Pulciòi skolâs.

Aizsāka Raimonds1 

madcynics uzjautrinoties
Re: Pulciòi skolâs.
01.11.2006 11:21
...darît paðam vajag, nevis gudri gvelzt...jautajums - ko tad tadu reâlu pats dari???...reâlu...jeb tikai runâ???..jeb raksti...
Re: Pulciòi skolâs.
01.11.2006 12:07
Raimond1, ja tu tieshaam esi tas Raimonds, kas psihoterapeits, ieteiktu tev veik introspekciju.
Ja neesi tas Raimonds, nu tad vispaar tavaam 'gudrajaam' runaam un tautas testeeshanas metodeem nav veerts uzmaniibu pieveerst.
Kas par problçmu, tâ oranþâ karte nepârliecina, ja nu vienîgi pozitîvistu zombijus un problçmas laukos ar brîvo laiku sîkajiem ir. Nesaprotu, ko te var cepties, ir problçma, nav risinâjuma, risinâjumu vajag. Bûtu paði domâjuði, kâpçc vçl lîdz ðim tâs fizikas klases netika atvçrtað, tagad, kad desmiti tûkstoðu plânâ galdiòa urbçju ir izlaisti cauri izglîtîbas sistçmai. Pat Lietiðíajâ Dienâ bija par tiem Bergiem 3 lapu raksts, palasiet.
Dace, vai es varçtu palûgt paskaidrojumu - kâpçc ðîs manas runas nav gudras? Es gan domâju, ka visi fakti un interpretâcijas ir kârtîbâ, loìiski un skaidri.
Re: Pulciòi skolâs.
01.11.2006 21:05
tava attieksme un pieeja nav gudra. vismaz balstoties uz manu veertiibu kriteerijiem.
Re: Pulciòi skolâs.
01.11.2006 23:36
...Raimonds nav darîtâjs...Raimonds ir runâtâjs..
...cukèa òe èitateï, èukèa pisateï...
Re: Pulciòi skolâs.
01.11.2006 23:37
Runas ir garas, darbs ir îss...- tâ Rainis kâdreiz teica:)
Re: Pulciòi skolâs.
01.11.2006 23:54
...pïurkstçt meistars...mazliet atgâdina Pietuka Krustiòu - ar grâmatu padusç, skatu vçrstu tâlçs, rimti skandinot tukðas runas...ja Raimondiòð teiktu - johaidî, uzveidojam pulciòu, jaunatne briesmîgi interesçjas par tamborçðanu...kur ir interesenti, kuri gribçtu piedalîties ðai svçtîgajâ darbâ!!???...darâm..man ir lieks tûkstotis, kam ir vçl kâdi lati..a nç - gudri dirst mçs visi protam...
Interesanti gan, kâdai tad bûtu jâbût pieejai. Un kâdi ir tie augstie vçrtîbu kritçriji??? Par to, ka ciniíiem tamborçðana padodas, par to tâ kâ skaidrs :)

Pçc maniem kritçrijiem, ja nu reiz ir pasludinâts, ka dzîvosim labi un kurss valstij pareizais, tad tam augstas pievienotas vçrtîbas raþoðanas pasâkumam jâsâkas jau skolâ. Nezinu, kâda informâcijja jums ir pieejama, pçc tâs, ko zinu es, tuvâkajos gados paredzama to valstu attîstîba, kas orientçjas tehnoloìijâs un to atpalicîba, kas neorientçjas.

Latvijai gan sagaidâm vçl viena problçma - tie visi, kas tos humanitâros priekðmetus ir mâcîjuðies, gribçs psiholoìizçt, PRizçt , biznesot un tirgoties, bet par maz bûs to, kas radîs tâs jaunâs zinâðanas un jaunos produktus. Toties tie pirmie bûs apguvuði runas mâkslu, sofismus un daþâdas manipulâcijas. Kas un kâ bija iespçjams redzçt tv pirms pâris nedçïâm reklâmâs.
Re: Pulciòi skolâs.
02.11.2006 08:20
... ar interesi sekoju un domâju - nu kad tad Raimondiòð no tukðas moralizçðanas pâries pie darbiem un uzrakstîs - es organizçju, es daru, es esmu bijis kâdâ skolâ un sarunâjis, nâciet palîgâ, viss notiek!!
Re: Pulciòi skolâs.
02.11.2006 08:25
Nezinu, raimond, kuros Bambâïos Tu smelies info par to, ka skolâs nav mâcîti eksaktie priekðmeti.
Vismaz mûsu -pierîgas rajona skolâ specializâcija notika vidusskolas klasçs un VIENMÇR ir bijusi 1 klase ar matemâtikas novirzienu, 1 humanitâru un vienmçr ir bijusi izvçles iespçja.
Tie,kas izvçlçjâs tieði humanitâro klasi- parasti meitenes, kam nepatika matemâtika, tieðâm saskârâs ar problçmâm, ka nevarçja vçlâk izvçlieties jebkuru specialitâti(piem .medicînu)

Drîzâk vaina meklçjama vçlâk- kurâs augstsolâs un specialitâtçs bija liels konkurss un kurâs nevarçja noformçt grupas? Kurâs konstatçja speciâlistu pârprodukciju?
Tâ kâ nepiesienies skolâm un pulciòiem!
Paskatîsimies faktus- sameklçjiet 1995.gada kura tur datuma Dienu un izlasiet, ka bija lçmums - skolnieki paði var izvçlçties. Tas ir fakts un viss.

Formâli to, ka tâ bija kïûda ir tagad atzinuði gan politiíi, gan skolotâji, gan darba devçji. Arî fakts.

Kas attiecas uz praktisko darbu ðîs kïûdas seku mazinâðanâ, tad te nu nekâdi nesokas.

oga, ir labi ka jûsu pierîgas skolâ mâca eksaktos, bet diemþçl ir tâda lieta, ka tâs îpaðâs spçjas uz tiem eksaktajiem ir kâdiem 10-15% un viòi visi neatrodas jûsu pierîgas skolâ, bet ir diezgan vienmçrîgi izkaisîti pa visu Latviju.

Tâpçc jau arî ir tâ doma, ka tiem eksaktajiem priekðmetiem ir jâbût pieejamiem visâ Latvijâ un tiem pulciòiem arî. Starp citu, nemaz nav rets gadîjums, ka kâds radioelektronikas students nemaz nekad neko skolâ nav konstruçjis un tas nav labi.
Re: Pulciòi skolâs.
02.11.2006 09:37
ea tieðâm nevaru atbildçt par VISÂM Latvijas skolâm, bet par tâm nedaudzajâm, ko zinu, varu teikt-nevienâ nav bijusi situâcija , kur skolâ nav mâcîti eksaktie priekðmeti.
Stulbus lçmumus ne vienmçr padotie izpilda...
Domâsim valstiski, oga.

Ir skaidrs, ka tâpat kâ ar mûziku, sportu un daþâdiem talantiem, nu nav tâ, ka ar labâku Rîgas un pierîgas situâcijas risinâðanu problçma bûtu atrisinâta.
Diemz''el vairums cilvçku nesaskata nekâdu saikni starp kaut kâdiem tur pulciòiem un lielâku pensiju kaut kad nâkotnç. Ïautiòiem vajag tûlît - 8 latus mçnesî inflâcijas segðanai un vçl tikpat, lai kaut ko var atïauties un to viòiem nevar pârmest. Tmçr par to, ko með te apsprieþam , nekâds Domburs vai Tomsons vai De Facto nerunâ. Tâ kâ daudzi domâ- ja to râdîja televîzorâââ, tad tâ ir patiesîba, tad diemþçl viss paliek tâdâ lîmenî- jauni logi - tâtad atbalsta skolas, iekârto eksakto klasi 1 skolâ no 10 un viss bûs kârti'bâ.
madcynics nospïaujoties
Re: Pulciòi skolâs.
02.11.2006 18:50
...ko tu te dirs...KO TU DARI PATS, LOSI...
Kamielis...... :)

Es te pârliecinu tautu, ka ir svarîgas lietas, ko vajadzçtu òemt vçrâ, laikam jau oga un dace ir sapratuðas, kas un kâ.
???.
Re: Pulciòi skolâs.
03.11.2006 16:06
Jautaajums vietaa. Noteikti veel kaadam gribeetos zinaat ko pats lielais moralizeetaajs ir izdariijis lietas labaa iznjemot lielo runaashanu???
Esmu konkrçti darîjis zinâmu, ka ðâda problçma pastâv.
Re: Pulciòi skolâs.
03.11.2006 16:23
Mçs ðite-privâtajâ biznesâ, raþojam dienu un nakti ar visjaunâkajâm tehnoloìijâm, eksportçjam arîdzan, ârzemnieki brînâs un vietçjie varasvîri balvas pasniedz.

Ðorît pamodos un padomâju valstiski-kurð kuru uztur?
Ja es saòemtu rociòâ, ko redzu uz papîra-bûtu tîri mierâ...
Labâk pasaki- kâpçc tie nodokïi ir tik patoloìiski?Kâpçc speciâlists LV mçnesî saòem tik cik Îrijâ melnstrâdnieks nedçïâ?
Re: Pulciòi skolâs.
03.11.2006 17:18
nodoklji varbuut ar nemaz nav tik patalogiski.
citaas valstiis nodokljos aiziet veel vairaak.
madcynics nopietns
Re: Pulciòi skolâs.
03.11.2006 17:21
...uzòçmeju mantrausîba...un darba òçmeju mîkstmiesîba...drâtç kâ kaimiòu âþus un sie neko...
"'Irijâ bija cita situâcija, arî izbraukuðo îru naudiòas daudz ko nozîmçja. Îrijas sçòu bizness vien, ja precîzi atceros ir 1.5 miljardi gadâ.
Viòiem ir naudiòa ieguldîta augstajâs tehno, viòi raþo visu ko, tâpçc arî ir tâs lagas.
"'Irijâ bija cita situâcija, arî izbraukuðo îru naudiòas daudz ko nozîmçja. Îrijas sçòu bizness vien, ja precîzi atceros ir 1.5 miljardi gadâ.
Viòiem ir naudiòa ieguldîta augstajâs tehno, viòi raþo visu ko, tâpçc arî ir tâs alagas.
Re: Pulciòi skolâs.
03.11.2006 17:51
Eh.zçni..., nu piektdienas vakarâ-nedçïas nogalç- mainiet tçmas!!
labâk par sniegu, seksu vai karstvînu pastâstiet...
Ko tieði?
Re: Pulciòi skolâs.
04.11.2006 10:28
...sniegs, sex, karstvîns u.c lietas ir pozitîvo emociju avots, kas mums ïauj pârdzîvot daþâdas sociâlas iekârtas, valdîbas, programmas u.tml. un noteikti tas ir labâk par daþiem elektronikas pulciòiem
:)
Vai, un es jau domâju, ka oga ir sapratusi, ka augsta pievienota vçrtîba un skolas eksaktie intereðu puciòi iet kopâ tâpat kâ sex un karstvîns :)

Ceru, ka vismaz dace ir to sapratusi !!!!

Vçl lielâks pozitîvo emociju avots ur gudra pârvalde, kurâ paði piedalamies kaut ar idejâm :)

SEx un karstvîns protams arî, bet na jau tikai .
Savas zemes iztirgoðanâ un tranzîtâ nâkotne, gâzi grîdâ un uz priekðu!
Re: Pulciòi skolâs.
06.11.2006 23:06
..nevçlçtâjs pats pirmais iztirgoja, lai varçtu nopirkt desmitgadîgu wv passat...
Re: Pulciòi skolâs.
06.11.2006 23:07
...un nevis ar idejâm piedalîties, bet darît, âmurgalva...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 6?
Ziņa: