[sievietçm] Nemazgâts loceklis orâlâ seksa laikâ - tieðâm TIK ðausmîgi?

Aizsāka Buks 

Man ir jautâjums tieði sievietçm:

iedomâjaties situâciju ar orâlo seksu kâdreiz, kad nav iespçjams pirms tam nomazgât locekli. Vai tieðâm sajûtas ir tik riebîgas, cik ir gadîjies dzirdçt?
Lûdzu komentârus, jo man gribçtos zinât, kâ ir.

(pieòemot, ka vîrietis ðajâ gadîjumâ nav mûþîgais netîrelis).
nu ðaubos vai tas var bût îpaði patîkami.
Re: [sievietçm] Nemazgâts loceklis orâlâ seksa laikâ - tieðâm TIK ðausmîgi?
10.10.2007 16:20
Ja viirietis nav totaals netiirelis tad probleemaam nevajadzeetu buut lielaam jo 24 stundu garumaa mazgaats loceklis paliek cieshami tiirs.
Un sievieshu gaumes meedz buut dazhaadas. Manaa muuzhaa gadijushaas 2 sievietes kas teica lai pirms seksinja nemazgaajos... taa luuk...
ku! Wrote:
-------------------------------------------------------
> ... 24 stundu garumaa mazgaats loceklis paliek cieshami tiirs...

tak ne jau oraalaam manipulaacijaam.. pat aaboliiti tak mammites maaca nomazgaat, pirms mutee likt.. :)
nu jâ, þçl, ka veèi nevar pagarðot savu locekli :), tad varçtu izdarît secinâjumus.....
Re: [sievietçm] Nemazgâts loceklis orâlâ seksa laikâ - tieðâm TIK ðausmîgi?
10.10.2007 17:02
Fi

He, loceklis nav aaboliitis. Pa zemi tas nemeetaajas un chigaani to neapgramsta...


maria_magdalena

Toties vechiem ir iespeejams pagarshot sievieshu petenes un vinjaam tiiri anatomisku apseerumu deelj ir zinaama naprjazhonka ar to tiiriibu...
...un jumpravas ir kâ mazi bçrni - kas stâv, to bâþ mutç???...:o)
anatomiski apsçrçjumi.....hmmm:)
Re: [sievietçm] Nemazgâts loceklis orâlâ seksa laikâ - tieðâm TIK ðausmîgi?
10.10.2007 17:12
maria_magdalena

Apsveerumu...
â, tad nav tik traki, nav tur viss tâ aizsçrçjis :)
Loceklim jâgarðo/jâsmarþo pçc locekïa, un nevis pçc ziepçm/ðampûna, utt.
un, protams, arî ne pçc biezpiena. Nu kauè kâ tâ.
Atkariigs no viiriesha un vinja fiziologjijas, bet nav diez kas. Miiljotajam viirietim par to pa seju nesitiishu (iipashi, ja vinjsh briidina, ka nav iipashi tiirs, jo nav paspeejis nomazgaaties, ja sanaak straujsh iekaariens vakaraa tuuliit peec darba), turklaat ja man pashai ir veelme tieshi shaadi apmiiljot, tad uzmaniigi ietesteeju, kas un kaa. Galu galaa - arii kustoniishi mazgaashanaas vietaa tikai aplaizaas. ;)
Tas attiecas tikai uz miiljoto viirieti, un nav uzskataams par normaalu paraadiibu.

Bet, ja tas atkaartojas, neskatoties uz luugumu nomazgaaties, vai tiek uzskatiits par normu (lasi - vecim pofig, ko juut sieviete, ka tikai riiklee iespraust, vislabaak veel aiz matiem pietureet), tad peec recidiiva oraalais sekss tiek atteikts principaa. Kam seko arii visi citi seksa veidi un konkreetais eksemplaars norakstiits desaas.
...aseksuâlâ ðajâ lauciòâ nemaz tik aseksuala nevaid...kas priecç..:)
aseksuâlâ ir izvirtusi un neatbilst nikam, labi, ka manas krâðòâs lûpiòas neskar vîrieðu dzimumlocekïus....
Tapçc ir jâiet duðâ vismaz 2 x dienâ un veïa jâmaina vismaz 1 x dienâ.

Jo nekad nevar zinât, kas dienas laikâ var notikt
Hm,ja vecis uztur savu mantību tīru-nekādu problēmu nav arī tad,ja kādreiz kas gadās bez ieshanas dushā.
No veèa atkarîgs. Ja baigi tîrîgs tips, bieþi un regulâri mazgâjas, regulâri maina veïu, tad domâju, ka bûs cieðami. Uzsvaru liekot uz c i e ð a m i.
Vîrieði, brrrr, duða tomçr visupirms!!!!!!!!
Lieciet to sev aiz auss!
madcynics un maria_magdalena -
Nekas neliedz cilveekam, kas tapis plikpauris, daliities pieredzee par dazhaadu frizuuru veidoshanas nosleepumiem, matu kopshanas liidzekljiem un kjemmju un suku labajaam un sliktajaam iipashiibaam. :D Varbuut kaads cits nekljuus plikpauris!

maria_magdalena - Vai tieshaam tikai krucifikss skar Tavas "krâðòâs lûpiòas"?... Visas... ;)
Neaizmirsti gan uzvilkt uz taa prezervatiivu (sargies pats un tad dievs tevi sargaas), zini tachu, kaa vienai savulaik gadiijaas... ;P


P.S. Forums kljuust necieshams ar savu antispama softvaari un neljaushanu ievietot komentus arii ielogojoties kaa regjistreetam lietotaajam. Tfu!
aseksuâlâ, tu kâ vienmçr nervoza, nav tevî miera.
maria_magdalena, beerninj, es esmu mieriiga kaa puupols... :)
Ja kljuushu veel mieriigaaka, tad naac ciemos - aiz vaartiem treshaa tacinja pa kreisi, svaigaakaa kopinja. Tikai pluskainaas asteres nenes, citaadi Tev spokoshos.
man nepatîk asteres, tikai rozes tev nesîðu....vai íeizarkroòus.
atbildot uz autora jautâjumu - ir daþi izòçmumi, kad bûs ok, ja kopumâ vîrietis ir tîrîgs, tomçr pari visam stâv mana pârliecîba, ka pirms orâlâ ir jâieiet duðâ. tas ir tikai normâli..
Re: [sievietçm] Nemazgâts loceklis orâlâ seksa laikâ - tieðâm TIK ðausmîgi?
11.10.2007 11:52
Varbuut pietiks ar to ka kraaninju nomazgaas... vai oraalais ietver sevii rimingu, foot fetishu un kruushu galu suukshanu viirietim?
Orâlais seks sevî ietver arî rimingu.
Re: [sievietçm] Nemazgâts loceklis orâlâ seksa laikâ - tieðâm TIK ðausmîgi?
11.10.2007 12:44
Nu ja rimingu tad cita lieta...
kas ir rimings?
Re: [sievietçm] Nemazgâts loceklis orâlâ seksa laikâ - tieðâm TIK ðausmîgi?
11.10.2007 12:54
Rimings? Nu kaa lai maigaak pasaka... dupsha cauruma laiziishana...
saldeejums forsaak.. :)
Ne tikai dupða caurumiòa... Visu vîrieða mantîbu var laizît un sûkât no aizmugures, mançjam vîrietim tas ïoti patîk un mani arî tâ lieta pamatîgi uzbudina.
kâpçc tad tu tik skumja?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 4?
Ziņa: