[sievietçm] Nemazgâts loceklis orâlâ seksa laikâ - tieðâm TIK ðausmîgi?

Aizsāka Buks 

Oi, ku!, Tu nu gan esi viens netiiriigs viirishkjis, kaa raadaas... ;)
Tavupraat olas var atstaat nemazgaatas, dibenu arii, un iesmakusho kazhoku arii nevajag uudenii meerceet, ka odors nepazuud? :D
Nu, jaa, veel ir lielisks paradums - apskalot locekli, nenoslauciities un uzvilkt atpakalj savalkaataas apakshbikses... Koloriits aroms! :D
daþreiz nemazgâts loceklis (nu ne jau nedçïâm) ir ïoti seksîgs. ja vîriets sievieti sabudina, tad sieviete no tâ locekïa vienkârði ìîbs.
cits jautâjums, protams ir- vai sievietei paîk konkrçtâ vîrieða smarþa.
es sava vîra smarþu dievinu (tâpat kâ viòð mançjo) un tâpçc man tas problçmas nesagâdâ- varam TO darît arî nemazgâjuðies.
nu tas viss ir individuâli.. vienam taa citam citâdi.. atkarîgs no konkrçtâ partnera un paða ambîcijâm... Nav vienas atbildes, kâ vienmçr..
Re: [sievietçm] Nemazgâts loceklis orâlâ seksa laikâ - tieðâm TIK ðausmîgi?
11.10.2007 14:58
nu, ìîbt var no divâm galçjîbâm :D
Re: [sievietçm] Nemazgâts loceklis orâlâ seksa laikâ - tieðâm TIK ðausmîgi?
11.10.2007 15:18
Jaa osi... labs variants, viirietis domaa ka sieviete ghiibst no izskata bet patiesiibaa no smakas... :))
mîïotais cilvçks taèu visâdi labs, gan tîrs, gan netîrs.
ja jûtu nav, tad vajag tîru....tai, kurai der arî bez jûtâm....
maria_magdalena Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...ja jûtu nav, tad vajag tîru....

teiksu sovakar veciitim, lai nemazgaajas.. man pret vinu ir juutas.. :)
...jo netīrāks,jo mīļāks...:))
...bet ja smird pa gabalu...ō,ō,ō-vēl kvēlākas jūtas...
He, he, netiiriiba, ja taa ir pienjemama tikai vienam no paara, bet otram - ne, ar laiku nogalina pat visspeeciigaakaas juutas.
nemâku komentçt, manas jûtas ir miruðas citâdâ veidâ, ar tîrîbu, netîrîbu nav bijis sakara.
aseksuâlâ, tev liela pieredze, no lielas pieredzes reizçm sievietes kïûst aseksuâlas :)
man laikam jûtu nav, jo vislabâk patîk pçc vannas ;(
nç, oga, ar tevi un tavâm jûtâm viss OK ;)

Mîla pret tîrîbu nav saistâma ar jûtâm. tas jau sâk izklausîties smieklîgi.. Ja kâdu uzbudina smaciòas un visâdi sakrâjuðies sekrçti- lai tik priecâjas un çd... Kam tâda lieta nav pieòemama, tas sen jau savam partnerim par to ir darîjis zinâmu, ko viòð savukârt vai nu pieòem vai nç...
lielai daïai sievieðu jûtas ir pliekani platoniskas, daþs vîrietis teiktu: ja tâs ir tâdas jûtas, tad man tâdas nav vajadzîgas, citi samierinâs, jo neko labâku nepazîst. Ir arî otra galçjîba: viss orientçts uz seksu, vçl pliekanâk tas gan ir.

ja tâ nav, lai veèi saka, ka es kïûdos.
neesmu vecis.. kluseeju..
maria-magdalçna.. ko tu ar to gribçji teikt, ka sievietes neprot mîlçt pa îstam, ka neprot izjust dziïas jûtas? Es drîzâk teiktu, ka vairâkums vîrieðu to neprot, jo sievietes jau kâ zinâms ir emocionâlâs bûtnes, kas mîl vienmçr par daudz
excuse moi, vairâkums cilvçku tikpat kâ neko neprot :(

autoram,
tak pajautâ savai sievietei, kâ viòai patîk, un tâ arî dari. Nu, kas Tev grûti nomazgâties vai nemazgâties savai sievietei par prieku?!?! Aber, ja forumâ gribi, noskaidrot vai ðî ir Tava sieviete tâpçc, ka viòai kkas patîk mazgâts vai nemazgâts, tad atbilde: NAV un èau!
Diskusija ir gan tâda GARDA gadîjusies :) Ðito vajag lasît çdot brokastis, piemçram :)
Es orâlo saviem vîrieðiem esmu taisîjusi tikai pçc duðas. Citâdi man uz vçmienu rauj, ja, piemçram, vîrietis mazgâjies iepriekðçjâ vakarâ un otrâ dienâ ap agru pusdienlaiku minets jâtaisa. Un tie, kas nav loði, arî nekad mav centuðies piedâvât man sûkât, ja nav tikko mazgâjuðies. tas man kaut kâ saistâs ar pavirðiem netîreïiem - pats staigâ sasvîdis un domâ, ka no viòa jau ar vieglu smegmu pârklâtâ locekïa visas dâmas laimç kusîs...

Cita lieta ir vnk sekss, bez orâlâ - ar to varu nodarboties arî, ja vîrietis nav mazgâjies, ar nosacîjumu, ka pçdçjâ mazgâðanâs reize bija ne senâk kâ pçc 24 stundâm
#1:
nav jau grûti nomazgâties. Parasti tâ ari tiek darîts. Bet daþreiz ir tâdas situâcijas, kad tas nav iespçjams. Tâdçï bija arî tâds jautâjums.
Re: [sievietçm] Nemazgâts loceklis orâlâ seksa laikâ - tieðâm TIK ðausmîgi?
16.10.2007 11:06
divi vârd:

mitrâs salvetes

ROFL
osi, kuram tad vîrietim ir lîdzi mitrâs salvetes???!!!
Vîrieðiem parasti nekad nekas nav lîdzi...
taatad naakamie divi vaardi: ...liidzi sievietei.. :)
Fi, un kâpçc tad sievietei bûtu kârtçjo reizi par visu jâpadomâ?
Ja vecis pats nevar parûpçties par sava krâna tîrîbu, tad nafig viòu un minetu...
par visu ne.. par sevi.. ja tik loti gribaas.. reizi gadsimtaa taa, pielauju, var notikt.. nu, ne ka gribaas reizi gadsimtaa, bet, ka gribaas tiesi ar to viirieti reizi gadsimtaa, kam tas kraans taas 24 h aarpus apkopes zonas bijis.. :)
Man personîgi nepatîk svaigi mazgâtu locekli skûpstît un òemt mutç, mani uzbudina dabiska íermeòa smarþa, lieliski, ja izdodas savu draugu "izíert" pirms viòð pçc darba iegâjis duðâ, man gan grûti viòam iestâstît, ka pçc trenaþieru zâles, nevajag uzreiz duðâ, bet uzreiz gultâ. Forða sajûta, ka vîrietis smarþo pçc svaigiem sviedriem (mums gan trenaþieru zâle ielas otrâ pusç, domâju, ja brauktu cauri visai pilsçtai, sviedri jau bûtu "sastâvçjuðie", tad labâk duðâ un nogaidît vakaru vai âtro rîta "krçjumu"), bet mançjais joprojâm mulst no manâm "netîrajâm" iekârçm :).

Vienkârði katram savas preferences :D
Re: [sievietçm] Nemazgâts loceklis orâlâ seksa laikâ - tieðâm TIK ðausmîgi?
17.10.2007 11:22
Nu, teikðu (rakstîðu) tâ - ja nevari tikt duðâ/vannâ/vienkârði nomazgâties tad tam pasâkumam noteikti esi kaut nedaudz gatavojies, piemçram, pârgâjiens ar teltîm, tad noteikti visâdas ðâdas figòas jâpaòem lîdzi. Ja ne pats ïoti satrauksies par visâdiem nobrâzumiem, puðumiem, tad vismaz par otru pusîti padomât - ka viòai taèu vajadzçs. (doh)
bet pirms tâs figòas sâc lietot, noskaidro, varbût tai otrai pusei smerduïi taisni patîk

cik tâ pasaule ir daudzveidîga!-vienu uzbudina hugo boss smarþas, citu- sasmirdusi sporta èîba :)
Vismaz KAUT KÂDÂ ziòâ tâ ir daudzveidîga.. :)
Mans skatîjums uz ðo problçmu.
Ja sieviete ielaiþas uz orâlu sex maðînâ (pçc pieredzes tieði viòas ir ðajâ gadîjumâ iniciatores), liftâ, restorâna tualetç, brîvâ dabâ, darbâ , tad viòai vajadzçtu rçíinâties, ka èalis nav bijis duðâ pçdçjo 15 min laikâ.
Nepatîk nesâc.
Ðad tad mçs visi esam dzîvnieki un nekâ slikta tur neredzu :)
Es iedomâjos to smaku - netîrs loceklis, kas oþ pçc mitrajâm salvetçm un netîra locekïa. Un garðo arî tâpat. Vçe. tad labâk - dabiski nemzâgats loceklis :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 2?
Ziņa: