Jaunîba

Aizsāka snukers 

Jaunîba
31.01.2008 19:59
Man bieþi rodas domas par dzîvi, dzîves jçgu. Tâ ir laikam viena no viss grûtâk izprotajâm lietâm.
Skatoties uz sava vecuma vienaudþiem, smagi jânopûðas. Viòiem prâtâ tikai tusiòi, dzerðanas, utt. Vai tieðâm viòos nav ne kripatiòas nopietnîbas?
Pats cenðos bût gan nopietns, gan arî izklaidçjos. Problçma arî ir tur, ka lielâkâ daïa manu ''draugu'' izklaidçjas lietojot alkoholu.Pats cenðos to lietot ar prâtu.Es ðito nevaru saprast !:(
Kâdi Jûs bijât pusaudþu vecumâ ? :)
Re: Jaunîba
31.01.2008 22:21
Es tuseeju taa - ja litrs nav izdzerts, taatad vakars vel nav saacies :D
Un piipeeju 2pacinjas dienaa ;) :D
Tagad taa ir pagaatne

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Jaunîba
01.02.2008 00:32
...snuker, jaunîba ir laiks, kad vajag noprovçt visu - gan maukas ar nomîztâm zeíçm, gan kodienu nedçïu garumâ, savilkt kâdam pa seju un paðam dabût utt, utt...un pie tâ visa nepazaudçt veselo saprâtu...
...kâds biju pusaudzis???...nu, bïa, labâk neprasi...:)
Re: Jaunîba
01.02.2008 07:37
Nu gan :D :D
Man pietiek , ka varu aiziet kada tusina itrakoties, ne man alkohols vajadzigs, nee ciigas un maukas ari nee, tad labak kadu sexbombu atrast :D :D
Re: Jaunîba
01.02.2008 07:41
man domât, snukers vçl pa skolu òemas, un jaunîba, kurâ >maukas ar nomîztâm zeíçm> un >kodiens nedçïas garumâ> varbût biðku par ðerpu.. :))

es jau nu toè varçtu teikt - kad es augu, tad tâ nebija.. :) vidusskolas tusiòos uz klasi iztukðot vîna pudeli bija baigais uhhh, un kad 11. klasç ar èali nogâjâm uz Gaismas kafûzi un iztriepâm katrs pa 2 glâzçm ðampja, tas vispâr bija pilnîgs, nu, bezpriìels, vai.. :))

un pîpçt sâku tikai augstskolâ.. (tâ prove 2. klasç laikam jau neskaitâs.. :))

bet dzîves jçgu, snuker, nevajag meklçt.. ja bûs jçga, Tu to sajutîsi un izdzîvosi, ja nebûs jçga - tad arî nav jçgas meklçt jçgu.. :)))
Re: Jaunîba
01.02.2008 07:45
Smiekligi! Tagad, ja tu neizdzeri 0,5 snabja, tad tu neskatieis iedzeris :D :D :D
Jaa, sita pedeja mana vasara, kuraa veel taa kartigi berna prataa vresu iztrakoties, nakosgad eksameni, tad augstskolaa...
Re: Jaunîba
01.02.2008 07:48
òus, snuker, uzstâdîjumi tak Tavçjie.. neparaksties uz >neizdzeri 0,5 snabja, tad tu neskatieis iedzeris>.. neesi taèu mazs suòa. kurð iet pavadâ, vai ne? :)
Re: Jaunîba
01.02.2008 08:13
neko jau nenokavçsi, ja skolâ bûsi apzinîgs, studenti arî mçdz trakot... :)
Re: Jaunîba
01.02.2008 09:50
Mans pirmais "jaunibas trakums" sakas vasara pec 9. klases un turpinajas lidz kadam 1. augstskolas kursam. Tad topa bij aptuveni tas pats "ja tu neizdzeri 0,5 snabja, tad tu neskatieis iedzeris" un sakas "brutesanas". Man palaimejas ar to, ka pirmais draugs bija mana pirma milestiba, un mes ta kopa notusejamies un nodraudzejamies 7 gadus. Ap to laiku, kad augstskola citi tikai saka izbaudit, ko nozime but brivam no vecaku kontroles, un dazi bija "ka no kedes noravusies", es biju jau saja zinja to pirmo brivibas vilni izgarsojusi un izskraidijusies, vareju palukoties nedaudz ta ka no malas, ka tas pirmais baudijiens izskatas...;)
Re: Jaunîba
01.02.2008 10:09
...klau, fi, Gaismas kafûzis kâdu laiku bija mana regulâra apmeðanâs vieta...nerçíinot pingvînu...un rostoku...nja...
...te daþas jumpravas pauþ - esi tikls, jaunekli, un rimts savâs velmçs un pimpja darbos...khm, meginâðu nepiekrist...kad sâksi rakstît savus memuârus un degunu urbinâdams gremdçsies jaunibas atmiòâs, labâk noteikti bûs, ja kâdas lappusîtes no Tavas dzîves bûs jâatcerâs ar labdabîgu smîniòu paðam par sevi...:)
...bet tas tâ, tîri subjektîvi...
...dzîves jçga???...tâ vienkârði neeksistç...ir tikai dzîve...:)
Re: Jaunîba
01.02.2008 10:26
17 gados es nedzçru un nepîpoju. Man pîpçðanas "pirmâ prove" bija 4. klasç, kad ar draudzeni pamçìinâjâm viòas papuèa Prîmu...un vçl viena 2. klases draudzenîte pievienojâs (Fi, vai Tu tâ nebiji? :D)Ap 16 es sâku "apgût" centra "smalkâkos" krogus. Favorîti bija Mâksla, Tornis, Ïeòingrada...
Bet vispâr uzskatu, ka katram jâdara tas, kas paðam patîk. Nav ko skatîties uz citiem. Ja kâds gib dzert, lai dzer, nevajag domât, ka tâ kaut kâdas nebijuðas izjûtas tiek palaistas garâm.



Edited 1 time(s). Last edit at 01.02.2008 10:26 by strawberry.
Re: Jaunîba
01.02.2008 10:48
snuker: es tagad dzeru 0.5l konjaku gadu :D
Un piipeeju pacinju 2 meeneshus :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Jaunîba
01.02.2008 13:46
madcynics, tev nu gan taa valoda :D :D
Es jau neesmu teicis, ka daru to ko citi! Bet parsvaraa lielaka dala nodzeras, tapec man nav vairs ar ko draudzeties :D :D
Man bus pietiekami ko atcereties, gan 1.izlaiduma sudus varijam, vispar jau no 8 gadiem mes ar draugiem seetaa visadi blenojamies! Vislabak patika raknaties pa darziem un est zemenes :D
Re: Jaunîba
01.02.2008 13:51
uj, kadi tiks mums nav plani 12.klases izlaidumam :D :D
Un aiznakos 1dien jabrauz uz super traku koncertu :D KoRN



Edited 1 time(s). Last edit at 01.02.2008 14:00 by snukers.
Re: Jaunîba
01.02.2008 13:51
Mateus, atmet to smekesanu pavisam, kada jegas to pacinu pipeet 2 menesus :D
Re: Jaunîba
01.02.2008 15:17
tieðâm jaunîba...
Nevis KoRn, bet Deathstars, tas pirmkârt. Goti varçtu padiskutçt, kuram kuru tur bûtu jâiesilda.

Koncertos nekas traks notikt nemçdz, kamçr maloïetki neapdzeras un nesâk cûkoties :/
Re: Jaunîba
01.02.2008 18:24
Deathstars ir tikai iesilditaji! Tas ir Korn koncis!
Re: Jaunîba
01.02.2008 19:43
mana jaunîba ir Next un Madmix. kratîju galvu smagâkos ritmos :) lielâkoties staigâju melnâs drçbçs. ârprâts, kad atceros.
pîpçju (visu ko) un dzçru (arî visu ko). vçmu kâ filmâs râda, draudzenes matus turçja :)
tagad gan - tikai cigareðojos un dzeru reti.
Re: Jaunîba
01.02.2008 19:45
Jaunuïiem viss skaidrs, aber gotiem tâda pârliecîba, ka deathstars labâki - korn bûtu ðos jâiesilda :)

Dziesmu saraksts (t.i. to dziesmu, ko ðajâ tûrç spçlç) nav pa rokai? Ja nespîd leìendârâs daddy un adidas, tad toè lîdz beigâm nav vçrts palikt, bet kkur pilsçtâ mierîgi pavakariòot :(
Re: Jaunîba
01.02.2008 19:48
double, ko negaidîju, to negaidîju - joprojâm smçíç?!?

ek, man gan viss vçl laikam nav iztrakots...
Re: Jaunîba
01.02.2008 19:57
atkal smçíçju cigaretes.
nenocietos. pirmais atsâkuma dûms bija tâds síebîgs, bet tad jau atkal gludi ievilkâs. ehhh.
bet daudz mazâks ir cigareðu skaits dienâ, nevar takð bût tik veselîgai.

mani tagad citas trakulîbas interesç. man jau liekas, ka trakot var vienmçr, tas nav tikai jaunîbai raksturîgi. vnk trakulîbas ir savâdâkas.



Edited 1 time(s). Last edit at 01.02.2008 19:58 by double.
Re: Jaunîba
01.02.2008 22:55
Setlists

Intro
Right Now
Starting Over
ADIDAS
Hold On
FAFM
Coming Undone/un Queen dziesma - We Will Rock You
Here To Stay
Faget
Throw Me Away
Trash
Shoots and ladders
Helmet In The Bush
FOAL
Bottled Up Inside
Kiss
Evolution
Ass Itch

ENCORE:

Blind
Haze
Ever Be
Got The Life
Re: Jaunîba
01.02.2008 22:56
Jaa, zel bet Daddy nebus, toties bus ass itch un BLIND \m/ :D
Sitados pasakumos tacu mierigi var iztikt bez dzersanas! ;)
Re: Jaunîba
01.02.2008 22:58
So vasara ir veel doma aizbraukt uz linkin park un iespejams ari uz foo fighter koncertiem :D
Re: Jaunîba
01.02.2008 23:34
paldies, snuker par listi



Edited 1 time(s). Last edit at 01.02.2008 23:34 by #1.
Re: Jaunîba
01.02.2008 23:56
http://www.youtube.com/watch?v=ilIUBf56MqE&feature=related

www.themarsvolta.co.uk/

...mana pçdejâ vâjîba...
Re: Jaunîba
02.02.2008 09:15
Skatoties uz to video, man likas, ka tava pedeja vajiba bija karsu spelesanu un dzersana :D :D
Re: Jaunîba
02.02.2008 09:39
#1 esi apmierinats ar setlistu? :D
Re: Jaunîba
02.02.2008 14:15
ja kas, daïçji.
dziesmas, ko gribçtu redzçt un dzirdçt:
ADIDAS
FAFM
Coming Undone
Faget
Throw Me Away
Trash
Shoots and ladders
Blind

Man viòu pçdçjais albums ne visai :( priekðpçdçjais puslîdz :/ bet vecie :)



Edited 2 time(s). Last edit at 11.02.2008 18:19 by #1.
Re: Jaunîba
02.02.2008 15:10
KORN... viss paareejais tai koncii lai suukaa ;)
Gan jau buus laiki kad Korn kaut ko iesildiis, bet shobriid taa ir utopija!!!
KORN
KORN
KORN ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 21?
Ziņa: