties
Re: Pulciòi skolâs.
08.11.2006 16:22
..kodçsim dþeku uz garîgu veselîbu???...(_X_)
Prezidentes runu dzirdçjât - 2 reizes tika pieminçtas inovâcijas un to saistîba ar izglîtîbu un augstas pievienotas vçrtîbas raþoðanu. Jâsaka savlaicîgs atgâdinâjums jaunajai Saeimai.
plants no cita PC
Re: Pulciòi skolâs.
08.11.2006 16:42
Prezidente noteikti lasa mûsu forumu.
Re: Pulciòi skolâs.
08.11.2006 16:43
kaads tai Saeimaa noteikti klausiijaas to runu... Vinji taksh tur gulj visi...
Re: Pulciòi skolâs.
08.11.2006 16:46
raimondu 1 moca spriedze, un viòð pat tik liderîgâ forumâ nespçj atbrîvoties no valstiskas pieejas dzîvei...
Es tikai atsaucos uz autoritâtçm, ja jau argumentâcija nav pieòemama.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 25?
Ziņa: